Įkraunama...
Įkraunama...

KMUK akušerės

QUOTE(balta_lelija @ 2011 07 14, 12:17)
Kiek suprantu, KMUK visos akuseres neblogos.Kiek atsidekojate joms(is anksto nesitare, vietoj tiesiog), parasykite az 4u.gif

Kadangi taremes su gydyt, tai davem daugiausiai jai, o gimdyma priemusiai akuserei 200, bet sian tikrai neduociau. Turiu omeny, kad ji nebuvo verta. Salta, gal net kiek arogantiska. Davem beveik del to, kad atseit priklauso. Dabar ziuresim nuo situacijos. Jei bus maloni, kaip cia visos raso, tikrai atsidekosim ta pacia suma, bet jei ne, tikrai neverta. schmoll.gif Daug kas isvis sako ner ko moket, bet man smagu pamalonint, atsidekot po geros prieziuros.
Atsakyti
Regina Zagarnauskiene
Atsakyti
Mes taip pat labai dėkingi Vilijai Šlopšnienei. Patys geriausi atsiliepimai. wub.gif
Atsakyti
Aš irgi gimdžiau pas Bronelę, tai turbūt kiek gimdysiu, tai tik pas ją, nes savo darbą atliko puikiai. Man buvo ramu, jaučiausi gerai prižiūrima, viską paaiškino, nereali akušerė! 4u.gif aš tik meldžiausi mintyse kad jos pamaina nesibaigtų kol aš pagimdysiu, nes nebuvom iš anksto susitarę ax.gif spėjau pagimdyti, o ji, vargšelė dar viršvaladžius dirbo gretimoj gimdykloj unsure.gif linkiu jai kuo didžiausios sėkmės 4u.gif Beje, sakė aš irgi buvau šaunuolė, ją nustebino mano ryžtas, ypač prieš stūmimą viena frazė "dabar tai pavarysiu" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutės,


na, abi dukreles gimdžiau KMUk susitarusi su tuom pačiu gydytoju thumbup.gif , nes buvo galimos komplikacijos- bet laimei jų nebuvo...
prie pirmo gimdymo papuolė akušeris vyriškis Laimutis schmoll.gif radau čia jam pagyrimų, bet man tai schmoll.gif sakė, ai Jūs čia su vyru kartu gimdot, tai manęs nelabai ir reikia... ir buvo vis arba prie kitos gimdyvės, arba stovėjo užsirėmęs radijuką lyginėmis valandomis klausėsi žinias biggrin.gif na, nesakau, pamatavo ten karts nuo karto tonusus... o kai jau staigiai prasidėjo pats gimdymas, kai praktiškai man net stumti nereikėjo, tai akušeris nebuvo praktiškai nieko suruošęs- daktaras nervavosi ,,paduok tą, paduok aną", o tas dar kažkur laksto, ieško... žodžiu nebuvo pasiruošęs tokiam greitam gimdymui...
beje, man atrodo šis akušeris jau nabedirba gimdyklose, nes kai važiavau gimdyti antros dukrelės, tai jis darbavosi priėmime... ir atsiminė tik mano vyrą, bet ne mane biggrin.gif

antrą dukrytę gimdžiau prie akušerės Kačiauskienės, o vardą pamiršau.... ax.gif nuostabi moteris thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif tokio malonumo, rūpestingumo, švelnumo nesu patyrusi net iš artimiausių žmonių ax.gif per nuotaikingus plepesiukus, net neturėdavau kada pasakyti, jog jau sąrėmis, skauda, masažuokit... bet ji aišku, viską suprato ir be žodžių thumbup.gif tikrai superinė moterytė thumbup.gif thumbup.gif ir po gimdymo taip maloniai viską sutvarkė, padėjo atsistoti, siūlėsi palydėti į dušą ir pan... na, žodžiu labai faina- tikrai mylinti savo darbą moteris wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 02 26, 02:10)
sveikutės,
na, abi dukreles gimdžiau KMUk susitarusi su tuom pačiu gydytoju thumbup.gif , nes buvo galimos komplikacijos- bet laimei jų nebuvo...
prie pirmo gimdymo papuolė akušeris vyriškis Laimutis  schmoll.gif  radau čia jam pagyrimų, bet man tai  schmoll.gif  sakė, ai Jūs čia su vyru kartu gimdot, tai manęs nelabai ir reikia... ir buvo vis arba prie kitos gimdyvės, arba stovėjo užsirėmęs radijuką lyginėmis valandomis klausėsi žinias biggrin.gif  na, nesakau, pamatavo ten karts nuo karto tonusus... o kai jau staigiai prasidėjo pats gimdymas, kai praktiškai man net stumti nereikėjo, tai akušeris nebuvo praktiškai nieko suruošęs- daktaras nervavosi ,,paduok tą, paduok aną", o tas dar kažkur laksto, ieško... žodžiu nebuvo pasiruošęs tokiam greitam gimdymui...
beje, man atrodo šis akušeris jau nabedirba gimdyklose, nes kai važiavau gimdyti antros dukrelės, tai jis darbavosi priėmime... ir atsiminė tik mano vyrą, bet ne mane biggrin.gif




cia laimutis tai gal toks seniokas jau? g.gif toks ne is lieknuju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tuckaite @ 2012 02 28, 11:47)
cia laimutis tai gal toks seniokas jau?  g.gif  toks ne is lieknuju?  g.gif



na taip taip. toks žilstelėjęs garbanius biggrin.gif gyrėsi, kad tik jis vienintelis vyras akušeris visoje LT
Atsakyti
As savo akuseres vardo neprisimenu biggrin.gif smulki, juodais plaukais ir akinukais buvo, apie 30 manau smile.gif labai sauni thumbup.gif
Atsakyti
as gimdziau pas Laimuli smile.gif man labai labai patiko smile.gif pagimdziau be jokio streso smile.gif kai reikejo dave velniu smile.gif pelnytai smile.gif pasitaisiau ir toliau gimdymas kaip is pypkes ejosi smile.gif)) net daktares nebuvo salia smile.gif ja gal kokius 4 kartus maciau smile.gif buvo trumpam uzejusi smile.gif
antra vel noreciau pas ji gimdyti smile.gif o kas nors pas ji taresi ? smile.gif ta prasme ar tai ymanoma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venecija_: 15 kovo 2012 - 16:56
Na, aš apie Laimutį pasakysiu tik tiek - papuoliau pas jį tik į priėmimą - ir ačiū dievui, kad mūsų keliai čia ir pasibaigė. Tik įėjau į kabinetą, tai pirmas klausimas - ko atvažiavot? blink.gif Nu važiavau kaip ir visos - gimdyti rolleyes.gif klausimus uždavinėjo labai grubiai ir pastoviai mane pertraukinėdamas. Tik jau pildydamas mano duomenis iš darbovietės, pakeitė gaidą - matyt įtakos turėjo mano aukštesnės pareigos ax.gif Paskutinis kirtis man buvo, kai pamačiau jo juodas panages doh.gif Nu su tokiom į gimdyklą - tai jau atleiskit schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkės akis @ 2012 03 16, 20:36)
Na, aš apie Laimutį pasakysiu tik tiek - papuoliau  pas jį tik į priėmimą - ir ačiū dievui, kad mūsų keliai čia ir pasibaigė. Tik įėjau į kabinetą, tai pirmas klausimas - ko atvažiavot?  blink.gif  Nu važiavau kaip ir visos - gimdyti  rolleyes.gif  klausimus uždavinėjo labai grubiai ir pastoviai mane pertraukinėdamas. Tik jau pildydamas mano duomenis iš darbovietės, pakeitė gaidą - matyt įtakos turėjo mano aukštesnės pareigos  ax.gif Paskutinis kirtis man buvo, kai pamačiau jo juodas panages  doh.gif Nu su tokiom į gimdyklą -  tai jau atleiskit  schmoll.gif

va čia tai aš sutinku, irgi situacija identiška. Kadangi atvažiavom naktį, tai jį dar prižadinom miegantį ant tos kėdės skirtos pacientėm, visas nepatenkintas nusiropštė, žiauriai nemandagus.
Atsakyti
QUOTE(Vilkės akis @ 2012 03 16, 20:36)
Na, aš apie Laimutį pasakysiu tik tiek - papuoliau  pas jį tik į priėmimą - ir ačiū dievui, kad mūsų keliai čia ir pasibaigė. Tik įėjau į kabinetą, tai pirmas klausimas - ko atvažiavot?  blink.gif  Nu važiavau kaip ir visos - gimdyti  rolleyes.gif  klausimus uždavinėjo labai grubiai ir pastoviai mane pertraukinėdamas. Tik jau pildydamas mano duomenis iš darbovietės, pakeitė gaidą - matyt įtakos turėjo mano aukštesnės pareigos  ax.gif Paskutinis kirtis man buvo, kai pamačiau jo juodas panages  doh.gif Nu su tokiom į gimdyklą -  tai jau atleiskit  schmoll.gif

Man tas pats priimamajam...kai pasakiau,kad gimdau...ant grindu atsitupus is skausmo....o jis man sako cia dar nei viena nepagimde doh.gif vyra uz duru isvare,nei pasisaukt pagalbos...
Islaike virs 30min.....i mano zodzius nereagavo,kad man tikrai gimdymas.... o kai tonusus uzdejo matuot..per skausmus lipau pati be pagalbos ant stalo doh.gif tada greit vezimelei..liepe kentet...o gimdykloj gavosi extrinis atvejis doh.gif ..nes 10cm buvo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(index @ 2012 04 03, 10:31)
va čia tai aš sutinku, irgi situacija identiška. Kadangi atvažiavom naktį, tai jį dar prižadinom miegantį ant tos kėdės skirtos pacientėm, visas nepatenkintas nusiropštė, žiauriai nemandagus.

As atvykau puse 7h kazkur ryte...tai sako va kaip tik busi mano paskutine paciente iki pamainos pasikeitimo blink.gif tai jei tikrai nebutu 10cm...tikriausiai butu valanda pralaikes doh.gif
Atsakyti