Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

...tai mes (na aš tik kartą, bet Paris-In sumer keletą kartų organizavo) kai bendrus užsakymus darėm irgi pakavom ir siuntinėjom ax.gif
bet apie uždarbį tai negalvojom unsure.gif

...na aišku čia kiekvieno reikalas cool.gif

tada jau nustatyk kokio uždarbio norėsi jeigu reiks sisųti į mažą miestelį. g.gif

Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 05, 23:38)
parasyti visas prekytes kokiu norite (vnt, kiekis (ml jei yra po 50ml ir 100ml pvz cleansig cream)


astute0210, aišku, nieko aš savo užsakyme nekeisiu, bet man vistiek labai įdomu, kur sąraše Cleansing cream po 100ml g.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 02 05, 23:01)
tada jau nustatyk kokio uždarbio norėsi jeigu reiks sisųti į mažą miestelį.  g.gif

Tai aš taip supratau, kad 2 Lt kiekvienai, simbolinis gi mokestis..laišką panašiai išsiųst kainuoja..o atsakomybė nemaža ax.gif . Aš kažkaip nieko blogo nematau g.gif
Ir juk gali pasisiūlyti savanoriai, kurie pasistengs dėl kitų už ačiū ax.gif
Atsakyti
pritariu Rasmai, neparinkim astutes 4u.gif CC Stepone kainuoja 55 litus, čia - 33 proc. pigiau. Tai ir renkamės geresnįjį variantą wink.gif
Atsakyti
Atsiprasau kad kisuosi, bet as pvz. irgi puikiai suprantu kokia tai atsakomybe ir vistiek savo laika aukoji, tad nereik tiketis kad viskas dykai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 05, 23:38)
bet jei dabar kaip ir nieko neuzsisakinesiu tai gal kokia 2 lt nuo zmogaus uz darba, o jeigu reiktu siusti i koki mazesni miesteli pakuot eit i pasta tai gal ir daugiau kokia noreciau... visgi  pakuot i deze vest i pasta..  blush2.gif

Aciu  smile.gif


nu čia parašyta kad norės daugiau ... tai va būtų gerai tiksliai žinoti kiek tas daugiau blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(stilla @ 2009 02 03, 19:10)
As ir prisjungciau prie uzsakymo smile.gif


Saunu smile.gif Ar turite sarasiuka kainyna?
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 02 06, 00:05)
astute0210, aišku, nieko aš savo užsakyme nekeisiu, bet man vistiek labai įdomu, kur sąraše Cleansing cream po 100ml  g.gif


Naujam kainininke dingo g.gif tikriausiai nebebus galima isigyt 100 ml
Senam kainininke buvo prie pat 50 ml
Papildyta:
QUOTE(lidusia @ 2009 02 06, 00:26)
nu čia parašyta kad norės daugiau ... tai va būtų gerai tiksliai žinoti kiek tas daugiau  blush2.gif


kad as nezinau nenoriu but misioniere bet nenoriu but ir plesike siulyk
as mastau 4lt
Papildyta:
QUOTE(lidusia @ 2009 02 06, 00:01)
...tai mes (na aš tik kartą, bet Paris-In sumer keletą kartų organizavo) kai bendrus užsakymus darėm irgi pakavom ir siuntinėjom  ax.gif
bet apie uždarbį tai negalvojom  unsure.gif

...na aišku čia kiekvieno reikalas  cool.gif

tada jau nustatyk kokio uždarbio norėsi jeigu reiks sisųti į mažą miestelį.  g.gif


TAI AS IRGI PIRMA KART NIEKO NEPRASIAU UZ DARBA blush2.gif
MAN PATINKA TOKS UZSIEMIMAS, BET ANTRA TRECIA KART JEI DARYSIU UZSAKYMUS .... NA PAGAILEKIT IR MANES IR VAIKIUKO KURIS LABAI PROTESTUOJA PRIES MANO SEDEJIMA PRIE KOMPO verysad.gif UZ ACIU verysad.gif

BETO KAI JUS DARET UZSAKYMUS BUTINAI REIKEJO PIRKT PO 4 VNT PRODUKTUS TAI UZ TAI TAIP IR ISEIDAVO KAD VIENA KITAI PASLAUGA DARYDAVOT, AS IR PAKUOCIAU N KART JEI NEREIKTU NORIMO PRODUKTO PIRKT 4 VNT.

NEPYK LIDUSIA TIKIUOSI SUPRANTI MANE
P.S.ACIU UZ PATARIMUS DEL UZSAKYMO
Atsakyti
BETO! PAMASTYMUI

JEI VOKIETIS NEBUTU SUTIKES KOMPENSUOTI SIO SIUNTINIO NUOSTOLIU VIRS 800 LT
JUS BUTUMET NEREIKALAVE IS MANES PINIGU???

GALIMA BUTU SUSITART IR TAIP KAD AS NEIMU TU 2 LT, BET JEI SIUNTINI ISKRAPSTO VEL NUOSTOLIUS DALINAMES ANT VISU smile.gif
Atsakyti
as dabar neketinu uzsakineti (dar tik sita siuntinuka rytoj pasiimsiu) bet ateityje man irgi nebutu gaila prideti po 2 ar 4lt ir esu laiminga, kad apsiima kazkas tais siuntimais smile.gif
Atsakyti
na jau paruostas mano sarasiukas biggrin.gif
beje, naudoju keleta savaiciu cleansing cream, laabaj patenkinta thumbup.gif sukamaisiais judesiais svelniai masazuoju, pasivalo oda ax.gif
Atsakyti
Aciu uz supratima ir palaikyma Katuciui Rasmai Deli ir Odorai smile.gif
Del tokių zmoniu ir darau uzsakymus 4u.gif
Atsakyti
o Intensive Treatment 01, kaip suprantu, negalima uzsakyti unsure.gif
Atsakyti