Įkraunama...
Įkraunama...

Odiniai baldai 2

QUOTE(aksome @ 2011 08 21, 00:29)
Kur pirkot baldus ir kas gamino?

Audejuje pirkom ta su gobelenu, pries beveik 4 metus, o odini uzsakem Dalios salone, parinkom spalva, oda geresne, kojeliu tipa ir spalva, miego mechanizma ir patalines deze, po 1.5 menesio atveze, cia mazdaug pries 3 metus.
Atsakyti
QUOTE(EEmama @ 2011 08 28, 00:36)
gal teko susidurti su "gintaro baldais"? kokie butu atsiliepimai apie parduotuve, maciau, kad gamina ir odinius baldus g.gif


nieko daugiau ir ju nepirkciau..o ypac "odiniu" baldu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2011 09 02, 13:27)
nieko daugiau ir ju nepirkciau..o ypac "odiniu" baldu doh.gif

drinks_cheers.gif Draugai turi kampa ju odini, sako, kad patenkinti, nors man jis kazkaip nelabai atrodo, o turi tik apie 1 metus unsure.gif
Atsakyti
o aš tai dabar visai susivėliau ir atėjau jūsų patarimo doh.gif keisim svetainę ir noriu mesti seną gobeleninį kampą(pirkom dėvėtą ir aišku jo kokybė dar thumbup.gif ),bet aš jau nenoriu tų dulkių schmoll.gif kadangi svetainėje dėsim krosnelę (na ale židinys) tai manau ir taip dar daugiau tų dulkių atsiras.Tai nusprendėm pirkti odinius,bet...ir vėl aš noriu ir baldų vietas sukeisti....tai gi kompeltas gautųsi stovėti prie centralinių ir langų,o skaičiau,kad odai kenkia šilumą ir tiesioginė saulė unsure.gif ką daryti?
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Planuojame pirkti odinius baldus iš Magrės ir gal kurios turite atsiliepimų.
Pirksime natūralios odos ne jokių pakaitalų, tad domintų atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytė23 @ 2011 09 14, 13:38)
o aš tai dabar visai susivėliau ir atėjau jūsų patarimo  doh.gif keisim svetainę ir noriu mesti seną gobeleninį kampą(pirkom dėvėtą ir aišku jo kokybė dar  thumbup.gif ),bet aš jau nenoriu tų dulkių  schmoll.gif kadangi svetainėje dėsim krosnelę (na ale židinys) tai manau ir taip dar daugiau tų dulkių atsiras.Tai nusprendėm pirkti odinius,bet...ir vėl aš noriu ir baldų vietas sukeisti....tai gi kompeltas gautųsi stovėti prie centralinių ir langų,o skaičiau,kad odai  kenkia šilumą ir tiesioginė saulė unsure.gif ką daryti?


Nuo šilumos šaltinio reikia baldą atitraukti bent 50 cm, nes šiluma išdžiovina odą ir ji gali suskeldėti. Čia panašiai kaip ir su mūsų kūno oda, juk šildymo sezono metu praktiškai be kremo negalima gyventi smile.gif O saulė gali pablukinti odą, bet jei pirksite šviesų komplektą, tai labai nėra ko bijoti. Aišku būtų gerai, kad ant lango kabėtų nors dieninė užuolaida smile.gif
Papildyta:
QUOTE(.Juodukė. @ 2011 09 14, 15:08)
Laba diena  4u.gif

Planuojame pirkti odinius baldus iš Magrės ir gal kurios turite atsiliepimų.
Pirksime natūralios odos ne jokių pakaitalų, tad domintų atsiliepimai  4u.gif


Jei pirksite natūralios odos baldus, tai manau problemų neturėsite. Tik labai jau brangūs natūralios odos baldai Magrėje...
Atsakyti
Labutis, norejau paklausti, gal kas pirkote nano odos (genetic dar vadinamos) baldus Magreje? Kaip kokybe? ar esate patenkintos?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(dovillka @ 2011 10 09, 07:21)
Labutis, norejau paklausti, gal kas pirkote nano odos (genetic dar vadinamos) baldus Magreje? Kaip kokybe? ar esate patenkintos?
Aciu



Labas, mums ateinancia savaite jau turetu atvezti kampa Impulse su tokia oda, galesiu parasyti atsiliepimus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gaila, bet nesulauksime Jusu atsiliepimu, nes mes planuojame siandien uzsisakineti, tik pas mus bus komplektas Impuls. smile.gif
Atsakyti
Gal žinote kur būtu galima nusipirkti tokio tipo fotelių kojų:
user posted image
Pertraukėme fotelius ir reikia naujų kojų. ax.gif
P.S.nuotrauko skolinta iš IKEA temos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo metute79: 25 spalio 2011 - 10:15
QUOTE(metute79 @ 2011 10 25, 12:15)
Gal žinote kur būtu galima nusipirkti tokio tipo fotelių kojų:
user posted image
Pertraukėme fotelius ir reikia naujų kojų. ax.gif
P.S.nuotrauko skolinta iš IKEA temos.

o jus is kokio miesto? furnitane gal kokiam bandykit, gal bus.
Niekas i mano pagalbos sauksma neregu0oja, tai gal kas zinote kokia internetine nuoroda, kaip restauruoti baldus ax.gif Kaip man atslifuoti sena komoda, kai ji visa drozineta, bijau, kad ko perdauk nenuskusciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2011 10 25, 12:06)
o jus is kokio miesto? furnitane gal kokiam bandykit, gal bus.
Niekas i mano pagalbos sauksma neregu0oja, tai gal kas zinote kokia internetine nuoroda, kaip restauruoti baldus  ax.gif Kaip man atslifuoti sena komoda, kai ji visa drozineta, bijau, kad ko perdauk nenuskusciau  unsure.gif

Dėkui, jų puslapį neradau, bet paskambinsiu, gal pasiūlys ką nors kitką.smile.gif
Atsakyti