Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(LaWita @ 2009 07 30, 10:13)
Aciu  4u.gif O baltosios gumbelius pirkusi buvau "senukuose"  4u.gif Bet kai sita balta tik pradeda dygti  - tai kazkaip skiriasi nuo kitu.Ji daug greiciau auga,ir tokie ilgi i virsu tie ugliukai,ir net atrodo,kad nesvirs  rolleyes.gif  ,bet poto pradeda svirti ir net labai graziai  wub.gif

na va pasitaisau ir grazinu savo begonyciu nuotraukytes bigsmile.gif
user posted image
user posted imageva kokie stori kotai o zieduku per lapus nesimato doh.gif cia atkeliau lapelius
user posted image
user posted image
user posted image
prasau grozekites 4u.gif
Atsakyti
Tikrai yra kuo grožėtis thumbup.gif o man tai tos tarp akmenų taip gražiai atrodo wub.gif puiki idėja drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2009 07 30, 11:43)
na va pasitaisau ir grazinu savo begonyciu nuotraukytes bigsmile.gif


Grazuoles wub.gif
O del svyrimo tai bandyciau truputi jas svelniai palenkti zemyn blush2.gif ax.gif
Atsakyti
O čia manosios

begonijos drinks_cheers.gif
Atsakyti
zylute81, koks grožis 4u.gif 4u.gif baltų kažkaip niekur nemačiau, tai negaliu jomis atsigėrėti, labai gražios wub.gif

vaičičeku kokios visos gražios gėlytės wub.gif kiek daug rūšių thumbup.gif man labai fuksijos patinka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivaP: 05 rugpjūčio 2009 - 07:30
QUOTE(vaičičeku @ 2009 08 04, 21:16)
O čia manosios

begonijos drinks_cheers.gif

jau koks grozis o spalvu rusiu begale bigsmile.gif

o mano nesuprantu turejio buti pilnavidures tai geltona pradzioj pusiau pilnavidurius sukrove o paskui pradejio tokius keliu lapu kraut o balta pirmus ziedus beveik pilnavidurius iskleide i paskui vel prasidejio tokie kaip geltonos tai cia jauciu kazkuo ji nepatenkinta kazko truksta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zylute81: 05 rugpjūčio 2009 - 10:59
QUOTE(zylute81 @ 2009 08 05, 11:58)
o mano nesuprantu turejio buti pilnavidures tai geltona pradzioj pusiau pilnavidurius sukrove o paskui pradejio tokius keliu lapu kraut o balta pirmus ziedus beveik pilnavidurius iskleide i paskui vel prasidejio tokie kaip geltonos tai cia jauciu kazkuo ji nepatenkinta kazko truksta g.gif


Mano irgi tokia geltona - kai pirkau paveiksliuke buvo parodyta pilnavidure begonija,o prazydo visai nepilnavidure unsure.gif Galvojau,gal kitais metais apsigalvos ir zydes jau kaip priklauso pilnaviduriais ziedais,taciau ir vel zydi paprastais ziedeliais biggrin.gif Nu bet vistiek grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LaWita @ 2009 08 05, 13:41)
Mano irgi tokia geltona - kai pirkau paveiksliuke buvo parodyta pilnavidure begonija,o prazydo visai nepilnavidure  unsure.gif  Galvojau,gal kitais metais apsigalvos ir zydes jau kaip priklauso pilnaviduriais ziedais,taciau ir vel zydi paprastais ziedeliais  biggrin.gif Nu bet vistiek grazu  wub.gif

Niu man tas pats buvo pernai galvojiau pirmi metai o siemet vel tas pats bet gal cia kazkas negerai ar buna ir tokia rusis g.gif
Atsakyti
aš savo begonytes pirkau prieš tris metus,tai jau perkant pastebėjau,kad ant tos pačios gėlytės yra pilnavidurių ir paprastų žiedelių,tai pardavėja paaiškino,kad taip turi būti,tipo pilnaviduriai-tai vyriški žiedai,o paprasti-tai moteriški g.gif
Atsakyti
maniškė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LaWita @ 2009 08 05, 11:41)
Mano irgi tokia geltona - kai pirkau paveiksliuke buvo parodyta pilnavidure begonija,o prazydo visai nepilnavidure  unsure.gif  Galvojau,gal kitais metais apsigalvos ir zydes jau kaip priklauso pilnaviduriais ziedais,taciau ir vel zydi paprastais ziedeliais  biggrin.gif Nu bet vistiek grazu  wub.gif

Ir mano tokia buvo, maniau jau kitais metais atiduosiu kam nors. Bet šiemet užaugo labai didelis gumbas ir visi žiedai pilnaviduriai, o tos kur pilnavidurės gumbą padalinau, kolkas žydi nepilnaviduriais. Ta picotee
Atsakyti
va kaip cia tai reiskia lauksiu kitu meti ir gal sulauksiu pilmaviduriu mastau.gif
Atsakyti