Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

vat vat man labai patinka persikinės spalvos svyrančios ir niekaip neišeina per žiemą išlaikyt
praėjusiais metais pirkau gatavas ,o gumbelio neradau...,gal auginant iš sėklų rezultatas būtų ,nes šiaip begonijų kaina ,kai nelieka gumbo ,tai gaunasi visai nemaža
, biggrin.gif juk dar norisi ir kitokių gėlių ax.gif
o gal vis užtaikau ant veislės ,kur nesiformuoja gumbai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 28 sausio 2011 - 20:12
Pernai pirkau iš "Žalia stotelė" vieną gumbą ir net nežinojau kokia bus, bet užaugo thumbup.gif, žiedas nerealaus dydžio ir grožio. Tik neilgai teko džiaugtis nes nespėjau paslėpti nuo lietaus, neatlaikė žiedas svorio ir nulūžo.
Atsakyti
Kažin ar į šią temą neužsuka auginančios ir prekiaujančios begonijomis? g.gif
Atsakyti
Prieš 4 metus IKI pirkau tris gumbelius,dar lig šiol turiu,gražūs krūmai užauga.Pernai bandžiau smulkiažiedes svyrančias,visos supuvo,gal jos daug jautresnės g.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 01 29, 11:41)
Prieš 4 metus IKI pirkau tris gumbelius,dar lig šiol turiu,gražūs krūmai užauga.Pernai bandžiau smulkiažiedes svyrančias,visos supuvo,gal jos daug jautresnės g.gif

Aš taip pat norėčiau svyrančių, nes kai matau, kaip atrodo pakabinamuose krepšiuose, tai wub.gif
Atsakyti
štai kaip manosios atrodė užpernai,pernai "neužderėjo":
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 01 29, 15:01)
štai kaip manosios atrodė užpernai,pernai "neužderėjo":


Kokie dideli žiedai. Gražu thumbup.gif
Atsakyti
Aš persikinę pernai irgi pirkau iš turgaus ir labai nustebau, kai rudenį neradau gumbo, bet tą šaknų gumuliuką vistiek įkišau į durpes, o ar kas išdygs bus matyti pavasarį. Šiemt iš e-sėklų nusipirkau svyrančių begonijų sėklų ir šiandien kaip tik pasėjau. Tai persikinės, kur aprašytos, kad šakos turėtų užaugti iki 1 metro, kainavo brangiau, bet matosi, kad sėklos, o dar pirkau spalvotų svyrančių mišinį, tai tokios sėklos smulkios, kad nažinau ar iš jų kas išdygs, nes sėklos kaip petunijų, o jas užauginti man nesiseka.
O gumbinių begonijų turiu nemažai, bet pernykštė vasara labai daug jų supūdė, aš jau rugpjūčio mėn surinkau begonijų vazonus ir sunešiau į šiltnamį, kad visos likusios nesupūtų, tai kai reikėjo nešti prieš šalnas namo, buvo labai gaila, nes tiktada atsigavo ir pradėjo žydėti.
Atsakyti
as ir netekau pernai beveik visu savo gumbu begoniju cray.gif supuvo unsure.gif
Atsakyti
mano begonijos tai gerai atlaikė iki pat vėlyvo rudens thumbup.gif , bet aš auginu gėlyne, o ne vazonuose ,tai buvo gaila pjaut jų žiedus ir priverstinai migdyt , įdomu per kiek laiko sudygsta sėklytės ,nes gumbai per tris savaites įsišaknyja . Tikrai smalsu ar pavyks atgaivinti tas jūsų begumbes
,nes man irgi tokia mintis buvo galvoje .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 29 sausio 2011 - 16:46
Iš sėklų tai dar neauginsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 29, 18:54)
Iš sėklų tai dar neauginsiu  blush2.gif


nusipirk gumbu mirksiukas.gif
Atsakyti