Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

Šiandien buvau ilindusi i sklepą, tai jau gumbiukai kai kurie bunda. bigsmile.gif Ryt reikės i kambari atsinesti. rolleyes.gif O as zemes perku is "Thomo philips" parduotuves. Man labai patinka ta zeme. thumbup.gif Sodinu ir begonijas, ir..............aplamai viska. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 09 vasario 2009 - 21:16
QUOTE(rokoko @ 2009 02 08, 13:24)
pasodinau as vakar tris gumbus, truputi pries tai pamirkiusi kalio permanganate.

del vieno gumbo kilo abejoniu,  kur virsus ir apacia -  nes jis is to perpjauto pernai, toks netaisyklingas... tai vis tik dejau i apacia idubusia vieta,  nes ir taip ziurejau, ir anaip - butent iskilusio pusej buvo matyti, kur pernai buvo stiebas... g.gif


įdubusi vieta turi būti į viršų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute301 @ 2009 02 09, 23:11)
įdubusi vieta turi būti į viršų  smile.gif

Su pirktiniais tai viskas aišku - matosi kur tas įdubimas. O kai paaugo per vasarą gumbai sustorėjo, padidėjo ir pasisarė apvalūs blink.gif visiškai jokio įdubimo nematyti, tai gerai, kad rudenį jas labai atidžiai susidėliojau - taip kaip buvo pasodinti, kad nereikėtų pavasarį sukti galvos - kur viršus, kur apačia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 02 08, 16:30)
Na va istraukta ir pamerkta i kalio permanganata, kaip patare Rokoko. Tik norejau paklausti kiek laiko reiketu jame mirkyti? Pvz seklas as mirkau apie 12h, kartai ir daugiau, jeigu jos sunkiai dygstancios.

na as mirkiau 10min ax.gif juk cia tik ''dezinfekcijai''.

QUOTE(satanele @ 2009 02 08, 17:16)
Sveikutes, kokia zeme tiktu begonijoms,ar galiu sodinti i sejai skirta substrata?

aisku, gali. 4u.gif
as perku ''senukuose'' spec.begonijoms, mazais maisiukais yra pakuotes .

QUOTE(saulute301 @ 2009 02 09, 23:11)
įdubusi vieta turi būti į viršų  smile.gif

zinau sita.
as todel ir ''pasiaiskinau'' - nesikartosiu smile.gif

Atsakyti
eisiu ryt i sklepa bulbikiu parsinest, tai ir pasiziuresiu kaip mano begonijos g.gif
gal jos ten susalo ir nieko neliko unsure.gif
Atsakyti
Na va bandysiu ir aš auginti svyrančias begonijas pirkau 3 gumbelius tik tie gumbeliai man pasirodė negražūs, nes jie jau buvo truputį nupiginti.Vieni buvo minkštesni o kiti labai kieti ir sausi, aš išsirinkau minkštesnius tikiuosi neprašoviau blush2.gif IŠ karto susodinau smile.gif
Atsakyti
gal kas auginot begonijas ledinukes is seklu
Papildyta:
kada sodinti begonijas is gumbu
Papildyta:
kada sodinti begonijas is gumbu
Atsakyti
noriu paklausti ar is karto sodinat i vazonelius ar i dezutes
Atsakyti
QUOTE(onuten @ 2009 02 14, 12:34)
noriu paklausti ar is karto sodinat i vazonelius ar i dezutes


As gumbus sodinu i mazesnius vazonelius,nes nenoriu namu apkrauti dideliais vazonais ax.gif O kai paauga - ir pries nesant i lauka - persodinu i normalaus dydzio vazonus 4u.gif
Atsakyti
Ledinukes laikas sėti.
Gumbeliai patys pradeda busti, leisti lapelius. Aš juos palaikau tuose pačiuose induose iki sodinimo į lauką. Tada išimu iš vazono, jei reikia padalinu, jei ne - tiesiog pasodinu į jam skirtą vietą.
Nesistenkite visų gumbinių, pasėtų augaliukų dažnai lieti, nes jie namų sąlygomis peraugs ir kai išnešim tokius į lauką neatrodys išvaizdūs. Atsigauti, sustiprėti jiems reiks ilgesnio laiko, nei mažyčiui išleisti lapelius.. Pasitvirtinę šis posakis tikrai..
Atsakyti
Pasodinau pagaliau as savo gumbiukus bigsmile.gif

O kiek ju doh.gif: virs 30, gal net ir daugiau, jau nebeskaciavau doh.gif: .
Atsakyti
aistejukas, oho kiek daug bigsmile.gif

Stai mano begonijos
user posted image

Pasodintos pries menesi. Ta, kuri didziausia jau tada turejo 5 cm ugli blink.gif . Kitos tik pradeje busti. Laikau apie 20 laipsniu temperaturoj ant palanges.
Bet vakar pagalvojau, dar trys menesiai iki nesimo i lauka, tai ar nebus blogai, kad taip siltai jas auginu g.gif Neramu, kad ir kitos prades stypti, kaip ta didzioji.
Pasidalinkit patirtimi, prasau, kaip jus dabar laikote savo begonijas 4u.gif
Galvoju, gal geriau jas pernesti i vesesni apie 12 laipsniu kambari. Gal pavasariui butu veslesni kupstai, nes tiesa pasakius, pas mane jos tokios siaip sau visada buna blush2.gif
Atsakyti