Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

Kelios mano begonijos wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Mano bwgoniju vazonuose , zemeje atsirado baltu kirmelyciu :vekiu:
kazi kokiu priemoniu reik imtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2009 07 29, 13:53)
Mano bwgoniju vazonuose , zemeje atsirado baltu kirmelyciu :vekiu:
kazi kokiu priemoniu reik imtis g.gif


Bandyciau perlieti cesnaku nuoviru arba kokiais chemikalais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LaWita @ 2009 07 29, 14:48)
Kelios mano begonijos  wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

grazuoles bigsmile.gif
o cia pai auginai ar pirktos nes mano begoniju tokios storos ssakos kad net svirt nenori ir lapu begalybe g.gif o sitos skeles plonos ir svyra gaziai
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2009 07 29, 15:39)
grazuoles  bigsmile.gif
o cia pai auginai ar pirktos nes mano begoniju tokios storos ssakos kad net svirt nenori ir lapu begalybe g.gif o sitos skeles plonos ir svyra gaziai


Aciu 4u.gif Pati auginau ax.gif Sios jau kokius 3 metus pas mane auga ax.gif Ziema gumbai pailsi,o pavasari sodinu ir stai jos dabar jau tokios ax.gif
Pradzioje jos man irgi nenori svirti,bet poto nusvyra ax.gif O gal jusu nesvyrancios? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2009 07 22, 22:58)
na ir grozis pasaka thumbup.gif  o ji gumbine?
Papildyta:
o jus mergaites lapu neskabot begoniju kad ziedukai matytusi nes pas mane per lapus ziedu nesimato smile.gif
Papildyta:
ir dar nirejau paklausti kaip su tom sakelem reikia dauginti ir jai nusiperki gelyte be gumbelio ar ji isgyvena per ziema ar uzsiaugina gumbeli na zodziu kaip ja issaugoti kitiem metam busiu labai dekinga smile.gif


Aš išlaikiau per žiemą ir pasodinau, negalvojau, kad sudygs, bet sudygo ir puikiai žydi, tik vienas supuvo supuvo , gal perlaisčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(LaWita @ 2009 07 29, 17:02)
Aciu  4u.gif Pati auginau  ax.gif Sios jau kokius 3 metus pas mane auga  ax.gif Ziema gumbai pailsi,o pavasari sodinu ir stai jos dabar jau tokios  ax.gif
Pradzioje jos man irgi nenori svirti,bet poto nusvyra  ax.gif O gal jusu nesvyrancios? blush2.gif  ax.gif

na svyrancios as ir antri metai is gumbeliu auginu tai jos kad po kokiaspenkias sakas isleido labai storas tai ti dabar bando svirti doh.gif viena tai geltona kaip jusu bigsmile.gif i kita balta o tokios oranzines labai noriu bet nebuvo pirkti tokios
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2009 07 29, 16:10)
na svyrancios as ir antri metai is gumbeliu auginu tai jos kad po kokiaspenkias sakas isleido labai storas tai ti dabar bando svirti doh.gif viena tai geltona kaip jusu bigsmile.gif i kita balta o tokios oranzines labai noriu bet nebuvo pirkti tokios


Na gal dar nusvirs tos sakos ax.gif Maciau buvote ir savo begoniju idejusi nuotraukas,bet dabar ju jau nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LaWita @ 2009 07 29, 18:51)
Na gal dar nusvirs tos sakos  ax.gif Maciau buvote ir savo begoniju idejusi nuotraukas,bet dabar ju jau nera  verysad.gif

as istryniau is albumo ir nepagalvojau kad ir cia dings doh.gif
tai aspasitaisysiu ir nufotografuosiu kokios dabar ir idesiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2009 07 29, 21:38)
as istryniau is albumo ir nepagalvojau kad ir cia dings doh.gif
tai aspasitaisysiu ir nufotografuosiu kokios dabar ir idesiu bigsmile.gif


Taip kai istrini is albumo - dingsta is cia nuotrauka ax.gif
Lauksim nuotrauku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaWita @ 2009 07 29, 12:48)
Kelios mano begonijos  wub.gif

kokios gražuolės wub.gif o tokios baltos aš dar nemačius, norėčiau tokią auginti ax.gif pas mane tik oranžinė ir raudona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2009 07 30, 01:04)
kokios gražuolės wub.gif o tokios baltos aš dar nemačius, norėčiau tokią auginti ax.gif pas mane tik oranžinė ir raudona smile.gif


Aciu 4u.gif O baltosios gumbelius pirkusi buvau "senukuose" 4u.gif Bet kai sita balta tik pradeda dygti - tai kazkaip skiriasi nuo kitu.Ji daug greiciau auga,ir tokie ilgi i virsu tie ugliukai,ir net atrodo,kad nesvirs rolleyes.gif ,bet poto pradeda svirti ir net labai graziai wub.gif
Atsakyti