Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(violence @ 2009 03 08, 15:18)
Mergaites, pamirsau kaip naudoti sake biggrin.gif Ar Claryfying Toner (tonika)
nuplauti reikia ar ne? Tepti krema ant jo?  unsure.gif

Tonikas užpurškiamas ant švariai nuplauto veido ir kol dar drėgnas veidukas pagal poreikius tepamas kremas (nereikia nieko nuplauti) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 03 08, 15:33)
Didesni siuntiniai - taip, nes siunčiami per kurjerius. Mažesnius siuntinukus paprastai atsiunčia paštu smile.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 03 07, 21:57)
Planuoju užsisakinėt ir vėl, gal apie kovo mėn. vidurį, nes šampūnai sparčiai nyksta biggrin.gif Jei kažko norite, galiu prijungti prie užsakymo 4u.gif Gali ir kitos 'natūralistės' jungtis, sutartume pvz. iki kokios datos išsirenkame ir


as prisijungciau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Kokie veido prausikli rekomenduotumete sausai odai? Beprotiskai noriu ko nors is hauschkos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2009 03 08, 21:14)
as prisijungciau  ax.gif  4u.gif


As irgi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2009 03 08, 21:38)
Kokie veido prausikli rekomenduotumete sausai odai? Beprotiskai noriu ko nors is hauschkos  wub.gif


Dr.Hauschka turi tik vienos rūšies veido prausiklį Cleansing cream - tinka visiems tipams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 03 08, 15:21)
Tonikas užpurškiamas ant švariai nuplauto veido ir kol dar drėgnas veidukas pagal poreikius tepamas kremas (nereikia nieko nuplauti) 4u.gif

Aciu 4u.gif pas mane kol kas meginelis, tai ir sudvejojau kaip ten kas biggrin.gif

QUOTE(lidusia @ 2009 03 08, 21:17)
Dr.Hauschka turi tik vienos rūšies veido prausiklį Cleansing cream - tinka visiems tipams  smile.gif

g.gif o kas yra cleansing milk? rolleyes.gif
as naudoju cleansing cream prie dedant kauke du kart savaitej smile.gif turedama sausa oda, o cleansing milk kas vakara smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 03 08, 23:39)
Aciu  4u.gif pas mane kol kas meginelis, tai ir sudvejojau kaip ten kas biggrin.gif
g.gif o kas yra cleansing milk?  rolleyes.gif
as naudoju cleansing cream prie dedant kauke du kart savaitej smile.gif turedama sausa oda, o cleansing milk kas vakara smile.gif  4u.gif


cleansing milk valomasis pienelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 08, 23:06)
cleansing milk valomasis pienelis  smile.gif

na as suprantu vertima smile.gif bet na atliekamas veiksmas ne tas pats? unsure.gif jau susimeciau vel lotuliukas.gif a milk reikia nuplaut ar ne? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 03 09, 00:20)
na as suprantu vertima smile.gif bet na atliekamas veiksmas ne tas pats?  unsure.gif jau susimeciau vel  lotuliukas.gif a milk reikia nuplaut ar ne?  unsure.gif


pasirodo Cleansing milk irgi naudojamas kaip veido valiklis jautriai odai. Ir priedo makiažui nuvalyti rolleyes.gif
Rašo kad reikia nuplauti šiltu vandeniu
čia
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2009 03 08, 20:14)
as prisijungciau  ax.gif  4u.gif


ir aš jungčiaus tikriausiai 4u.gif

CC yra veido prausiklis, o su Cleansing Milk aš sėkmingai kas vakarą valausi makiažą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 03 07, 21:57)

Planuoju užsisakinėt ir vėl, gal apie kovo mėn. vidurį, nes šampūnai sparčiai nyksta biggrin.gif Jei kažko norite, galiu prijungti prie užsakymo 4u.gif Gali ir kitos 'natūralistės' jungtis, sutartume pvz. iki kokios datos išsirenkame ir užsisakome drinks_cheers.gif




vis rupejo man paklausti, ar gavai ta siuntinuka blush2.gif

na, mielai prisijungiau ir as prie naujo uzsakymo ax.gif
Atsakyti