Įkraunama...
Įkraunama...

Odiniai baldai 2

ir mes ieskome odiniu baldu? nusiziurejau "Vikinga" labai jau patogus, kaip atsisedau tai atsistoti nesinorejo, kiti bandyti kazkaip neprilipo taip. o sakykite kokios kainos regio ir reglainerio?
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2011 05 18, 20:45)
ir mes ieskome odiniu baldu? nusiziurejau "Vikinga" labai jau patogus, kaip atsisedau tai atsistoti nesinorejo, kiti bandyti kazkaip neprilipo taip. o sakykite kokios kainos regio ir reglainerio?

tai va,butina sedet ir bandyt patoguma,nepirkt tai,kas yra tik grazu kaip sakykim,nu grazu Magres nauja kolekcija,bet ji dafiga odine kainuoja,o ir sedet nepatogu nei per kur..
Regis Gintare 3 ir 2 mum sake 6400lyg,bet kaip sakiau nepilnai oda.o Mato baldai isvaizda tokia pacia regan pilnai odini 3 ir 2 uz 5700.2 daliu sopkes su reglaineriais,o 3 daliu su miegamu mechanizmu
Atsakyti
Gintaro balduose vien fotelis reglaineris- lyg tai 1700 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2011 05 17, 10:54)
Mes sausį įsigijome odinius baldus iš Gintaro baldų, tai žiūrėsim kaip naudosis,kol kas viskas gerai. Ypač džiaugiamės reglaineriu  thumbup.gif
Gal žinot kur internete  įsigyti priemonių odinių baldų priežiūrai, impregnatorių ar pan.?


Pas mane pieno spalvos natūralios odos kampas. Jau penki metai valau su ūkišku muilu ir kempine smile.gif Pradžioje ir aš pirkau vokišką brangų odos impregnantą, ištepiau
juo kampą ir pastebėjau, kad nešvarumai ( nuo rūbų ) įsigeria į jį ir sunkiai nusivalo.
Beje oda minkšta elastinga tai aš net kremu jokiu netepu, nors gal reikėtų smile.gif Bet jau norėčiau naujo kampo:)
Atsakyti
Na valymui kaip ir nieko nereikia, kadangi tamsus kampas, dar pirkom dėmėtos odos, rudą, kad jei mažoji apgadins- ne taip matysis....tik galvoju, kad neišsausėtų ir pan g.gif
Atsakyti
QUOTE(grison @ 2011 05 19, 18:37)
Pas mane pieno spalvos natūralios odos kampas. Jau penki metai valau su ūkišku muilu ir kempine smile.gif Pradžioje ir aš pirkau vokišką brangų odos impregnantą, ištepiau
juo kampą ir pastebėjau, kad  nešvarumai ( nuo rūbų ) įsigeria į jį ir sunkiai nusivalo.
Beje oda minkšta elastinga tai aš net kremu jokiu netepu, nors gal reikėtų smile.gif Bet jau norėčiau naujo kampo:)

O sakykit jus pasidarot toki tirpala valymui is ukisko muilo ir vandens, ar tiesiog muilu kempine patepat ir valot? Ar paskui dar vien vandeniu persluostot? Tiesiog domina pati procedura...
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2011 05 22, 10:50)
O sakykit jus pasidarot toki tirpala valymui is ukisko muilo ir vandens, ar tiesiog muilu kempine patepat ir valot? Ar paskui dar vien vandeniu persluostot? Tiesiog domina pati procedura...

Ištepu drėgną kempinę muilu ir valau, o po to vandeniu peršluostau. Jeigu šlapiau valau tai dar nusausinu, bet nebūtinai, jei vanduo minkštas kaip ir nereikia. Odai labiau kenkia sausra nei drėgmėsmile.gif
Atsakyti
gal kas perdazet baldus arba kitaip atnaujinot?pas mane virsus labai nublukes nuo saules.
Atsakyti
QUOTE(margustas @ 2011 05 26, 15:17)
gal kas perdazet baldus arba kitaip atnaujinot?pas mane virsus labai nublukes nuo saules.

manau, kad jums koks poliruoklis padetu g.gif buna tokiu kur ir spalva atnaujina ir blizgesio suteikia 4u.gif
Atsakyti
O gal kas isbandet kokia gera valytoja, kuri ateina i namus ir isvalo odinius baldus? ax.gif seniau buvau skaicius, kad su gariniais siurbliais isvalo, dar prie to pacio ir duso kabina ar plyteles, bet dabar nerandu info....
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2011 05 19, 09:36)
Gintaro balduose vien fotelis reglaineris- lyg tai 1700  4u.gif

Sveiki,
Ar Gintaro baldu Reglainerio fotelis stovi stabiliai, ar kiek supasi?
Atsakyti
QUOTE(rutulia @ 2011 05 28, 21:07)
Sveiki,
Ar Gintaro baldu  Reglainerio fotelis stovi stabiliai, ar kiek supasi?


Pats padas tai stabiliai stovi, bet konstrukcija padaryta taip, kad labai maloniai supasi smile.gif
Atsakyti