Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

Sveikos,

gal zinot, kas cia mano svyrancias begonijas puola??????

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ir pas mane tas pats. Aš nupurškiau, bet nepatiko drėgmė ant lapų, tai nurudavo tie lapai.
Atsakyti
sveikos, keliu temuke i virsu, pasirodykit savo grazuoles, maniske tai tik viena dar ziedus krauna, tikiuosi greitu laiku prazys thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane siemet kazkaip sunkiai stiebiasi g.gif as tai patresiu laiks nuo laiko trasom, skirtom zydinciom gelem..
Atsakyti
EG užmačiau,kad išparduodamos begonijos,bet ar verta dabar jas sodinti?
Atsakyti
kaip pastebejau,siemet kazkokie netike metai begonijoms.is 6 begoniju beliko viena normalesne.abejoju ir ar ta isliks verysad.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Jungiuosi ir as prie jusu su siu metu "derliumi" biggrin.gif
user posted image

Cia matosi,kad pirmas ziedelis pilnaviduris o kitas nea ax.gif Skaiciau kad taip turi buti bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Noreciau mainyt raudonas svyrancias begonijas i kitu spalvu ax.gif
Atsakyti
Mano grožiai:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Pasirodau saviskes smile.gif jokiu trasu nenaudoju,turiu trasu petunijoms kazin ar nepakenktu begonijoms? g.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Dieviskas grozis wub.gif Siandien turguj neatsilaikiau ir prisipirkau geliuku - viena svyrancia ir tris nea. Ir bekamantinedama pardavejus apie begoniju auginima suzinojau, kodel vieni ziedukai buna pilnaviduriai, o kiti tusciaviduriai. O gi pasirodo tie tusciaviduriai ziedukai seklytes augina. Ir tos visos turgines grazuoles yra setos is seklu.....Sakiau dabar ir as bandysiu zaisti su seklom mirksiukas.gif O gal jau yra bandziusiu?
Atsakyti
Ar begonijos nepopuliarios ar temuke uzmirsta?as dar vis perku ir zaviuosi jomis,dovanoju visiems kas turi kur jas pasikabinti ar pasisodinti,siandien turguj po lituka tris nusipirkau,balkona pagyvinau smile.gif

user posted image
Atsakyti