Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(katutis @ 2009 02 05, 16:16)
beje, įdomiai įsikalbėjot apie priešraukšlinius kremus smile.gif Skaičiau tokiam žurnaliuke Savaitė su TV straipsnelį, kuriame juvelyras aiškino, kaip prižiūrėti auksinius papuošalus, kad jie tarnautų kuo ilgiau ir gražiai atrodytų smile.gif

pagooglinau ir net radau žmogaus citatą:

„Saugokite aukso dirbinius nuo kontakto su kosmetikos priemonėmis, pagamintomis gyvsidabrio pagrindu. Gyvsidabris gadina auksą ir keičia jo spalvą, — sako J.Fedorovičius. — Šio metalo ypač daug kremuose nuo raukšlių, tad prieš tepdamos tokį kremą ant veido, nusiimkite visus žiedus bei apyrankes.“

kokia laimė, kad mūsų natūraliose kosmetikos priemonėse šito brudo nėra  mirksiukas.gif

tai vat, as dziaugiuosi, kad sioj kosmetikoj nera agresyviu medziagu, tai nebaisu kad gali pakenkti odai rolleyes.gif Ar klystu? unsure.gif Jei netinkamai pasirinksi priemones, su naturaliom irgi galima pakenkt? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deli~: 05 vasario 2009 - 16:05
QUOTE(Amellie @ 2009 02 05, 13:08)
o jei issiplete, bet oda riebi ir uztersta, kyla spuogai, tai ka tada daryt?

mano irgi panasi, pvz, man dabar sauseja ties skruostikauliais. o t zona (ypac nosis) baisiausiai riebi ir daryk ka nori doh.gif
Atsakyti
Naujienos iš Dr.Hauschka
- dvipusiai pieštukai akims (juoda ir vyšninė, pilka ir žalia)
- skaistalai (1 spalva)
- šešėliai (rožinė, pilka, melsva, žalia)
- lūpų dažai (du raudoni atspalviai)

daugiau informacijos čia

thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 05 vasario 2009 - 16:41
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 05, 17:04)
Jei netinkamai pasirinksi priemones, su naturaliom irgi galima pakenkt? unsure.gif


jeigu jausi saiką ir įsiklausysi į odos poreikius, tai nepakenksi sau smile.gif Nebent kam nors iš ingredientų esi alergiška sad.gif
Atsakyti
QUOTE(KHERERA @ 2009 02 05, 09:39)
Mano oda misri, raustanti nosyte ir zandukai  blush2.gif Beje, pusesere sake, kad 95 proc. europieciu oda yra misri, tik dauguma ju isivaizduoja, kad sausa ax.gif
Taip, si kosmetika labai gera. Bet sake geriausia, jos manymu, yra dr. Spiller, su ja dirba kosmetologai visoje EU, tik kazkodel LT nera. Ji taip pat naturali ir labai brangi doh.gif  Ja galima isigyti tik pas kosmetologa. Oi galeciau daug pripasakoti, jau kai pradedu rasyti... i kitas temas nuklustu ax.gif

Beje, kada bus renkamas kitas uzsakymas, pritrukau vienos prekytes 4u.gif


Sekmadieni issiusiu uzsakyma
Papildyta:
QUOTE(Brainwave @ 2009 02 05, 10:20)
UPS - gera kompanija, dar galiu rekomenduoti TNT - ju abieju kainos labai panasios, bet tik man labiau patinka TNT aptarnavimas. ax.gif

Daugiau nei 10 metu turiu reikalu su kurjerinem tarnybom, tai siektiek zinau kaip kas dirba

Labai aciu uz info smile.gif gal kartais zinai kiek mazdaug kainuotu siuntinukas is vokietijos per ups? ar ju siuntos draustos?
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 05, 18:04)
jeigu jausi saiką ir įsiklausysi į odos poreikius, tai nepakenksi sau smile.gif Nebent kam nors iš ingredientų esi alergiška sad.gif

na, tfu tfu tfu, kolkas nepajutau jokiu alergiju unsure.gif O saikas man - tai prausiklis ir kremas blush2.gif (kartais ir to nebuna blush2.gif bet dabar noriu uzsiimti rimtai biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 05, 18:07)
Sekmadieni issiusiu uzsakyma
gal kartais zinai kiek mazdaug kainuotu siuntinukas is vokietijos per ups?  ar ju siuntos draustos?

Kaip vyksta tie užsakymai, jei nori užsisakyti ax.gif Reik jums kažkaip atsiųsti inf-ją, apmokėti avansu, yra koks mokestėlis už pagalbą ir pan.? ax.gif

Čia galima paskaičiuot maždaug siuntimo kainą (tik reik žinot siuntinio svorį ir iš kur į kur siunčiama bus ax.gif ): https://wwwapps.ups....quest?loc=en_LT g.gif
Čia 'papildomos' paslaugos siunčiant: http://www.ups.com/c...dded/index.html
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 05, 18:07)
Labai aciu uz info  smile.gif   gal kartais zinai kiek mazdaug kainuotu siuntinukas is vokietijos per ups?  ar ju siuntos draustos?

Siuntos kaina priklauso nuo svorio ir turio. Preliminaria siuntos kaina per UPS gali pasiskaicioti cia ivesdama spejama galima busimo uzsakymo svori.
Siuntos pas visus kurjerius yra apdraustos nuo praradimo ar apgadinimo, kaip ir pas ta pati nelemtaji Lex. Tik jeigu issiunciant ir priimant nebuvo uzfiksuotas tikslus siuntos svoris -nuo vagiu is dezes negelbes. Draudimas aktualus tik jeigu siunta dingsta arba gaunama apgadinta.

Kol parasiau, Rasma jau spejo sudeti linkus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brainwave: 05 vasario 2009 - 21:42
QUOTE(Rasma @ 2009 02 05, 22:31)
Kaip vyksta tie užsakymai, jei nori užsisakyti ax.gif Reik jums kažkaip atsiųsti inf-ją, apmokėti avansu, yra koks mokestėlis už pagalbą ir pan.? ax.gif 

Čia galima paskaičiuot maždaug siuntimo kainą (tik reik žinot siuntinio svorį ir iš kur į kur siunčiama bus ax.gif ): https://wwwapps.ups....quest?loc=en_LT  g.gif
Čia 'papildomos' paslaugos siunčiant: http://www.ups.com/c...dded/index.html


Norint uzsisakyti reikia atsiusti man i pasta laiskeli (laisko tema jusu vardas pseudonimas SM ir miestas) ir parasyti visas prekytes kokiu norite (vnt, kiekis (ml jei yra po 50ml ir 100ml pvz cleansig cream) ir kaina svarais (jei galite ir Litais 1 svaras=4 Lt)

Pinigeliu noreciau is anksto nes jei susirenka didelis uzsakymas (kaip si kart buvo 5 300 lt) man labai daug reikia sumoket is savu pinigu, kuriu man betkada gali prireikti. Kai man atsiusite uzsakyma gausite mano sask nr. i kuria turesite pervesti:
Jusu uzsakymo suma svarais * 4Lt + (siandieniniais skaiciavimais Jei per Lex System 27 svarai* 4 lt = 108/10 = 11 Lt + 2 Lt mano uzdarbis blush2.gif

Trumpiau: Jusu uzsakymo suma + 13 Lt

Kai dariau pirma uzsakyma apie uzdarbi net nepagalvojau
(nemaniau kad tiek daug bus norinciu ir tiek daug laiko pareikalaus visas sitas uzsiemimas: issiuntinet kainininkus, atsakinet i kiekvienos klausimus, ieskot kainu (jei su uzsakymu nebuvo parase prie prekes ) suskaiciuot kiekvienos uzsakymo suma, suskaiciuot bendra suma, eit i banka, prasedet ten valanda, pirkt slaptazodziu generatoriu, issiuntinet kiekvienai ju uzsakymo suma ir siaip i klausimelius atsakinet, gavus siuntini isrusiuot virs 100 prekiu, supakuot uzrasyt kieno kokia suma, vaziuot i pasta bendraut su bjauriom pasto darbuotojom, susidurt su siuntiniu plesikais ir t.t ir t.t biggrin.gif
nes pirma kart siunciausi tuo tikslu kad sau atsisiust pigiau (siuntimo islaidas pasidalint) o ne uzsidirbt smile.gif bet dievulis matyt mate kaip dirbu ir svaro kursa pamazino tai man biski liko nuo kuro skirtumo 4u.gif

bet jei dabar kaip ir nieko neuzsisakinesiu tai gal kokia 2 lt nuo zmogaus uz darba, o jeigu reiktu siusti i koki mazesni miesteli pakuot eit i pasta tai gal ir daugiau kokia noreciau... visgi pakuot i deze vest i pasta.. blush2.gif

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 05, 22:38)
Norint uzsisakyti reikia atsiusti man i pasta laiskeli (laisko tema jusu vardas pseudonimas SM ir miestas) ir parasyti visas prekytes kokiu norite (vnt, kiekis (ml jei yra po 50ml ir 100ml pvz cleansig cream) ir kaina svarais (jei galite ir Litais 1 svaras=4 Lt)

Viskas aišku. Einu užsakymą ruošt pagal instrukcijas drinks_cheers.gif thumbup.gif

O kainas rašyt iš to kainininko, kurį man siuntėt nesenai...niekas nesikeitė? g.gif (rašo "pricelist 11/2008")
Ir atsiųst į tą patį el. paštą, taip?
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 02 05, 23:47)
Viskas aišku. Einu užsakymą ruošt pagal instrukcijas drinks_cheers.gif  thumbup.gif

O kainas rašyt iš to kainininko, kurį man siuntėt nesenai...niekas nesikeitė? g.gif (rašo "pricelist 11/2008")
Ir atsiųst į tą patį el. paštą, taip?

galite is to 2008 bet yra naujas kainos jame yra tos pacios tik papildytas nauju svarainiu kuno pieneliu, jei reikia naujo priminkite man savo el pasta ir atsiusiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 05, 22:52)
galite is to 2008 bet yra naujas  kainos jame yra tos pacios tik papildytas nauju svarainiu kuno pieneliu, jei reikia naujo priminkite man savo el pasta ir atsiusiu  smile.gif

tai gerai, jei kainos tos pačios, tai man tiks ir kurį turiu drinks_cheers.gif Aš neišsirinkusi pirkti to pienelio ax.gif
Atsakyti