Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(Mytee @ 2009 03 08, 21:14)
as prisijungciau  ax.gif   4u.gif

ir as prisijungciau prie uzsakymo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prokruste: 09 kovo 2009 - 14:34
QUOTE(Dovish @ 2009 03 09, 12:49)
Na va, pagaliau jau įvaldžiau volume tušą thumbup.gif
user posted image

graziai padazyta rolleyes.gif bet tavo pacios blakstienos geros, del to puikiai atrodo.

QUOTE(katutis @ 2009 03 09, 12:56)
kaip gražu  thumbup.gif  wub.gif Ypač gerai matysis blakstienos toms, kurioms natūralūs tušai nesimato  biggrin.gif

kai turetumet trumpas ir retas blakstienas pasiziuretume kaip kalbetumete. Tik nereikia buti tokiom subjektyviom.

QUOTE(violence @ 2009 03 09, 14:46)
va, ryte galvojau ir aš įmesiu vieną akį dažytą, kitą ne smile.gif bet ideja panaudota, tai nemesiu smile.gif
o sintetiniai man ir labai lipindavo  schmoll.gif tikrai esu patenkinta Hauschka  4u.gif o kaip dažausi net negalėčiau pasakyt, net nežinau  unsure.gif  lotuliukas.gif

imeskit, imeskit mirksiukas.gif Ant ilgu blakstienu visi tusai gerai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 03 09, 14:34)
graziai padazyta  rolleyes.gif  bet tavo pacios blakstienos geros, del to puikiai atrodo.
kai turetumet trumpas ir retas blakstienas pasiziuretume kaip kalbetumete. Tik nereikia buti tokiom subjektyviom.

Dėkui 4u.gif Mes neesam subjektyvios, tiesiog aš asmeniškai dėl tušų manau, kad reikia įgusti naudotis pačiu šepetėliu. Beto, sintetiniai tušai dar ir sausina blakstienas, o ką jau kalbėti apie water proof'us doh.gif Galbūt tavo bandytas tušas parduotuvėje buvo senokai atsuktas, gal ant savo tušo dar jį bandei.
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 03 09, 14:34)
kai turetumet trumpas ir retas blakstienas pasiziuretume kaip kalbetumete. Tik nereikia buti tokiom subjektyviom. 


manai, kad trumpesnių ir retesnių blakstienų niekaip neįmanoma paryškinti ir tau vistiek netiks iš čia nė vienas tušas? blink.gif

pasigražinti ir pasiryškinti duota kiekvienai moteriai ir sukamės kiekviena su tuo, ką gimdamos atsinešėme - viena moteris blakstienas, kita kojas ilgesnes turi wink.gif Ir abi gražios, todėl gal nereikėtų savęs iš karto taip nurašyti ir teigti, kad viskas tik ilgablakstienėms, visur tik subjektyvu ir pan tongue.gif

o kad Hauschka tušas matosi, kitaip nei Sante ar Lavera, tai ir be padidinamojo stiklo turėtų matytis biggrin.gif




Atsakyti
Įmesiu ryt 4u.gif
laiko tušas tikrai gerai! man nenutrupa, šiandien nuašarojau netyčiom, bet nieko tongue.gif net nepatepliojo smile.gif

nu bet Dovish akys, negaliu wub.gif necituokit jos nuotraukos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 03 09, 16:09)
nu bet Dovish akys, negaliu  wub.gif necituokit jos nuotraukos  lotuliukas.gif

tikrai...tokios labai israiskingos, net zodziais nemoku apsakyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 03 09, 16:09)
laiko tušas tikrai gerai! man nenutrupa, šiandien nuašarojau netyčiom, bet nieko  tongue.gif net nepatepliojo smile.gif

nu bet Dovish akys, negaliu  wub.gif necituokit jos nuotraukos  lotuliukas.gif

Maudantis irgi nepateplioja? Man čia vienintelis minusas, na bet jau geriau lengvai nusivalyti, negu trinti, trinti, trinti rolleyes.gif

blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Rasma, ačiū, kad parašei 4u.gif Gal ir šiaip kam Hauschka bus aktuali dėl užsakymo greičio, nes kol Jens parsiras, dar reiks palaukti smile.gif

gal ir aš prisijungsiu su vienu daikteliu iš biologisch drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Dovish @ 2009 03 09, 16:13)
Maudantis irgi nepateplioja?


tušas nusiplauna su vandeniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 03 09, 16:13)
Maudantis irgi nepateplioja? Man čia vienintelis minusas, na bet jau geriau lengvai nusivalyti, negu trinti, trinti, trinti rolleyes.gif

nezinau, nesimaudžiau smile.gif šiaip nesu turejus waterproof niekada, nežinau kas tai yra, nusivalau pries draugaujant su vandeniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 05, 00:00)
Sveikutes  smile.gif

milduxs yra neatsiemusi Translucent Face Powder, Compact

uz sia preke ji nera sumokejusi (nes pirma kata darydama uzsakyma pinigu is anksto neprasiau), 2 savaites jokiu ziniu nuo mano pranesimo el. pastu (kad jau gauta pavogta kosmetika) parasiau dar vakar, paskutini kart forume lankesi pries dvi dienas, vis dar laukiu is jos ziniu... gal per ta laika kol laukem pavogtos kosmetikos nusipirko kita pudra, bet GALEJO NORS PARASYT
Jei ji neatsilieptu
Gal atsirastu norinciu pirkti sia pudra uz 55 lt  4u.gif  pudra Vilniuje


Skelbimas atnaujinamas! Ji pudros nesugebejo pasiimti per praeita savaite del neaiskiu priezasciu, IS VISO PRAEJO JAU BEVEIK 3 SAVAITES todel as jai parasiau kad pudra parduosiu kitai panorejusiai.
VILMORA GAL VIS DAR REIKIA PUDRYTES 4u.gif
Atsakyti
Pudryte parduota Vilmorai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 03 09, 16:20)
Dėkui 4u.gif Mes neesam subjektyvios, tiesiog aš asmeniškai dėl tušų manau, kad reikia įgusti naudotis pačiu šepetėliu. Beto, sintetiniai tušai dar ir sausina blakstienas, o ką jau kalbėti apie water proof'us doh.gif Galbūt tavo bandytas tušas parduotuvėje buvo senokai atsuktas, gal ant savo tušo dar jį bandei.


Elyte maniski nuvale ir patepe savu. Nezinau, gal ir buvo issausejes, dar rudos spalvos. Man juodas labiau tinka.
QUOTE(katutis @ 2009 03 09, 16:35)
manai, kad trumpesnių ir retesnių blakstienų niekaip neįmanoma paryškinti ir tau vistiek netiks iš čia nė vienas tušas?  blink.gif

pasigražinti ir pasiryškinti duota kiekvienai moteriai ir sukamės kiekviena su tuo, ką gimdamos atsinešėme - viena moteris blakstienas, kita kojas ilgesnes turi wink.gif Ir abi gražios, todėl gal nereikėtų savęs iš karto taip nurašyti ir teigti, kad viskas tik ilgablakstienėms, visur tik subjektyvu ir pan tongue.gif

o kad Hauschka tušas matosi, kitaip nei Sante ar Lavera, tai ir be padidinamojo stiklo turėtų matytis biggrin.gif


Ne, taip nemanau. Manau, kad kai kurie naturalus tusai yra be galo svelnus ir neryskus, del to ne visiem tinka. Juodu tankiu blakstienu ir taip nereikia labai ryskinti, tiesiog perbraukti tusu.
Ir saves nenurasau jokiu budu, tik konstatuoju fakta. Ir gincytis nenoriu, nes matau kad nesusisnekam.
QUOTE(Rasma @ 2009 03 09, 17:12)
Ten tokios įdomios sąlygos, kaip jau sužinojau "post factum" biggrin.gif : jei užsakymo suma 150 Eur - pristatymas nemokamas, bet tuo nemokamu užsakymu siųstis užtrunka, nes siunčia per Deutsche Poste ir LT gaunu per mūsų paprastą "Lietuvos paštą" (maždaug apie 3 sav. keliavo). Ir tada gaunu pranešimą, kulniuoju į patą ir parsivežu.



na, del siuntimo dar pagalvosiu smile.gif dar kolkas nezinau ka pirkciau, reik pinigweliu pasitaupyt blush2.gif
QUOTE(katutis @ 2009 03 09, 17:21)
tušas nusiplauna su vandeniu  biggrin.gif

o nepalieka juodu paakiu, kaip sintetiniai? Jei sintetini bandyciau su vandeniu plauti, paakius tektu gramdyti visa nakti, niekaip juodumas neatsiplautu be papildomu priemoniu...
Atsakyti