Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

as jau ir istraukiau 2 turejau persikine svyrancia ir geltona svyrancia,viena isgyveno pradejo rodyti givybe kita ne verysad.gif ,neuzrasiau ant vazonu kur katra tai ir nezinau kuri isgyveno,bet nuojauta kuzda,kad persikine,nes ji man jau viena ziema perziemojo.
livaigal jau ziedeliu sulaukei smile.gif ,imesk nuotraukele kaip daigeliai auga rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes begoniju augintojos 4u.gif
Maniskes begonijos jau irgi siltai padetos ir jau leidzia lapeliu wub.gif

dar labai noreciau pasipildyt gumbais ax.gif gal zinot kur Kaune pardavime ju yra bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
tikiuosi, priimsit mane, nusipirkau šiemet, tiksliau atsisiunčiau iš EG svyrančių begonijų: raudoną, geltoną ir ružavą ax.gif (tikuosi, tokios ir pražys biggrin.gif ), ti vat bbiškiuką susibalamūtijau, paskaitinėjusi čia supratau, jog sodinat gumbus į žemę ir laukiat, kol pradės želti, o vat sodo spalvose perskaičiau, cituoju: "Nuo pirmų kovo dienų atidžiai tikrinkite žiemojančių begonijų gumbelius. Jei pakankamai šilta, kai kurie jau gali pradėti dygti. Kai daigai 1-3 cm aukščio, gumbus reikia sodinti į vazonėlius". Iš patirties, kuris būdas geresnis? g.gif Aš pirmi metai jas auginsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2010 03 06, 00:54)
Sveikutes begoniju augintojos 4u.gif
Maniskes begonijos jau irgi siltai padetos ir jau leidzia  lapeliu wub.gif

dar labai noreciau pasipildyt gumbais ax.gif gal zinot kur Kaune pardavime ju yra bigsmile.gif


Sveikutės 4u.gif
Aš šiandien pirkau gumbelių Vilijampolės turguje. Svyrančių buvo 4 rūšių ir nesvyrančių.
Atsakyti
QUOTE(A.d. @ 2010 03 06, 20:06)
Sveikutės  4u.gif
Aš šiandien pirkau gumbelių Vilijampolės turguje. Svyrančių buvo 4 rūšių ir nesvyrančių.



kokios kainos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2010 03 06, 19:42)
kokios kainos? g.gif


Svyrančios 4 su centais, o nesvyrančios 3 su centais. doh.gif kažkaip neužfiksavau tiksliai kai pamačiau kad pigiau nei bazėj buvo.
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2010 03 05, 15:00)
livai gal jau ziedeliu sulaukei  smile.gif ,imesk nuotraukele kaip daigeliai auga  rolleyes.gif

ne, dar nėžydi, lapai dideli, bet jie tokie silpni-liauni, svyrantys, buvo žiedeliai sukrauti, bet nukraičiojo unsure.gif
Atsakyti
A.d. , čia vieno gumbo kaina?
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 03 09, 16:34)
A.d. , čia vieno gumbo kaina?


Taip vieno. Jų dėžutėse ant prekystalio pridėta ir gali pasirinkti.
Atsakyti
QUOTE(A.d. @ 2010 03 07, 15:16)
Svyrančios 4 su centais, o nesvyrančios 3 su centais.  doh.gif  kažkaip neužfiksavau tiksliai kai pamačiau kad pigiau nei bazėj buvo.

Galiu patikslint, nes buvau pažiūrėt smile.gif Svyranti 4.20 lt. , o nesvyranti 3.30 lt.
Atsakyti
Tai brangokai, sakyčiau. Lyg bazėj mačiau, parašyta 7lt. Bet ten trys gumbai maišelyje. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos begoniju myletojos 4u.gif Su artejanciom sventem visas 4u.gif

Mano gelytes irgi jau visos sunestos ir padetos siltai. Svyrancios jau lapelius rodo. bigsmile.gif Smulkiaziedes nenoriai kalasi. schmoll.gif
Atsakyti