Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(Pentarda @ 2011 01 29, 19:07)
nusipirk gumbu mirksiukas.gif

Jei rasiu svyrančių - pabandysiu ax.gif Bet jau laikas sodinti, ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 29 sausio 2011 - 23:31
QUOTE(jediara @ 2011 01 30, 00:30)
Jei rasiu svyrančių - pabandysiu  ax.gif Bet jau laikas sodinti, ar ne?


Dar sakyčiau per anksti. Vasario pabaigoje, kovo pradžioje reikėtų sodinti. O kadangi savo gumbų neturite, o tik pirksite, tai pirktinės dažniausiai jau būna su daigiukais.
Aš šiemet saviškęs lapkričio mėn, išėmiau iš senų vazonų vazonų nuvaliau ir iškart pasodinau į naujus vazonus su sausų žemių mišiniu ir pastačiau vėsiai. Pažiūrėsiu gal taip geriau peržiemos, nes laikant sausose durpėse gumbai padžiūdavo ir pavasarį sunkiai keldavosi.
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Aš tai visada pasisodinu gumbus, jau treti metai bus kaip tas pacias begonijas sodinu, ta prasme - gumbus. Ir isauga ir zydi thumbup.gif thumbup.gif
Dar palauksiu kokia savaite ir jau sodinsiu, nes pats laikas jau thumbup.gif
Atsakyti
Nu va susiradau ledinuku (mzu begonijiukiu) seklytes wub.gif eisiu set ax.gif
Atsakyti
Ativerciau temute,paskaiciau, ir nubegau gumbus kaip klebonas pakrapinti.kad susiprastu keltis is miego bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
as cia gal visai ir ne i tema..... taciau noriu paklausti, ar kates eda begonijas? Pamaciau pardeje labai grazia, bet bijau, kad kate nesukapotu... blush2.gif
Atsakyti
pasisejau siandien ledinukus,labai idomu kaip seksis uzsiaugint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 01 30, 19:22)
Sveikutes,
as cia gal visai ir ne i tema..... taciau noriu paklausti, ar kates eda begonijas? Pamaciau pardeje labai grazia, bet bijau, kad kate nesukapotu... blush2.gif

Neaaa, katytės begonijų nevalgo...bet katytėms žiemą reikia duoti džiovinto varpučio žolės, džiovintų dilgėlių arba kviečių, rugių želmenų... jei ieško gėlių...
Atsakyti
kazin kur galeciau rasti begoniju ar ledinuku seklu. telsiuos niekur neradau, gal kas zinot kur klaipedoj ju yra?
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2011 01 31, 23:32)
kazin kur galeciau rasti begoniju ar ledinuku seklu. telsiuos niekur neradau, gal kas zinot kur klaipedoj ju yra?


Aš parsisiunčiau iš www.e-seklos.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astaite1: 01 vasario 2011 - 08:31
Na ka mergaiciukes, as irgi issitraukiau jau savo pavargele. Pernau jau tokia vargsele buvo, kad net galvojau, kad neisgyvens per ziema. Aisku klausimas, ar dar gyva, bet as ja zemese buvau palikus per ziema. Nu nesupuvus, bet ir nesudziuvus. Tai ziuresiu, jau padejau virtuvej siltai, bandysiu zadinti. smile.gif
Papildyta:
Kazin, kada pasirodys parduotuvese, noriu dar pora svyranciu svoguneliu nusipirkti... mastau.gif clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balbiesyte: 01 vasario 2011 - 10:38