Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(Amellie @ 2009 02 06, 02:05)
o Intensive Treatment 01, kaip suprantu, negalima uzsakyti  unsure.gif


kainyne tai jis yra, manau, kad galima smile.gif

aciu astutei uz prekytes. As tai irgi nematau nieko blogo del tokio mokestuko, nedidelis jis gi ax.gif
isigijau ampules nakciai- kai kremo pries miega netepdavau, tai jausdavosi tempimas nusiprausus, o po ampules viskas ok ir oda labai svelni pasidaro smile.gif
Atsakyti

na tiesiog norėjau išsiaiškinti kas ir kaip ax.gif

aš nieko prieš neturiu jeigu žmogus nusprendžia užsiimti tarpininkauti ir ima kažkokį atlygį, forume nemažai tuom užsiima.
Ir tiksliai įvardijamos sąlygos.


aš asmeniškai retkarčiais (kai man kartu kažko irgi reikia parsisiųsti) apsimu padaryti tai už ačiū rolleyes.gif Nes išlošiu iš to kad pasisiuntimas kainuoja pigiau smile.gif

Na o šį kartą prisjungsiu prie jūsų drinks_cheers.gif








Atsakyti
QUOTE(Diana-Kaunas @ 2009 02 06, 08:33)
kainyne tai jis yra, manau, kad galima smile.gif

aciu astutei uz prekytes. As tai irgi nematau nieko blogo del tokio mokestuko, nedidelis jis gi ax.gif 
isigijau ampules nakciai- kai kremo pries miega netepdavau, tai jausdavosi tempimas nusiprausus, o po ampules viskas ok ir oda labai svelni pasidaro smile.gif


kad senam kainininke butent 01 nematau arba ziuret nemoku biggrin.gif o siaip dar tik pora dienu naudoju Hauschka, bet regis veidukas atrodo patenkintas, matau skirtuma ir poras sutraukia labiau, na zodziu ziuresim, gal radau ta stebukla thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 06, 01:59)
Del tokių zmoniu ir darau uzsakymus  4u.gif


čia tau ačiū, kad taip dėl mūsų rizikuoji 4u.gif 4u.gif 4u.gif Pvz. aš visad, kai tik randu progą tokiems bendriems supermamų užsakymams, CC užsisakau porą vienetų, nes net ir su visais tarpininkavimais yra tai nepalyginamai pigiau nei LT wink.gif

QUOTE(lidusia @ 2009 02 06, 11:46)
aš nieko prieš neturiu jeigu žmogus nusprendžia užsiimti tarpininkauti ir ima kažkokį atlygį, forume nemažai tuom užsiima.


vadinasi, klausimas išspręstas thumbup.gif

QUOTE(Amellie @ 2009 02 06, 12:17)
na zodziu ziuresim, gal radau ta stebukla  thumbup.gif


Hauschka yra Hauschka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2009 02 06, 12:17)
kad senam kainininke butent  01 nematau arba ziuret nemoku  biggrin.gif  o siaip dar tik pora dienu naudoju Hauschka, bet regis veidukas atrodo patenkintas, matau skirtuma ir poras sutraukia labiau, na zodziu ziuresim, gal radau ta stebukla  thumbup.gif


as irgi turiu ta senesni 2008/11, na as ji matau biggrin.gif is kart po ampuliu po 28.08 svaro, visu 5 rusiu yra. nebet apie skirtingus dalykus galvojam rolleyes.gif
man tai irgi faina si kosmetika, veidukas tikrai paskaistejo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos
ar galit atsiusti el. pasto adresa i az, kuriuo galeciau nusiusti uzsakyma?
aciu labai

p.s. as tai dziaugiuosi, kad imanoma tokiu budu uzsisakyti norimu gerybiu pigiau, ir visai dzin tas mazytis mokestukas ax.gif

Atsakyti
adresiuka jau gavau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutus smile.gif
Tas mokestis tai ne mano uzdarbis smile.gif
Tirsiog uz telefona, spauzdintuvo rasala, popieriu, kura, interneta ir elektra biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 06, 13:40)
Tas mokestis tai ne mano uzdarbis  smile.gif

Tai kad ir uždarbis būtų, ne mūsų nosiai smile.gif Kai pagalvoji, aš krepšiuką 'galingą' susikroviau, tiek noriu, kad šimtukai išeis, tai jau tie porą litų už atkritusį rūpestį parsisiųst pačiai - 'myzeris', kaip pas mus kaime sako irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sakykite prasau ar CC nuprausia makiaza, kadangi nemegstu pieneliu tai man labai aktualu... ir dar gal zinote kuriam mazdauk laikui uztektu Riebios odos miniuku rinkinuko, gal kuri esate turejusi, maciau kad ten visi produktai yra po 5-10ml tai kadangi dar neesu turejusi sios firmos nieko tai sakau reik viska isbandyti kad poto normalius kiekius uzsipirkti... ax.gif
Atsakyti
makiažo tikrai nenuprausia - čia būtų tas pats, kaip su peelingu akis trinti doh.gif
Atsakyti
as taip pat jungiuosi prie uzsakymo thumbup.gif
Atsakyti