Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(katutis @ 2009 03 09, 11:28)
CC yra veido prausiklis, o su Cleansing Milk aš sėkmingai kas vakarą valausi makiažą  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif

Dar Cleansing Milk rekomenduojamas kaip prausiklis jautriai veido odai (vietoje CC).
Atsakyti
gal naudojate is hauschkos ka nors paakiams, kaip ispudziai?
reiketu ko nors maitinancio/drekinancio
ir jauciu brangus paakiams kremai doh.gif
Atsakyti
Na va, pagaliau jau įvaldžiau volume tušą thumbup.gif
user posted image

----------------------------------
Odora, tikrai buvo naudojančių paakių kremukus, turėtų atsiliepti, o jų kainos tikrai nemažos, pavyzdžiui "Žalia žalia" parduotuvės kainos: Day revitalising eye cream - 94 Lt, Eye contouring day balm - 80 Lt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 09 kovo 2009 - 11:51
QUOTE(Odora @ 2009 03 09, 11:16)
gal naudojate is hauschkos ka nors paakiams, kaip ispudziai?
reiketu ko nors maitinancio/drekinancio
ir jauciu brangus paakiams kremai doh.gif


naudojau Hauschkos paakių kremuką, man nepatiko - mažai drėkino, dar truputį alergizavo sad.gif man geriau erškėtuogių aliejukas iš KN šitam reikalui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 03 09, 11:49)
Na va, pagaliau jau įvaldžiau volume tušą thumbup.gif
user posted image




puikiai atrodo thumbup.gif
cia tas tusas kurio sepetelis didesnis?
man su dideliais labai sunkiai akiu kampucius sekasi dazyt..
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 03 09, 11:49)
Na va, pagaliau jau įvaldžiau volume tušą thumbup.gif


kaip gražu thumbup.gif wub.gif Ypač gerai matysis blakstienos toms, kurioms natūralūs tušai nesimato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2009 03 09, 11:53)
cia tas tusas kurio sepetelis didesnis?
man su dideliais labai sunkiai akiu kampucius sekasi dazyt..

Ačiū 4u.gif Taip, čia tas vadinamas didelis šepetėlis (volume), nors jis man nėra didelis, kampučius gal truputėlį sunkiau nuspalvinti, bet kai pravažiuoju vadinamais zigzagais ir jie nusidažo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 03 09, 11:56)
kaip gražu  thumbup.gif  wub.gif Ypač gerai matysis blakstienos toms, kurioms natūralūs tušai nesimato  biggrin.gif

Ačiū, katuti 4u.gif Tai vat tam ir įdėjau, kad pakeisčiau požiūrį lotuliukas.gif
Atsakyti
blakstieno ilgos kokios ir dailiai padazytos, man su tuo tusu visaip buna jei blogu blakstienu diena tai daryk ka nori sulimpa kuokstais ir viskas o kartais puikiausiai padazo, gal ya kokia paslaptis
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 03 09, 12:02)
blakstieno ilgos kokios ir dailiai padazytos, man su tuo tusu visaip buna jei blogu blakstienu diena tai daryk ka nori sulimpa kuokstais ir viskas o kartais puikiausiai padazo, gal ya kokia paslaptis

Blogų blakstienų diena hihihi.gif Tiesą pasakius ir man taip kartais būna. Aš dažau taip: pirmą sluoksnį braukiu iš apačios (nuo augimo linijos) į viršų, o antrą sluoksnį zigzaguoju, t.y. į dešinę, į kairę, vėl į dešinę ir vėl į kairę. Su sintetiniais tušais būdavo sulipimo atvejų, bet su dr.H to nepastebėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 03 09, 12:08)
Blogų blakstienų diena hihihi.gif Tiesą pasakius ir man taip kartais būna. Aš dažau taip: pirmą sluoksnį braukiu iš apačios (nuo augimo linijos) į viršų, o antrą sluoksnį zigzaguoju, t.y. į dešinę, į kairę, vėl į dešinę ir vėl į kairę. Su sintetiniais tušais būdavo sulipimo atvejų, bet su dr.H to nepastebėjau ax.gif

kooookios gražios akys! wub.gif užbūrė biggrin.gif
va, ryte galvojau ir aš įmesiu vieną akį dažytą, kitą ne smile.gif bet ideja panaudota, tai nemesiu smile.gif
o sintetiniai man ir labai lipindavo schmoll.gif tikrai esu patenkinta Hauschka 4u.gif o kaip dažausi net negalėčiau pasakyt, net nežinau unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 03 09, 11:49)
Na va, pagaliau jau įvaldžiau volume tušą thumbup.gif

grazu wub.gif
bet ir turbut ir siaip blakstienas ne trumpas turi rolleyes.gif

QUOTE(violence @ 2009 03 09, 13:46)
va, ryte galvojau ir aš įmesiu vieną akį dažytą, kitą ne smile.gif bet ideja panaudota, tai nemesiu smile.gif

imesk imesk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 03 09, 13:46)
kooookios gražios akys!  wub.gif užbūrė biggrin.gif
va, ryte galvojau ir aš įmesiu vieną akį dažytą, kitą ne smile.gif bet ideja panaudota, tai nemesiu smile.gif

Ačiū blush2.gif 4u.gif įdėk ir savo akytes, gal spalvą kita matysis tušo ax.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 03 09, 14:06)
grazu wub.gif 
bet ir turbut ir siaip blakstienas ne trumpas turi rolleyes.gif

4u.gif man pačiai nedažytos blakstienos neatrodo ilgos rolleyes.gif
Atsakyti