Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(shidochika @ 2010 06 25, 19:16)
Pasirodau saviskes  smile.gif  jokiu trasu nenaudoju,turiu trasu petunijoms kazin ar nepakenktu begonijoms?  g.gif

user posted image

user posted image



bigsmile.gif bigsmile.gif koks grozis bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif

su trasom tai gal ir nepakenks bet zinoma geriau su begoonijos trasom, nors viena kart irgi bandziau su petunijos nieko baisaus neivyko biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena

user posted image

Paieškoje radau sena tema kuri jau baigta naujos neaptikau , o turiu kelis klausimus begonijų augintojoms;

Balkone auginu (kaip man padėjo sužinoti forumietės ) visžydes begonijas:

user posted image
user posted image

O klausimai būtų tokie kaip suprantu šitos begonijos yra kambarinės tai man jas žiemai migdyt nereik, tai tiesiog kai atšals atnešt iš balkono namo ir tiek? ir jos visa žiema žydės? o pavasarį ir vėl į balkoną ?

Ir ar galima jas padauginti bus pavasarį?

Nes vienas lovelis labai gražiai žydi auga o kitas nyksta akyse doh.gif sodinau kartu į tokia pat žemę neaišku kodėl taip, bet kitąmet norėčiau dviejų ar trijų gražių lovelių patiko man šios gėlės ;

Ir dar kaip suprantu šitos gėlės tiesioginę saule mėgsta o kaip su laistymu, žemė man tokiais orais visada sausa atrodo tai laistau kiekviena diena , ar ne per daug?
Kolkas tiek , gal vėliau dar klausimų iškils blush2.gif

Atsakyti
Puosiu ir as temute 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Gražu , o į klausimus niekas negalėtų atsakyti?
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2010 08 11, 13:52)
Gražu , o į klausimus niekas negalėtų atsakyti?

Negaleciau, nes pati pirmus metus auginu, tai paciai idomu, kaip reiketu su jomis elgtis blush2.gif
Atsakyti
Kažkodėl "bijau" jas auginti blush2.gif nors tai tikros gražuolės wub.gif
Atsakyti
Parodysiu kaip paaugo mano gražuolės tuo pačiu tema pakelsiu , ir gal kas patars ką man su jomis žiema daryt doh.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, kaip manote ar jau laikas iškasti gumbinių begoniju gumbus ir ruošti jas žiemojimui ?
Atsakyti
Šiemet didžioji dalis mano begonijų supuvo. Taip gaila, gumbai jau dideli buvo ir tokių gražių turėjau. Tos kur liko gyvos sunešiau į šiltnamį, kad rudeniniai lietūs paskutinių nedabaigtų. O taip dar kasti per anksti, kai prasideda šalnos sunešu jas į sklepą su vazonais, nustoju laistyti ir kai pradeda vysti tik tada iškasu ir kiekvieną gumbą pasidedu į atskirą vazonėlį su durpėmis, kiekvieną vazonėlį pasižymiu, kad žinočiau kur kokia begonija.
Atsakyti
Ačiū už atsakymą Astaite1, reikia tada dar luktelti, juolab dar orų atsilimą pranašauja.
Atsakyti
Sveikos merginos, mano begonija siuo metu dar sakyciau daug zydi ir lapeliai skleidzia naujus lapelius, o jau spalio beveik vidurys, kaip man ja paruosti ziemai kaip ji nenori miegoti? labai lauksiu atsakymo, tikiuosi, kad patarsite.... smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , ar dar nesejate begoniju (ledinuku) ?
Atsakyti