Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

Laba diena. Noriu paprašyti pagalbos. Mano svyrančios smulkiažiedės jau apie 10 cm aukščio. Ar nereikia jų nulaužt, kad atsirastų daugiau šakų? Kurioj vietoj laužt. Nors žiedo pumpuro dar nematau, bet taip negražiai stypsta į viršų.
Atsakyti
o as savo jau dvi begonijas supudziau verysad.gif o buvo jau kokiu 10 cm.ir ar man taip atrodo,ar smulkiaziedes yra opesnes uz stambiaziedes.?nes man rodos,kad dar vienai begonijai jau galas arteja
Atsakyti
pas mane begonijos neleidzia jokio daigelio, tai kogero busiu sudziovinus ?
nes isemiau is vazono gumbus ir palikau sklepe ant spinteles visa ziema .
Atsakyti
QUOTE(žolelė @ 2010 04 04, 11:31)
Laba diena. Noriu paprašyti pagalbos. Mano svyrančios smulkiažiedės jau apie 10 cm aukščio. Ar nereikia jų nulaužt, kad atsirastų daugiau šakų? Kurioj vietoj laužt. Nors žiedo pumpuro dar nematau, bet taip negražiai stypsta į viršų.


Pas mane taip buvo vienais metais, kai ankstokai pasodinau i zeme ir daug saules ir silumos gavo. Bet nepergyvenk, issisakos jos, nemanau, kad reikia lauzyti g.gif
Atsakyti
Maniskes puola baltlige ar kaip ji vadinassi, kaip baltais pukais lapai pasidengia doh.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2010 04 06, 21:39)
Maniskes puola baltlige ar kaip ji vadinassi, kaip baltais pukais lapai pasidengia doh.gif sad.gif


O tai kazkokiu purskalu/mirkymu nebandet? As siemet pries daiginant kalio permanganate ismirkiau, buvo kazkokia zaraza rudeni isimetus, tikiuosi issinaikino..
Atsakyti
Labas vakaras. Ar begonijas puola voratinklinė erkutė? Kažko pradėjo riestis lapai žemyn. Jau žiedeliai rodosi, bijau kad nežūtų. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(žolelė @ 2010 04 17, 16:56)
Labas vakaras. Ar begonijas puola voratinklinė erkutė? Kažko pradėjo riestis lapai žemyn.  Jau žiedeliai rodosi, bijau kad nežūtų. cry.gif


Idomiai g.gif Gal reiktu kokiu prieskenkejiniu purskalu papurksti.

As vakar savas i vazonus susodinau, daigeliai jau kai kuriu nemazi. Laukiu nesulaukiu kol prazys. Siemet isigijau dar pora naujienu - viena dvispalve pilnavidure svyrancia, o kita nesvyrancia ir labai jau pilnavidure garbanotais ziedlapiais ax.gif
Atsakyti

man nesiseka su begonijomis, reikės pradėti skaityti jūsų praktinius patarimus g.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2010 04 20, 16:24)
man nesiseka su begonijomis, reikės pradėti skaityti jūsų praktinius patarimus  g.gif


O kodel nesiseka?
Atsakyti
labas... o mano begonijos lapai ruduoja ir džiusta,krenta g.gif gaila bet prarandu ja...
Atsakyti
Laba diena. Buvau pas agronomus dėl savo begonijų. Įtaria, kad voratinklinė erkutė, pardavė chemikalų (neemAzal). Jei bus erkutė, tai pagelbės. Dar gali lapai ruduot ir krist nuo perlaistymo, nedalaistymo, kalio trūkumo (kai trūksta kalio augalas nebeįsisavina vandens, gali laistyt kiek nori) ir virusinės ligos. Jei virusinė liga, tai nelabai beišgydysi. Reiks pagooglint dėl begonijų virusinių ligų, o gal yra vaistų. g.gif

http://sodasirdarzas...os-ir-tresimas/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žolelė: 01 gegužės 2010 - 08:07