Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(Gitusia @ 2009 09 12, 21:04)
Labi.
Daug grožių pridėjusios  wub.gif
Norėjau paklausti, kai sodinate begonijas į vazonus, ten žemė ar durpės ar žemė+durpės?


Daug graziu gelyciu thumbup.gif Reiks ir man savo pafotografuoti.

As tai sodinu i universalu durpiu substrata ir paskui laistau laiks nuo laiko trasom, skirtom zydinciom gelem.
Atsakyti
sveikos begoniju myletojos 4u.gif
siemet as pirmakart auginu begonijas, pas mane tos kur is gumbu auga ir svyra. norejau paklausti, kada jas reikia iskasti ir paruosti gumbus ziemai? ismeciau ta lapuka kur buvo parasyta doh.gif
Atsakyti
sveikutes, pas mane viena begonija jau 10 menesiu nezydi ir nesiruosia zydet. atsinesiau zydincia, bet neilgai dziaugiaus ziedais vienas po kito nubyrejo ir nebeatsigavo. nors lapus leidzia kaip pasiutus. ir tresiu zydinciu geliu trasomis.
Atsakyti
Svekutes,

NUsalo jau mano begonijos. Siandien eisu iskasti gumbus. Ar pas jus dar zydi? Kaip jus paruosiate jas ziemai, na turiu omenyje kaip jus sudetate ir kur, kad veisles nesusimaisytu, ar i atskiras dezutes, ar gal turite kazka geresnio esate sugalvoja? Man kilo mintis, atskirus gumbus isdziovinus sudeti pedkelnes, na kaip ir paprastus svogunus??? g.gif: ka manote????
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 10 04, 15:48)
Svekutes,

NUsalo jau mano begonijos. Siandien eisu iskasti gumbus. Ar pas jus dar zydi? Kaip jus paruosiate jas ziemai, na turiu omenyje kaip jus sudetate ir kur, kad veisles nesusimaisytu, ar i atskiras dezutes, ar gal turite kazka geresnio esate sugalvoja? Man kilo mintis, atskirus gumbus isdziovinus sudeti  pedkelnes, na kaip ir paprastus svogunus??? g.gif: ka manote????

As kiekviena veisle sudedu i atskiras dezutes. bigsmile.gif Gumbu dziovinti nereikia. schmoll.gif Jei isdziovinsi tai pavasari nei vienas gumbiukas gyvybes neparodys. schmoll.gif Kai iskasu rudeni gumba su zemem, taip ir padedu ziemoti. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aryvle @ 2009 09 30, 09:15)
sveikos begoniju myletojos  4u.gif
siemet as pirmakart auginu begonijas, pas mane tos kur is gumbu auga ir svyra. norejau paklausti, kada jas reikia iskasti ir paruosti gumbus ziemai? ismeciau ta lapuka kur buvo parasyta  doh.gif

Rugsejo spalio men priklausomai nuo oro. smile.gif Po salnu. thumbup.gif
Atsakyti
Merginos o ar kasat savo paprastas begonijas ne gumbines kitiem metam jas ar issaugojat?
Atsakyti
Sveikos mamos, 4u.gif
nusipirkau aš iš maximos begoniją, labai patiko, manau mano yra žydinti apvalius metus, tiklsiai nežinau, nei kas per rūšis nežinau, o svarbiausia kaip prižiūrėt doh.gif

prašau padėkit, radau internete panašių foto:

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 11 02, 22:07)
Sveikos mamos,  4u.gif
nusipirkau aš iš maximos begoniją, labai patiko, manau mano yra žydinti apvalius metus, tiklsiai nežinau, nei kas per rūšis nežinau, o svarbiausia kaip prižiūrėt  doh.gif

prašau padėkit, radau internete panašių foto:

user posted image

user posted image


As tokia buvau parsinesus - jinai be gumbo buvo, o tik sakele ikista i vazonika, tai ilgai nelaike g.gif

O as padejau savo gumbus ziemoti, bet deja per siltai ir jie isleido daigelius doh.gif Patarkit, ka man dabar su jais daryti...
Atsakyti
QUOTE(elenele @ 2009 11 16, 09:49)
As tokia buvau parsinesus - jinai be gumbo buvo, o tik sakele ikista i vazonika, tai ilgai nelaike g.gif

tu kaip Jėzus Kristus būtent šiandien parašei, kai žiūriu mano gėlė jau kaput biggrin.gif verysad.gif būčiau ėmus dar iš vazono žiūrėt kas ten bet jau manau nebeverta... kas čia per hibridai, ILGAI pasidžiaugiau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazoji_s: 16 lapkričio 2009 - 11:51
QUOTE(elenele @ 2009 11 16, 10:49)
O as padejau savo gumbus ziemoti, bet deja per siltai ir jie isleido daigelius doh.gif Patarkit, ka man dabar su jais daryti...

Nekreip demesio ituos daigus arba gali juos tiesiog nulauzti. Tik padek tuos gumbus tinkamai ziemoti. thumbup.gif.Jie turi pamiegoti. doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 21 lapkričio 2009 - 22:35
Dar pavasaris toli, bet as keliu tema i virsu 4u.gif 4u.gif
QUOTE(Boružėlė @ 2009 11 21, 22:34)
Nekreip demesio ituos daigus arba gali juos tiesiog nulauzti. Tik padek tuos gumbus tinkamai ziemoti. thumbup.gif.Jie turi pamiegoti. doh.gif  bigsmile.gif

Mano ir jau parode gyvybe, bigsmile.gif bet as ju nelauziau, o atsinesiau is rusio i sviesa ir pradejau laistyt g.gif gal uzteko joms miego g.gif gal koki vasario menesi jau ziedu turesiu g.gif ... oi optimiste biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, begonijų mylėtojos. Kažko tema nejuda, nors begonijas jau laikas kelt. Šiemet pirmą kartą susodinau peržiemojusius gumbus. Deja, išsilaikė tik 1/3 gumbų. Sunyko tie mažiukai ir silpni gumbeliai. O laikiau sausose pjuvenose, vėsiame rūsyje. Prieš savaitę parnešiau iš rūsio, žiūriu-keli gumbai jau su daigiukais rusvais. Ačiū visoms, nes begonijų užsiauginti pati sugalvojau tik pasiskaičiusi jūsų temutę. thumbup.gif Dabar lauksiu tolesnių rezultatų.
Atsakyti