Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(KHERERA @ 2009 02 05, 12:41)
Man 26 metai, bet as jau naudoju. Siaip kremus nuo rauksliu reikia nuo 25  metu pradeti vartoti. Sake blogiau nebus smile.gif Dar sios produkcijos negavau, tad neisbandziau. Bet visada palaukiu kol isigers tonikas ar  serumas. O del loviklio dar asitikslinsiu... nebepamenu smile.gif

As jaunesne, tad dar nepradesiu smile.gif suksiuos su paprastom drekinanciom priemonem smile.gif
Atsakyti
Tikiuosi kazkam kitam pravers mano patarimai 4u.gif

Beje, Juozukas Statkevicius kazkada pasake, kad jis taip graziai atrodo, nes nuo 18 metu kremus nuo rauksliu naudoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KHERERA @ 2009 02 05, 12:50)
Tikiuosi kazkam kitam pravers mano patarimai 4u.gif

Beje, Juozukas Statkevicius kazkada pasake, kad jis taip graziai atrodo, nes nuo 18 metu kremus nuo rauksliu naudoja  4u.gif

tebunie sau naudoja nors nuo 10 metu biggrin.gif mano poziuris siek tiek kitoks i siuos dalykus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 05, 11:51)
tebunie sau naudoja nors nuo 10 metu  biggrin.gif  mano poziuris siek tiek kitoks i siuos dalykus  4u.gif



As cia tik tarpkitko parasiau 4u.gif Pati ir tik dabar naudoti pradejau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KHERERA @ 2009 02 05, 11:34)
Nes su issipletusiomis poromis reikia atsargiai... kad bedos dar daugiau neprisidarytume.

mano irgi issiplete verysad.gif man labai butu idomu suzinoti, kokia turi buti prieziura tokio veiduko, tarkim ko reikia vengti? ar imanoma kaip nors situacija pataisyt? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 02 05, 12:57)
mano irgi issiplete verysad.gif  man labai butu idomu suzinoti, kokia turi buti prieziura tokio veiduko, tarkim ko reikia vengti? ar imanoma kaip nors situacija pataisyt? unsure.gif



Ar imanoma situacija pataisyti, nezinau ax.gif Pasidomesiu 4u.gif Manau svarbiausia pasirinkti tinkamas priemones. Mano veido oda su poromis ir dar pavirsiniai kapiliarai. tad reikia vengti muilo, spirituotu gaminiu, pirties, molio kaukes (galima tik karta per menesi) ax.gif Tiek ir pati zinau...
Kai issiaiskinsiu tiksliau, parasysiu. Nenoriu nesamoniu prirasyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KHERERA @ 2009 02 05, 13:05)
Ar imanoma situacija pataisyti, nezinau ax.gif  Pasidomesiu 4u.gif  Manau svarbiausia pasirinkti tinkamas priemones. Mano veido oda su poromis ir dar pavirsiniai kapiliarai. tad reikia vengti muilo, spirituotu gaminiu, pirties, molio kaukes (galima tik karta per menesi) ax.gif  Tiek ir pati zinau...
Kai issiaiskinsiu tiksliau, parasysiu. Nenoriu nesamoniu prirasyti blush2.gif


o jei issiplete, bet oda riebi ir uztersta, kyla spuogai, tai ka tada daryt?
Atsakyti
QUOTE(KHERERA @ 2009 02 05, 13:05)
Ar imanoma situacija pataisyti, nezinau ax.gif  Pasidomesiu 4u.gif  Manau svarbiausia pasirinkti tinkamas priemones. Mano veido oda su poromis ir dar pavirsiniai kapiliarai. tad reikia vengti muilo, spirituotu gaminiu, pirties, molio kaukes (galima tik karta per menesi) ax.gif  Tiek ir pati zinau...
Kai issiaiskinsiu tiksliau, parasysiu. Nenoriu nesamoniu prirasyti blush2.gif

oi, butu labai puiku, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2009 02 05, 13:08)
o jei issiplete, bet oda riebi ir uztersta, kyla spuogai, tai ka tada daryt?


Mano oda ir kartais sustreikuoja ir spuogiukai kyla, o kartais ir daug, tai prieziura tokia kaip aprasiau anksciau (tos riemones kur issirinkau).
Na kazkada buvo tragiska situacija. Veida isverte didziuliais guzais ir jie dar tokie skausmingi. Tuomet kosmetologe pasiule veido valyma su rugstimis. Kadangi mano oda ne jautri, tai jis man labai padejo 4u.gif
Ir siaip, reiketu nors karta per pusmeti pas kosmetologe nueiti, bet kad va, arba laiko, arba pinigu nepakanka.
Man dar labai atiko BELKOSMETIX kauke su arbatmedziu, bet dedavausi sazininkai du kartus per savaite, tai oda buvo pagrazejusi 4u.gif


Na kad jau issipleciau, tai ir toliau parasysiu. Pamirsau svarbiausia - gi mityba!!! Cia ypac aktualu riebios odos savininkems! Kai bunu namie, viskas su oda ok. Atvaziuoju pas mama, o ji bandeliu prikepusi, saldainiu, sokoladu pripirkusi... o kur dar alkoholis, kava, rukytas ir riebus maistas... Rezultatas iskart matosi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KHERERA: 05 vasario 2009 - 13:23
QUOTE(KHERERA @ 2009 02 05, 12:34)
Kadangi nera naktinio kremo, tai as pasiemiau seruma. O ryte liepe veida valyti toniku, tada serumas (ypac gerai sudrekina visai dienai veiduka vit. c arba hamamelio kapsulytes) ir ant virsaus kremas. Va kiek visko prirasiau.
Dar geras patarimas: vietoje serumo liepe naudoti alavijo geli ir ant virsaus kremuka uztepti. Man tas dalikelis labai patinka, saziningai tepliojuosi 4u.gif


o kokį alavijo gelį naudoji - ta prasme kokios firmos, nes iš hauschos lyg nėra g.gif

Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 02 05, 13:23)
o kokį alavijo gelį naudoji - ta prasme kokios firmos, nes iš hauschos lyg nėra  g.gif



Paprasta is vaistines. Vadinasi gelis, bet ten toks skystis , apie 30 Lt kainuoja 300 ml. Pasitepu ji su vata, tai truputi veiduka traukia, todel ant virsaus kremuka uzteu 4u.gif
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KHERERA: 05 vasario 2009 - 13:43
QUOTE(KHERERA @ 2009 02 05, 14:17)
Atvaziuoju pas mama, o ji bandeliu prikepusi, saldainiu, sokoladu pripirkusi... o kur dar alkoholis, kava, rukytas ir riebus maistas... Rezultatas iskart matosi doh.gif


taip, jei eis toks asortimentas, tai vargu, ar kremai padės sad.gif Aš labiausiai vengiu šokolado, raudonojo vyno. Tikriausiai bet kuri kosmetologė pasakys, kad šitie du produktai bene dažniausiai kelia alergijas ir gali būti neaiškios kilmės bėrimų priežastis sad.gif
Papildyta:
beje, įdomiai įsikalbėjot apie priešraukšlinius kremus smile.gif Skaičiau tokiam žurnaliuke Savaitė su TV straipsnelį, kuriame juvelyras aiškino, kaip prižiūrėti auksinius papuošalus, kad jie tarnautų kuo ilgiau ir gražiai atrodytų smile.gif

pagooglinau ir net radau žmogaus citatą:

„Saugokite aukso dirbinius nuo kontakto su kosmetikos priemonėmis, pagamintomis gyvsidabrio pagrindu. Gyvsidabris gadina auksą ir keičia jo spalvą, — sako J.Fedorovičius. — Šio metalo ypač daug kremuose nuo raukšlių, tad prieš tepdamos tokį kremą ant veido, nusiimkite visus žiedus bei apyrankes.“

kokia laimė, kad mūsų natūraliose kosmetikos priemonėse šito brudo nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 05 vasario 2009 - 15:17