Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(katutis @ 2009 02 06, 16:43)
makiažo tikrai nenuprausia - čia būtų tas pats, kaip su peelingu akis trinti  doh.gif

tai as turejau omenyje ne akiu makiaza o veido ar nuprausia ar cia reikia CC naudoti ant odos be makiazo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 02 06, 16:39)
Sakykite prasau ar CC nuprausia makiaza, kadangi nemegstu pieneliu tai man labai aktualu... ir dar gal zinote kuriam mazdauk laikui uztektu Riebios odos miniuku rinkinuko, gal kuri esate turejusi, maciau kad ten visi produktai yra po 5-10ml tai kadangi dar neesu turejusi sios firmos nieko tai sakau reik viska isbandyti kad poto normalius kiekius uzsipirkti... ax.gif

man uzteko kazkur dviem savaitem (toniko ir CC) g.gif o kaukiu uzteko ilgesniam laikui.. o aliejuko net keliems menesiams..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 02 06, 17:40)
man uzteko kazkur dviem savaitem (toniko ir CC)  g.gif  o kaukiu uzteko ilgesniam laikui.. o aliejuko net keliems menesiams..

aisku, aciu 4u.gif tai reikia griebti tada nes jau taip knieti isbandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 02 06, 17:35)
tai as turejau omenyje ne akiu makiaza o veido ar nuprausia ar cia reikia CC naudoti ant odos be makiazo? blush2.gif


nežinau, nesimakiažinu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 02 06, 17:35)
tai as turejau omenyje ne akiu makiaza o veido ar nuprausia ar cia reikia CC naudoti ant odos be makiazo? blush2.gif

man tai CC visai gerai makiaza pasalindavo (na akis atskirai valydavau pieneliu)..


pasiilgau as CC biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 03, 15:24)
Kreipiausi i pazistamus vezejus susisieke su vairuotoju kuris veze, bet jis sake kad pakuote buvo nepazeista.


Kai pasiskaičiau jūsų vargus vargelius doh.gif Egoistiškai pasidžiaugiau, kad man taip nenutiko nė karto, nors n sykių užsakinėjau. Tiesa, buvo porą kartų, kad kokią smulkmeną pamiršdavo p. Jens įmesti, tai be kalbų grąžindavo pinigus arba atsiųsdavo iš naujo.

QUOTE(astute0210 @ 2009 02 03, 15:37)
Ilgai ziurejau ta deze kur viskas buvo sukrauta ir man taip atrodo kad pro apacia galejo isimt nes buvo apacia kitokia juosta uzklijuota


Kiek gaudavau siuntinių, visi jie būdavo apklijuoti tokia plačia raudona lipnia juosta su juodais užrašais g.gif Jau taip iš visų pusių, kad tik kas neatsiklijuotų...

QUOTE(lidusia @ 2009 02 04, 14:55)
kas naudojat - sakykit ar bronzinė kompaktinė pudra nėra labai blizgi?  ax.gif


Visai neblizgi, nebent nemažai prikrautum mirksiukas.gif Tada šiokio tokio švytėjimo suteikia, bet tikrai neblizga.

QUOTE(laurapde @ 2009 02 05, 11:33)
taip mosturizing ir yra drekiklis. Jaunai odai pilnai uzteks jo kartu su reguliuojanciu aliejumi T zonai.


Šito mišinio jokiu būdu Elytė nesiūlo riebiai odai. Pasak jos, riebiai odai pats netinkamiausias yra būtent šis "moisturising cream", nes jis nors puikiai susigeria ir palieka malonų įspūdį, tačiau netrukus labai suaktyvina sebumo gamybą ir oda dar riebesnė pasidaro.

QUOTE(linutiaaa @ 2009 02 05, 13:57)
mano irgi issiplete verysad.gif  man labai butu idomu suzinoti, kokia turi buti prieziura tokio veiduko, tarkim ko reikia vengti? ar imanoma kaip nors situacija pataisyt? unsure.gif


O taip doh.gif Nebežinau nė ką daryti, kad poros sumažėtų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 02 06, 17:19)
Šito mišinio jokiu būdu Elytė nesiūlo riebiai odai. Pasak jos, riebiai odai pats netinkamiausias yra būtent šis "moisturising cream", nes jis nors puikiai susigeria ir palieka malonų įspūdį, tačiau netrukus labai suaktyvina sebumo gamybą ir oda dar riebesnė pasidaro.

Kiek skaičiau apie produktus, tai mišriai odai, su riebesne T zona siūloma "Moisturizing Day Cream" ir "Normalizing Day Oil" naudoti unsure.gif Dabar visai pasimečiau g.gif O tai ką tada siūlo?
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 06, 14:40)
Sveikutus  smile.gif
Tas mokestis tai ne mano uzdarbis  smile.gif
Tirsiog uz telefona, spauzdintuvo rasala, popieriu, kura, interneta ir elektra  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


cia suprantama biggrin.gif tiesiog islaidu padengimas biggrin.gif ir tai kiek rupescio doh.gif
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 02 06, 18:19)
Šito mišinio jokiu būdu Elytė nesiūlo riebiai odai. Pasak jos, riebiai odai pats netinkamiausias yra būtent šis "moisturising cream", nes jis nors puikiai susigeria ir palieka malonų įspūdį, tačiau netrukus labai suaktyvina sebumo gamybą ir oda dar riebesnė pasidaro.

oo...aciu, pagaliau supratau skirtuma doh.gif 4u.gif Reiskia jis tinkamas labiau sausai odelei? g.gif Kaip ir roziu kremai g.gif O svarainiu misriai-normaliai. Taip supratau? blush2.gif 4u.gif


Seniau turejau ta meginuku rinkini, bet jau buvau pamirsus, kaip veikia priemones blush2.gif doh.gif Siandien vel nusipirkau tonika ir svarainiu kremo meginukus, CC megini turiu namuose 4u.gif

Merginos, gal galetumete atsiusti kainininka? 4u.gif Jei sakot, kad gaunasi pigiau siustis, nei pirkti, manau ateity man prireiktu sios paslaugeles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 02 06, 15:39)
Sakykite prasau ar CC nuprausia makiaza, kadangi nemegstu pieneliu tai man labai aktualu... ir dar gal zinote kuriam mazdauk laikui uztektu Riebios odos miniuku rinkinuko, gal kuri esate turejusi, maciau kad ten visi produktai yra po 5-10ml tai kadangi dar neesu turejusi sios firmos nieko tai sakau reik viska isbandyti kad poto normalius kiekius uzsipirkti... ax.gif


ten tokia kosele, as tai pirma nusivalau, tik paskui su juo prausiuos. pirkau is karto pilnas pakuotes, pasitikedama komentarais, kadangi pirkti rinkinuka uz 45 Lt porai savaiciu man pasirode neekonomiska.
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 02 06, 17:35)
tai as turejau omenyje ne akiu makiaza o veido ar nuprausia ar cia reikia CC naudoti ant odos be makiazo? blush2.gif

na jie patys sako, kad is pradziu reikia nuvalyti makiaza, o po to CC naudoti mirksiukas.gif ir as taip galvoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 02 06, 18:31)
Kiek skaičiau apie produktus, tai mišriai odai, su riebesne T zona siūloma "Moisturizing Day Cream" ir "Normalizing Day Oil" naudoti unsure.gif  Dabar visai pasimečiau g.gif O tai ką tada siūlo?


Elytė tai rekomenduoja riebesnei odai klasikinį rožių arba svarainių kremus. Mano oda vietomis normali, vietomis riebi, bet aš visam veidukui tą patį naudoju. Tai esu išbandžius abu rožių, svarainių kremus bei aliejuką. Viskas daugiau ar mažiau suėjo, gal tik rožių light prasčiausias pasirodė g.gif Šiuo metu naudoju rožių klasikinį, maišydama su KN aliejuku riebiai odai. Kai rožių kremas baigsis (o tai bus jau gan greitai doh.gif), imsiu svarainių kremuką. Noriu iki galo pajusti skirtumą tarp šių dviejų kremų, nes abu patinka ir neaišku man g.gif

QUOTE(Deli~ @ 2009 02 06, 18:34)
Reiskia jis tinkamas labiau sausai odelei?  g.gif  Kaip ir roziu kremai  g.gif  O svarainiu misriai-normaliai. Taip supratau?  blush2.gif  4u.gif 


Kažkas tokio doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Deli~ @ 2009 02 06, 18:55)
na jie patys sako, kad is pradziu reikia nuvalyti makiaza, o po to CC naudoti  mirksiukas.gif  ir as taip galvoju  mirksiukas.gif


Na taip. Iš pradžių nusivalau makiažą su pieneliu, po to seka vanduo ir CC mirksiukas.gif Tiesa, jei būnu pasitepus tik kompaktinę pudrą ar skystą bronzantą, tai visiškai užtenka CC ir su pieneliu nebesiterlioju.
Atsakyti
va kaip idomiai, as seniau kai turejau ir dabar parsinesus visada pudra su CC nuplaunu, tai tipo blogai... bet man nuplauna svariai
o su kuo makiaza tada valyt, su tuo pieneliu kur cia visos isgyre?
siaip jau net pamirsus buvau koks malonumas CC naudoti smile.gif leks ta mano altera kur i kampa biggrin.gif
Atsakyti