Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

As negrudinau, viena diena isnesiau viena begonija ir palikau per nakti kelias dienas pamaciau, kad ji gyva laugh.gif ir tada ir kitas isnesiau, tik stebiu arnebus salnu kaktimis, nes tada jau joms butu sakias.
Atsakyti
as jau turbut savaite kaip isnesus savo begonijas gyventi i balkona. Is pradziu keleta dienu sauluteje palaikydavau, o paskui istremiau be gailescio ax.gif
Atsakyti
mano kazko ruduot ir dziut lapeliai begonijos pradejo,gal,kad per nakti buna lauke,gal joms per salta
Atsakyti
egleja, agl ant saulutes iš karto išnešei?
Jokiu būdu iš kambario negalima išnešti ir palikti ant saulės. Būtinai pavėsyje kelias dienas palaikykit, o tik paskui į saulutę neškit. Nudegs visi lapeliai mirksiukas.gif Reikia labai atsargiai pratinti 4u.gif
Aš pirmais metais iš karto išnešiau į saulę - nurudavo lapeliai - nudegė nuo saulės, o pernai jau po truputį pratinau biggrin.gif
Atsakyti
tai ka dabar daryt ,tuos lapus nuskabyt,inest i pavesi
Atsakyti
Sveikutes kaip laikosi jusu begonijos ,nu siemet man su jomis nesiseka,is keturiu tris numarinau g.gif
Atsakyti
Mano begonijos jau lauke susodintos, vienos mazesnes, kitos ddesnes, bet visos gyvos. Tikiuosi salnu nebebus. Jei bus salia guli agroplevele, tai leksiu dengti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2009 05 07, 19:36)
tai ka dabar daryt ,tuos lapus nuskabyt,inest i pavesi

Nurudavusius nuskabyk - vistiek nieko gero iš jų nebebus. Pernešk į pavėsį ir lauk kol atsigaus mirksiukas.gif Po kokio mėnesio turėtų būti vėl gražios, o kitais metais jau žinosi 4u.gif

Aš saviškes vakar persodinau į lovelius. Kol kas visai neblogai atrodo ir šiemet didžiausias pavyko išauginti iki nešimo į lauką. Tai kol kas galiu pasidalinti patirtimi, kad tikrai verta anksti daiginti. (Primenu, maniškės pačios sudygo jau apie Kalėdas, į žemę įkišau sausio vidury. Kitą met irgi taip anksti daiginsiu rolleyes.gif )
Atsakyti
As ir sudaiginau gal vasario pradzioje, sausio gale, tai nesigailiu. Zinoma vietos jos uzeme daug, bet vertejo, Jau ir ziedeliu daug wub.gif Pasodintos pries kelias dienas, tai neuzilgo ir tresiu.
Atsakyti
Na kaip jusu grazuoles gyvena???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistejukas: 11 birželio 2009 - 20:45
Na va,ir aš gavau nuo vyro dovanų begoniją thumbup.gif o žiedų žiedelių pas ją wub.gif tad jungiuos prie jūsų ir bandysiu nenumarinti blush2.gif nes esu dar tik pradedanti gėlininkė ax.gif pradžiai norėjau paklausti, ar geriau ją nešti lauku, ar palikti kambary? Dabar jos lapai apvyte kažko g.gif
Atsakyti
Štai ir manoji begonija..
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti