Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking - 14 tema

QUOTE(Sanrita @ 2009 03 05, 01:36)
Pirmiausiai labai noriu padėkoti Scrapukei už puikų a Lua darbelio komentarą. Man kaip besimokančiai tokia pastaba neįkainuojama wub.gif
ir pagirti už paskutinį LO.
Man jis labai labai  wub.gif  wub.gif

Dėkui aasta ir Sanrita 4u.gif 4u.gif
*** aaaa, jei tokius konkursinius ir toliau išlauši, tai nepaliksi vietos pastabom mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scrap8: 05 kovo 2009 - 08:51
aLua super Lo thumbup.gif niu jau kaip miela ir silta..o tie sparneliai wub.gif sauniai viskas gavosi:)

Scrapuke superinis tavo komentaras..gera pamokele aciu 4u.gif ir tavo Lo super smile.gif labai nereali ideja ir visa tokia isbaigta..likau suzaveta thumbup.gif
Atsakyti
Vaje vaje, kiek darbų gražių, kiek Scrapukė pamokų gerų parašė doh.gif nebespėju nieko stebėti, įsiminti doh.gif Jau pradėjau po truputį ką reikia užsirašinėti iš patarimų, nes po to niekaip nesugebu atsimint ....

Visos šaunuolės, gerai kad dar ta žiema tokia, tai dirbam, bet nujaučiu kai ateis pavasaris - lėksim į laukus biggrin.gif
Atsakyti
Jums leidus aš dar kartelį sugrįšiu prie savo LO. Dėkui už patarimus. thumb_yello.gif Man kilo įtarimas, kad neteisingai supratote LO pavadinimą. Pavadinimas: "A moment in Time". O užrašas "Dare to Dream" jau buvo ant lapo. doh.gif Ko gero, būtų pakakę vien jo. biggrin.gif

lauramama, jei netingi, patikslink dar, please, gelsvas juosteles su tekstu patarei dėti horizantaliai ar vertikaliai?

Scrapuke, ir tu, jei netingi, patikslink, kokį užrašą turėjai omeny patardama apmainyti jį vietom su aprašymu? Apatinį, a ne?
Ir dar norėjau tavęs klausti dėl "trikampio" - bandžiau jį padaryt 3 širdučių pagalba - nepavyko, a ne?

Josephin, dėkui 4u.gif

O Scrapukės darbelio jau nebegirsiu, nes jau 2 kartus asmeniškai pagyriau. wub.gif Pasakysiu tik, kad jis man atrodo nepriekaištingas, Vienas Geriausių jos darbelių. wub.gif Sužavėjo netradicinis spalvinis sprendimas ir šiltas humoras. thumb_yello.gif

Atsakyti
O ho ho kiek darbeliu uzderejo bigsmile.gif Kol perskaiciau viska per kelias dienas, tai net pamirsau ka norejau cituoti doh.gif As esu padarius keleta darbeliu ir mazuti albumeli mazylei, taciau... negaliu afisuoti unsure.gif Vyras paprase neviesinti albumelio, nes ten ir tekstai ir veidai labai asmeniski, o LO buvo dovaneles, taigi... Tik norejau pasakyti, kad nesedziu nieko nedarydama, scrapas uzkariavo i mintis ir visas laisvas minutes (isskyrus sias dvi savaites kai esu LT biggrin.gif ). Gryzusi prisesiu prie mazes LO, tuomet bus ir ka parodyti 4u.gif

Relija, kaip visuomet tavo darbeliai fantastiski wub.gif

Alua, pakerejo tavo darbelis wub.gif

Liutuka, sveika pagaliau islindus i dienos sviesa - saunuole 4u.gif Ir dar su tiek darbeliu bigsmile.gif Norvegijos scraperiu gretos plateja biggrin.gif Darbeliai tikrai grazus wub.gif

Agneja, palikau komentara blogge 4u.gif

Scrap8, kaip visuomet profesionalu ir grazu wub.gif

Sanrita, darbelis labai grazus wub.gif Tikrai buvo vertas pirmosios vietos 4u.gif Linkiu ir toliau taip darbuotis 4u.gif

Atsiprasau jei ka pamirsau, bet tikrai perziurejus visus darbelius kyla silti ir grazus jausmai, nes i juos ideta tiek meiles, darbo ir laiko, kad neimanoma negirti. Sekmes ir toliau darbuojantis visoms mergaiciukems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loriete @ 2009 03 06, 12:22)
O ho ho kiek darbeliu uzderejo  bigsmile.gif
Liutuka, sveika pagaliau islindus i dienos sviesa - saunuole 4u.gif Ir dar su tiek darbeliu  bigsmile.gif Norvegijos scraperiu gretos plateja  biggrin.gif Darbeliai tikrai grazus  wub.gif

Sveika sugrizus namo 4u.gif Ir dar uz silta priemima 4u.gif
Taip noriu ka nors dienos metu sukurt... Bet be sansu kol kas schmoll.gif Vakar bandziau kazka deliotis, ale per pusvalandi tesugebejau tik nuotraukas apipjaustyt... Maze labai susidomejo ax.gif

Labai laukiu nauju jusu darbeliu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Loriete @ 2009 03 06, 11:22)
Alua, pakerejo tavo darbelis  wub.gif


Geriausias komplimentas, ačiū blush2.gif Dabar gali prašyt ko nori, už tokį komplimentą viską padarysiu. lotuliukas.gif

Pamiršau dar padėkot Scrapukei už gerą patarimą ateičiai, kaip reikėjo pasielgti su mažais sparneliais. Aš juk ir pati mačiau, kad juos bus sunku įžiūrėt, bet kad ruboną galima pervesti ant kartono, iškirpti ir tada priklijuot prie nuotraukos jau solidesnius sparnelius pati nesugalvojau doh.gif Dėkui už auksinius patarimus 4u.gif

Liutuka, susigriebiau, kad nepagyriau tavojo krikštynų LO... blush2.gif Man jis laaaaaaaaaabai patiko wub.gif Norėčiau pamatyti daugiau tavo darbelių. 4u.gif

Sanrita, o kaipgi tavo LO apie tave? wink.gif Minėjai, kad scrapini. Gal kuriam laikui atidėjai? Aš neužmiršau ir laukiu....
Atsakyti
QUOTE(a Lua @ 2009 03 06, 12:02)
lauramama, jei netingi, patikslink dar, please, gelsvas juosteles su tekstu patarei dėti horizantaliai ar vertikaliai?

Ziurek AZ
Atsakyti
QUOTE(a Lua @ 2009 03 06, 14:19)
Liutuka, susigriebiau, kad nepagyriau tavojo krikštynų LO...  blush2.gif  Man jis laaaaaaaaaabai patiko  wub.gif  Norėčiau pamatyti daugiau tavo darbelių.  4u.gif

Aciuuu 4u.gif tikiuosi po savaitgalio turesiu ka parodyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE
kokį užrašą turėjai omeny patardama apmainyti jį vietom su aprašymu? Apatinį, a ne?

apmainyti vietas aprasymo/tavo rasyto teksto, ir Pavadinimo "Moment in Time".

Su sirdutem...gerai--trikampi is kart pastebejau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(a Lua @ 2009 03 06, 13:19)
Sanrita, o kaipgi tavo LO apie tave? wink.gif Minėjai, kad scrapini. Gal kuriam laikui atidėjai? Aš neužmiršau ir laukiu....


Bręstu morališkai. Ryt pradėsiu darbuotis thumbup.gif
Šiandien MB tėvai labai paprašė dukrytę padabot 2 dienas. Sako pasiilgo anūkės. Turėsiu dvi scrapo dienas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanrita @ 2009 03 06, 14:46)
Bręstu morališkai. Ryt pradėsiu darbuotis  thumbup.gif
Šiandien MB tėvai labai paprašė dukrytę padabot 2 dienas. Sako pasiilgo anūkės. Turėsiu dvi scrapo dienas  thumbup.gif

pavydziu 4u.gif ...kad man kas vaikus priziuretu 2 dienas is eiles...daugiau kaip 3 val. niekad nuo vaiku nebuvom atsiskyre per ....jau eina 4 metai (!)
Mano scrapinimas buna su peledom tarp 23 val --3 ryto blink.gif
Atsakyti