Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(vaičičeku @ 2009 04 17, 15:58)
Lauke nieks nesėja, o sudaigintus gumbus lauke sodint po šalnų, gegužės vidurį kažkur drinks_cheers.gif

Ačiū 4u.gif o kurioj vietoj jas geriau pasodinti: pavėsy ar ant saulutės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 04 18, 17:52)
Ačiū 4u.gif  o kurioj vietoj jas geriau pasodinti: pavėsy ar ant saulutės? g.gif


Kiek man zinoma labiau pavesiuka megsta ax.gif na rytine, vakarine puse, bet ne pietine rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pentarda: 18 balandžio 2009 - 18:50
QUOTE(Aderaa @ 2009 04 17, 22:11)
Gal ir geras puslapiukas, jei kerti angliškai  schmoll.gif  g.gif

NU jai ir nekerti angliškai tai ten nuotraukomis puikiai viskas pailiustruota kaip lapais daugint ir kas gaunasi thumbup.gif Tuberose begonias toliau leaf cuttings
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaičičeku: 22 balandžio 2009 - 21:37
QUOTE(vaičičeku @ 2009 04 22, 22:35)
NU jai ir nekerti angliškai tai ten nuotraukomis puikiai viskas pailiustruota kaip lapais daugint ir kas gaunasi thumbup.gif Tuberose begonias toliau leaf cuttings


Tai aš turbūt nesupratau, g.gif kaip ten toliau panaršyti blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 04 22, 21:43)
Tai aš turbūt nesupratau,  g.gif kaip ten toliau panaršyti  blush2.gif  blush2.gif


Kad jau daviau tokia nuoroda, tai ir pagelbesiu, kiek pavyks blush2.gif
strapsnyje, i kuri yra tiesiogine nuoroda rasoma apie BEgonias Pendula, t.y. svyrancias.
Idomiausia informacija (bent man), apie tai kaip gausiau prazydinti.
Kai pirmasis kotelis su lapukais uzauga iki mazdaug 6 coliu (15cm) ir atsiranda pirmasis ziedpumpurias, reikia nupjauti stieba(-us) po lapais ties sanareliu ir turesite dar keleta nauju daigeliu, kai tuo tarpu, anksciau jus turete tik viena. šiame etame augalėlis atrodys gana apgailėtinai, tačiau jaudintis nereikia, nes gana sparčiai atsiras naujų ūglių. Kai pusė jų parodys žiedpumpurius, nugnybti juos iš augimo vietų; tai skatina išaugti dar daug ūglių, kurie ir yra tie, kurie rodys žiedus.
[čia toks pusiau tiesiogninis, pusiau googlo žodyno pagalba vertimas, tad jei kas pastebejo nusikalbejima, butu gerai, kad pataisytu biggrin.gif ]

dar pataria:
nepertresti. verciau naudoti silpnesni skiedini. Daug daugiau naudos du kart palaiscius silpnu, nei viena karta stipriu.
Taip pat neperlaistyti, nes labai greitai gali isimesti puvinys. Geriausias patarimas kaip suteikti augalui gerą laistymą - pageidautina iš viršaus ir susilaikyti nuo tolesnio laistymo kol jis tampa sausas vėl. Augalai su silpna šaknų sistema yra ypač pažeidžiami per laistymą. Geriausias patarimas, jei abejojate - nelaistykite smile.gif

raso, kad galima 7cm skersmens vazonelyje auginti tris gumbelius. g.gif bet is esmes, geriausia ta pati plota skirti vienam augalui, nes pendulos labai sparciai auga ir reikalauja daug vietos.

puslapio apacioje grazios gelyciu nuotraukeles wub.gif

http://www.scottishb...y.co.uk/33.html
ziurim nuotraukytes, ten viskas gana aisku smile.gif

http://www.scottishb...y.co.uk/13.html
cia parsisiunciam .pdf formato dokumenta, ten nuotraukytemis parodyta kaip nupjaunant lapa dauginti begonijas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzhine: 23 balandžio 2009 - 11:42
Sveikutes,nezinau kas yra begonijom ,nusipirkau keturias ,dvi numire ,bet siandien ziuriu kad ir trecia baiginejasi, bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 04 27, 13:35)
Sveikutes,nezinau kas yra begonijom ,nusipirkau keturias ,dvi numire ,bet siandien ziuriu kad ir trecia baiginejasi, bigsmile.gif


Tai mes irgi nezinom, kas su tavo gelytem. tu gal papasakok, ka darei, kaip su jom elgeisi. Gal ismanantys zmones ka nors patars 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzhine: 27 balandžio 2009 - 19:31
Sveikos 4u.gif
Pas mane keturios begonijos iš penkių jau rodo gyvybės ženklus bigsmile.gif o jas kai jau persodinsiu kieme iki kur apkasti žemėmis? blush2.gif
Atsakyti
O man iskilo klausimas, kada jas i lauka galima bus istremti? Visos palanges jomis apsodintos, nebeturiu kur laikyti, o jau issikerojusios doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2009 04 27, 20:26)
Tai mes irgi nezinom, kas su tavo gelytem. tu gal papasakok, ka darei, kaip su jom elgeisi. Gal ismanantys zmones ka nors patars  4u.gif

Kaip ir visus gumbelius is po ziemos sukisau i zeme,labai sunkiai kalesi daigeliai,islindo ir nuvyto ,pasiziuriu gumbas dvieju supuvo,o kitos dvi toliau augo ,tik vel matau kad viena nyksta lapai raitosi,o kita gerai gal su kokia liga nusipirkau as jas g.gif
Atsakyti
Sveikutes,

ar dar nenesat savo begoniju i lauka? Pas mane jos jau kelias dienas paliekamos lauke, tik vis stebiu ar nebus salnu naktimis. Nes jau labai jos daug vietos reikalauja namuose doh.gif:
Atsakyti
Aš irgi savo jau noriu išnešti į lauką ,aistėjuk ar grudinai savo begonijas?Aš teip tingiu su jomis žaisti blush2.gif gal ir nedrūdinamos jos smarkiai neužpiktų g.gif
Atsakyti