Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(violence @ 2009 03 12, 10:53)
Mergaitės, gal kas turit šitos kaukės mėginuką?  g.gif

bet siaip tai as tingiu su tais moliais tepliotis blush2.gif va, ricina kaip itin pigia alternatyva suradau ir kol kas esu itin patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 03 12, 11:49)
turiu, pati geriausia iš bandytų molio kaukių smile.gif Tik aš miltelius turiu ir juos skiedžiu vandeniu wink.gif Milteliai, man rodos, pigiau išeina wink.gif

o kokios konsistencijos masę ant veido pasidarot? g.gif na sulyginant su kokia grietinėle ar grietine? rolleyes.gif
vakar pasibandziau, tai vat nezinau kaip ten gerai turi but smile.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 03 12, 11:54)
Dar toks pakiukas ieina i Face care kit for oily/impure skin rolleyes.gif tada ir turejau galimybe issimeginti.

turiu tą pakiuką mirksiukas.gif maišau su facial steam bath ax.gif kaip elytė liepė 4u.gif
tik noriu išbandyti ilgėliau nei 3 kartus, todėl dar vienas mėginukas praverstų ax.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 03 12, 12:01)
bet siaip tai as tingiu su tais moliais tepliotis blush2.gif  va, ricina kaip itin pigia alternatyva suradau ir kol kas esu itin patenkinta rolleyes.gif

ricina man ir labai patiko bigsmile.gif o jei dėt kartą tą haushkos kitą kart ricinos g.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 03 12, 12:18)
turiu tą pakiuką  mirksiukas.gif maišau su facial steam bath  ax.gif kaip elytė liepė  4u.gif
ricina man ir labai patiko  bigsmile.gif o jei dėt kartą tą haushkos kitą kart ricinos  g.gif

geras, nebandziau maisyt su facial steam bath bigsmile.gif o kodel butent taip rekomendavo?
o kodel gi ne, manau pasibandyt tikrai galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 03 12, 12:18)
o kokios konsistencijos masę ant veido pasidarot?  g.gif na sulyginant su kokia grietinėle ar grietine?  rolleyes.gif 


aš grietinės, kokia ji būtų tiesiog išmaišyta šaukštu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 03 12, 12:41)
geras, nebandziau maisyt su facial steam bath bigsmile.gif o kodel butent taip rekomendavo?
o kodel gi ne, manau pasibandyt tikrai galima 4u.gif

nežinau kodėl būtent taip rolleyes.gif šiaip juk nesusipažinus aš su ta kosmetika, galima sakyt aklai pasitikiu ir bandaus unsure.gif

QUOTE(katutis @ 2009 03 12, 13:05)
aš grietinės, kokia ji būtų tiesiog išmaišyta šaukštu  4u.gif

g.gif aš gan skystą vadinas dariaus rolleyes.gif ačiū 4u.gif
Elytė sakė to pokiuko užtenka 3 kartam 4u.gif
Atsakyti
astute0201 , bijau praleist tavo uzsakyma Hauschkos. Kada zadi uzsakinet? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 03 12, 13:01)
bet siaip tai as tingiu su tais moliais tepliotis blush2.gif  va, ricina kaip itin pigia alternatyva suradau ir kol kas esu itin patenkinta rolleyes.gif


O koks poveikis tos ricinos - čia paprastą iš vaistinės perkat ar kaip? nes pirmą kartą girdžiu kad ja galima kaip kaukę naudoti g.gif

QUOTE(katutis @ 2009 03 12, 14:05)
aš grietinės, kokia ji būtų tiesiog išmaišyta šaukštu  4u.gif


aha kaip grieitinė panašiai - labai nedaug reikia vandens arba toniko. O aš dar įmaišau biški Rejuvenating kaukės į molį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 03 12, 14:04)
aha kaip grieitinė panašiai - labai nedaug reikia vandens arba toniko. O aš dar įmaišau biški Rejuvenating kaukės į molį  smile.gif

Tiesiog pilnas arbatinis šaukštelis molio ir arbatinis šaukštelis drungno vandens. Toniką aš purškiu ant veido, kai jau ištepu su moliu, o rejuvenating kaukę tepu, kai nuplaunu molį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 03 12, 14:04)
O koks poveikis tos ricinos - čia paprastą iš vaistinės perkat ar kaip? nes pirmą kartą girdžiu kad ja galima kaip kaukę naudoti  g.gif

Merginos naturalios kosmetikos temeleje ja atrado 4u.gif reikia sumaisyti ricina (perku vasitineje) ir simondsiju aliejuka (bent jau pagal receptuka, galima bandyt ir su kokiu kitu aliejuku), uztept ant veido ir uzsideti ka nors silto, ta prasme, as deduosi karstame vandenyje susildyta ranksluostuka, ir taip apie 15 min (nors as dazniausiai tiek neiskenciu blush2.gif ), labai neblogai pravalo odele, netgi manuosius juodus inkstiriukus (nesakau, kad 100%, bet tikrai matosi skirtumas), taip pat aptraukia poras. As ir pirma karta isgirdau toki dalyka, kad ricina galima panaudoti odos valymui bigsmile.gif iki siol tik blakstienoms naudojau, pabandziau ir labai patiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2009 03 12, 14:39)
astute0201 , bijau praleist tavo uzsakyma Hauschkos. Kada zadi uzsakinet?  4u.gif


Manau baladzio pradzioj jau gali kas nori siust sarasiukus, o apie balandzio 8 d jau reiktu jam nusiust arba dar anksciau g.gif manau jo pastas bus uzverstas uzsakymais reikia but vienom is pirmuju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 12, 15:38)
Manau baladzio pradzioj jau gali kas nori siust sarasiukus, o apie balandzio 8 d jau reiktu jam nusiust arba dar anksciau  g.gif  manau jo pastas bus uzverstas uzsakymais reikia but vienom is pirmuju  smile.gif

supratau biggrin.gif O ar kas nors keitesi tam sarasiuke, jis berods ten su lapkricio men kainomis buvo? Ir gal turi Hauschkos cover stick'o ir seseliu (2 spalvu)kainas, nes ju sarase nera wink.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 12, 15:38)
Manau baladzio pradzioj jau gali kas nori siust sarasiukus, o apie balandzio 8 d jau reiktu jam nusiust arba dar anksciau  g.gif  manau jo pastas bus uzverstas uzsakymais reikia but vienom is pirmuju  smile.gif

drinks_cheers.gif
Ir aš atsiųsiu savo "norus" thumbup.gif
Atsakyti