Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

Tute*frute grazus ziedeliai wub.gif
Atsakyti
Noriu pasidžiaugti savo svyrančia begonija
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2009 06 28, 01:45)
Noriu pasidžiaugti savo svyrančia begonija
user posted image

Labai grazi wub.gif
Atsakyti
SVEIKOS smile.gif

NA MANO BEGONIJOS SVYRANCIOS KAZKOKIOS KEISTIS VISAI SVYRT NENORI STOVI TVIRTI STIEBAI IR NESVYRA SAKAU GAL DAR NUSVIRS ax.gif user posted imageTEN TA KUR ZYDI TAI DOVANU GAVAU TEN NESVYRANTI TAI VISTIEK KARTU APGYVENDINAU smile.gif

user posted imageCIA PIRMAS ZIEDELIS GELTONOS TIK KAZKOKS SILPNAS JI TURETU BUTI PILNAVIDURE BET KAZKO NESIMATO g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tute*frute @ 2009 06 23, 15:30)
Štai ir manoji begonija..

kokia gražuolė wub.gif

QUOTE(ilja @ 2009 06 28, 02:45)
Noriu pasidžiaugti savo svyrančia begonija

thumbup.gif kekės kokios wub.gif


Papildyta:
QUOTE(zylute81 @ 2009 06 29, 23:22)

labai gražios abi gėlės , ypač antroji , spalvytė puiki wub.gif

o čia mano begonijos , ši tai anksčiau pradėjo žydėt user posted image
o ši neperseniausiai 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rukutukas @ 2009 06 30, 00:23)
kokia gražuolė  wub.gif
thumbup.gif kekės kokios  wub.gif
Papildyta:

labai gražios abi gėlės , ypač antroji , spalvytė puiki  wub.gif

o čia mano begonijos , ši tai anksčiau pradėjo žydėt user posted image
o ši neperseniausiai  4u.gif
user posted image

grazuoles gelytes thumbup.gif
as tokia oranzina is sakeles turbut auginta pirkau jau siltnami tai ir ismeciau rudeni nes gumbelio nebuvo o tai ka su ja daryti daugiau ir nezinojau g.gif labai grazi buvo noreciau tokios gumbelio
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 02 07, 17:27)
Valio nusipirkau siandiena svyrancias begonijas ,bandysiu vel kaupti ,nes MB ismete ,pagalvojo kad numire kazkokie augalai,pradzia yra thumbup.gif

Va nežinau kas galėjo atsitikti,numirė visos mano keturios svyrančios begonijos,prapuolė noras daugiau jas pirkti ir auginti blink.gif
Atsakyti
Begonijas svarbu neperlaistyti, nepalikti ant tiesioginės saulės ilgam laikui - pabala lapai. Šviesą jos mėgsta. Labai atsparios gėlytės. Pradėti auginti siulyčiau nuo smulkiažiedžių, visada žydincių (šakelių Vilniuje norinčiom galiu parūpinti, jos greitai įsišaknija). Smulkiažiedės ištveria 3 sav. sausrą.. Kada palaistai tada joms gerai..
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 07 21, 23:19)

na ir grozis pasaka thumbup.gif o ji gumbine?
Papildyta:
o jus mergaites lapu neskabot begoniju kad ziedukai matytusi nes pas mane per lapus ziedu nesimato smile.gif
Papildyta:
ir dar nirejau paklausti kaip su tom sakelem reikia dauginti ir jai nusiperki gelyte be gumbelio ar ji isgyvena per ziema ar uzsiaugina gumbeli na zodziu kaip ja issaugoti kitiem metam busiu labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Cia maniskes
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nuostabus grožis thumbup.gif . Ir aš pirkau geltoną, o žydi oranžinė blush2.gif
Atsakyti