Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(Astaite1 @ 2011 02 01, 08:30)
Aš parsisiunčiau iš www.e-seklos.lt

o kokias pirkote? Aš ir gundausi pasisėti iš sėklų... iš namų su mažium niekur beveik neišeinam, tai ir sėklų nėra kur pasižvalgyti... e-sėklos man ten pasirinkimas skurdokas, ar jų visur ne daug rūšių sėklų būna?
Atsakyti
Aš sėjausi gumbines svyrančias. Aš pagalvojau, jei parašyta, kad gumbinės, tai turėtų užauginti gumbus ir tada bus ne vienmetės, o daugiametės. Labai susigundžiau persikinės spalvos begonija, o prie jos prigriebiau ir svyrančių miksą. Pernai iš turgaus buvau nusipirkusi persikinę buvo labai graži, bet rudenį, kai iškasiau nebuvo gumbo. O iš sėklų bandysiu auginti pirmą kartą ir kaip seksis dar neaišku.
Atsakyti
As tai kazkaip gal nerizikuosiu su seklom, dar su gumbais nemoku normaliai susitvarkyti... blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2011 02 01, 23:13)
Aš sėjausi gumbines svyrančias. Aš pagalvojau, jei parašyta, kad gumbinės, tai turėtų užauginti gumbus ir tada bus ne vienmetės, o daugiametės. Labai susigundžiau persikinės spalvos begonija, o prie jos prigriebiau ir svyrančių miksą. Pernai iš turgaus buvau nusipirkusi persikinę buvo labai graži, bet rudenį, kai iškasiau nebuvo gumbo. O iš sėklų bandysiu auginti pirmą kartą ir kaip seksis dar neaišku.

Kažin ar sulauktum šiemet žiedų g.gif
Atsakyti
kaip manot, ar jau greitai pasirodys svoguneliai parduotuvese?
Papildyta:
Labai jau nagai niesti nail.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, mano begonija siuo metu dar sakyciau daug zydi ir lapeliai skleidzia naujus lapelius, o jau spalio beveik vidurys, kaip man ja paruosti ziemai kaip ji nenori miegoti? labai lauksiu atsakymo, tikiuosi, kad patarsite.... smile.gif


sveikos, rasiau as jums sita zinute, na niekas man neatsake, tai ir nezinojau ka su ta begonija man daryti... g.gif uzuzpernai kaip buvau nusipirkusi turguje, tai as ziemai atejus nutrenkiau ja tiesiog i sandeliuka ir viskas, pavasary kazkaip netycia pradejau laistyti ir ji man isaugo ax.gif ,bet jau nebuvo tokia didele ir grazi kokia buvo, tai as siais metais nebezinojau ka daryti ir tiesiog palikau ja virtuvej ant palanges blush2.gif na ji vis dar su lapais ax.gif ir manau , kad nenuvys ax.gif
noreciau as pasisodinti pati begoniju, bet as vis nelabai suprantu dar kaip ten kas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ssunrose @ 2011 02 01, 23:15)
tai as siais metais nebezinojau ka daryti ir tiesiog palikau ja virtuvej ant palanges  blush2.gif  na ji vis dar su lapais  ax.gif  ir manau , kad nenuvys  ax.gif
noreciau as pasisodinti pati begoniju, bet as vis nelabai suprantu dar kaip ten kas  blush2.gif


Nesu esperte, bet kie zinau yra begoniju rusiu, kuriu nereikia marinti ziemai. Jos berods visadzales vadinasi. Tai gal pas tave butent tokia? g.gif
Papildyta:
Cia gal daugiau nusimanancios galetu pakomentuoti
Atsakyti
QUOTE(Balbiesyte @ 2011 02 02, 00:38)
Nesu esperte, bet kie zinau yra begoniju rusiu, kuriu nereikia marinti ziemai. Jos berods visadzales vadinasi. Tai gal pas tave butent tokia?  g.gif
Papildyta:
Cia gal daugiau nusimanancios galetu pakomentuoti



nea, pas mane su raudonais ziedais begonija, gaila tik neleidzia ikelti nuotraukos...
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 01, 22:58)
Kažin ar sulauktum šiemet žiedų  g.gif


Manau, kad turėtų pražysti, todėl taip anksti ir reikia sodinti, o man tas labai patinka, nes labai jau pasiilgau žemės darbų ax.gif . Pernai pavasarį buvau gėlių šiltnamiuose, tai kaip tik pikiavo begonijų daigus, kuriuos vėlaiu pardavinėjo kaip svyrančias begonijas, o ten tokie stelažai buvo su begonijų daigiukais, kad ohoho.
O gumbines aš taip pat auginu ir ne vieną vazoną. Labai laukiu, kad greičiau atsidarytų eurogeles, sakau gal kartais kokių įdomesnių bus užsivežę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astaite1: 02 vasario 2011 - 08:21
QUOTE(jediara @ 2011 02 01, 21:58)
Kažin ar sulauktum šiemet žiedų  g.gif

sakot iš sėklų pasodintos pirmais metais nežydi?
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 02 02, 11:25)
sakot iš sėklų pasodintos pirmais metais nežydi?


Bent ledinukai tikrai žydi.
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 02 02, 11:25)
sakot iš sėklų pasodintos pirmais metais nežydi?


Bent kiek as girdejau, tai zydi, tik sodint reikia labai anksti
Atsakyti