Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(Deli~ @ 2009 03 11, 11:37)
Paskui prekytes atsiimat paste arba atsiuncia namo, priklausomai nuo kiekio?  4u.gif

Niekas namo neatneš siuntinuko schmoll.gif , bet kokiu atveju reiktų pasiimti pašte arba autobusų stoties siuntų skyriuje (čia kaip sutariate), arba iš užsakiusios namų, arba iš tos vietos, kur nurodo, kad bus galima paimti (galbūt darbovietės, pažįstamų ir pan.)

Gal ir įmanoma Lietuvoje per kurjerius perduot, kad atneštų namo, bet tai kokia kaina bus..nebeapsimokės siųstis smile.gif

Į namus atneša tik jei pati užsakinėsite per kurjerių tarnybą iš pačios užsienio parduotuvės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 03 11, 13:31)
Niekas namo neatneš siuntinuko schmoll.gif , bet kokiu atveju reiktų pasiimti pašte arba autobusų stoties siuntų skyriuje (čia kaip sutariate), arba iš užsakiusios namų, arba iš tos vietos, kur nurodo, kad bus galima paimti (galbūt darbovietės, pažįstamų ir pan.)

Gal ir įmanoma Lietuvoje per kurjerius perduot, kad atneštų namo, bet tai kokia kaina bus..nebeapsimokės siųstis smile.gif

Į namus atneša tik jei pati užsakinėsite per kurjerių tarnybą iš pačios užsienio parduotuvės mirksiukas.gif

supratau 4u.gif
O jus dazniausiai paste pasiimat? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deli~: 11 kovo 2009 - 12:53
QUOTE(Deli~ @ 2009 03 11, 12:52)
O jus dazniausiai paste pasiimat? 4u.gif

Dar nė karto perkant iš internetinės parduotuvės užsienyje (t.y. konkrečiai iš: www.lovelula.com, www.biologisch24.com, www.everydayminerals.com) nepristatė kosmetikos į namus. Gaunu pranešimą ir einu iš pašto pasiimti.

Man atrodo, kad tik www.natractiv.de per kurjerių tarnybą pristato, bet ir siuntimosi kaina atitinkamai nemaža..

Jeigu kažkoks būna 'sumestinis' užsakymas, tai jau kaip pasako užsakiusi forumietė, kad perduos, taip jau ir pasiimu: tenka ir į stotį važiuot, kai perduoda per autobusų siuntas; pvz. astute0210 kaip suprantu per giminaitę perdavė, tai reikėjo pas giminaitę į darbą nuvažiuot; kažkada pas vieną forumietę į svečius važiavau pasiimti ax.gif Visaip būna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 03 11, 16:41)
Dar nė karto perkant iš internetinės parduotuvės užsienyje (t.y. konkrečiai iš: www.lovelula.com, www.biologisch24.com, www.everydayminerals.com) nepristatė kosmetikos į namus. Gaunu pranešimą ir einu iš pašto pasiimti.

Man atrodo, kad tik www.natractiv.de per kurjerių tarnybą pristato, bet ir siuntimosi kaina atitinkamai nemaža..

Jeigu kažkoks būna 'sumestinis' užsakymas, tai jau kaip pasako užsakiusi forumietė, kad perduos, taip jau ir pasiimu: tenka ir į stotį važiuot, kai perduoda per autobusų siuntas; pvz. astute0210 kaip suprantu per giminaitę perdavė, tai reikėjo pas giminaitę į darbą nuvažiuot; kažkada pas vieną forumietę į svečius važiavau pasiimti ax.gif  Visaip būna 4u.gif

nu aisku, aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 03 09, 11:16)
gal naudojate is hauschkos ka nors paakiams, kaip ispudziai?
reiketu ko nors maitinancio/drekinancio
ir jauciu brangus paakiams kremai doh.gif

Aš turiu abu Hauschkos paakiu kremus 4u.gif . Man patinka abu. Tas balzamas, tai labai riebus ir skirtas apsaugoti jautrią paakių zoną garinantis veiduką. Tam jį ir naudoju. Aišku, galima ir kasdien, tuomet riebų perteklių po kurio laiko reikia nusivalyti ir viskas. Paakiai būna labai primaitinti biggrin.gif . O tas paakiu kremas tai toks lengvas, jį naudoju kasdien. Beje, jis irgi duoda tokį blizgesį, tai aš jį po kelių minučių irgi nuvalau smile.gif .

QUOTE(Rasma @ 2009 03 09, 16:12)

Pati sau užsakinėsiu iš http://www.biologisch24.com arba sekmadienį vėlai arba pirmadienį anksti biggrin.gif  (t.y. kovo 15-16 d.), jei kažkas norite prisijungti, tai parašykite man apie savo norus į el. paštą (rasele.m@gmail.com) , man tiesiog taip patogiau po to su visoms bendrauti ax.gif

Aš išsiunčiau užsakymą ax.gif

QUOTE(astute0210 @ 2009 03 09, 18:38)
Skelbimas atnaujinamas! Ji pudros nesugebejo pasiimti per praeita savaite del neaiskiu priezasciu, IS VISO PRAEJO JAU BEVEIK 3 SAVAITES todel as jai parasiau kad pudra parduosiu kitai panorejusiai.
VILMORA GAL VIS DAR REIKIA PUDRYTES  4u.gif

Nu bet atsiranda neatsakingų žmonių fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 03 11, 16:41)
Dar nė karto perkant iš internetinės parduotuvės užsienyje (t.y. konkrečiai iš: www.lovelula.com, www.biologisch24.com, www.everydayminerals.com) nepristatė kosmetikos į namus. Gaunu pranešimą ir einu iš pašto pasiimti.


Iš www.everydayminerals.com tai man namo pristatė. Bet kadangi namie tuo metu nieko nebuvo, tai atidavė kaimynei rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal kas turit šitos kaukės mėginuką? g.gif
user posted image

ar šiaip naudojot bet nebenaudojat kaukę biggrin.gif mielai priglausčiau mirksiukas.gif ax.gif
ir gal žinot ar stepono g. turi jie šitą mėginuką? bei kokia jo kaina? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2009 03 12, 00:16)
Tas balzamas, tai labai riebus ir skirtas apsaugoti jautrią paakių zoną garinantis veiduką.

Niekada niekuo netepu paakių prieš garinimą unsure.gif

QUOTE(violence @ 2009 03 12, 10:53)
ir gal žinot ar stepono g. turi jie šitą mėginuką? bei kokia jo kaina?  rolleyes.gif

Man atrodo, kad clay mask mėginukų neturi.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 03 12, 12:12)
Niekada niekuo netepu paakių prieš garinimą unsure.gif
Man atrodo, kad clay mask mėginukų neturi.. ax.gif


aš irgi prieš garinimą netepu unsure.gif bet gal reikėtų nes turiu tą paakių kremą, jis labai man riebus, tepu tik vakarais eidama miegoti bet ne kasdien, kokius 2 kart per savaitę smile.gif


Clay mask yra mėginukų, kažkada buvau gavusi tokiame popieriniame maišiuke suberta, jo užteko gal 2 kartams rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 03 12, 10:53)
ar šiaip naudojot bet nebenaudojat kaukę  biggrin.gif mielai priglausčiau  mirksiukas.gif  ax.gif 


turiu, pati geriausia iš bandytų molio kaukių smile.gif Tik aš miltelius turiu ir juos skiedžiu vandeniu wink.gif Milteliai, man rodos, pigiau išeina wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 03 12, 11:47)
Clay mask yra mėginukų, kažkada buvau gavusi tokiame popieriniame maišiuke suberta, jo užteko gal 2 kartams rolleyes.gif

Dar toks pakiukas ieina i Face care kit for oily/impure skin rolleyes.gif tada ir turejau galimybe issimeginti.
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 03 12, 12:47)
Clay mask yra mėginukų, kažkada buvau gavusi tokiame popieriniame maišiuke suberta, jo užteko gal 2 kartams rolleyes.gif


Taip yra meginuku, as pirkau kelionini rinkinuka riebiai/misriai odai tai ten ideta 10 g tik va neprisiruosiu niekaip isbandyt ax.gif
Atsakyti