Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(astute0210 @ 2009 02 05, 00:59)
Man pazistamas rekomendavo siust per ups firma vokietijoj kurios partneris lietuvoje yra sst , gal ka nors zinote apie sias firmas?


esu mačiusi jų busiukus biggrin.gif Šiaip UPS vistiek atrodo man rimtesnė už Lex smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 04, 19:19)
Vokietijoj pagal populiariuma mazu pirmoj vietoj? g.gif  biggrin.gif 

O kokia pas jus oda? smile.gif



Mano oda misri, raustanti nosyte ir zandukai blush2.gif Beje, pusesere sake, kad 95 proc. europieciu oda yra misri, tik dauguma ju isivaizduoja, kad sausa ax.gif
Taip, si kosmetika labai gera. Bet sake geriausia, jos manymu, yra dr. Spiller, su ja dirba kosmetologai visoje EU, tik kazkodel LT nera. Ji taip pat naturali ir labai brangi doh.gif Ja galima isigyti tik pas kosmetologa. Oi galeciau daug pripasakoti, jau kai pradedu rasyti... i kitas temas nuklustu ax.gif

Beje, kada bus renkamas kitas uzsakymas, pritrukau vienos prekytes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KHERERA: 05 vasario 2009 - 08:41
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 04, 23:59)
Man pazistamas rekomendavo siust per ups firma vokietijoj kurios partneris lietuvoje yra sst , gal ka nors zinote apie sias firmas?

UPS - gera kompanija, dar galiu rekomenduoti TNT - ju abieju kainos labai panasios, bet tik man labiau patinka TNT aptarnavimas. ax.gif

Daugiau nei 10 metu turiu reikalu su kurjerinem tarnybom, tai siektiek zinau kaip kas dirba
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 04, 23:59)
Man pazistamas rekomendavo siust per ups firma vokietijoj kurios partneris lietuvoje yra sst , gal ka nors zinote apie sias firmas?

ups patiko man thumbup.gif

QUOTE(Brainwave @ 2009 02 05, 09:20)
UPS - gera kompanija, dar galiu rekomenduoti TNT - ju abieju kainos labai panasios, bet tik man labiau patinka TNT aptarnavimas. ax.gif

off topic aišku.... blush2.gif Bet aš iš italų per TNT gavau ax.gif
Dariau fotoreportažą kaip atrodė siuntinys blink.gif Dievagojosi, kad jie aprašė prekes, iš naujo dėžes perklijavo, patys fotografavo, kad ne jie kalti....o man kas iš to, nuostolių tai buvo nemažų doh.gif (pvz. sulaužė nepataisomai transportavimo metu vaikišką vaikštynę už beveik 100 eurų, už 20 eur trūko žaislo ir dar keletos smulkmenų, kurių kaina nedidelė..kitai nepigiai vaikštynei trūko 17 detalių blink.gif ).

O per UPS siunčiausi medinius arkliukus vaikams iš Vokietijos: laaaabai patiko ir pristatymas, bendravimas ir prekių išvaizda po pristatymo..tikrai greitai, be jokių problemų gavau ir jokio aiškinimosi nereikėjo thumbup.gif
Ne taip kaip TNT permirkę kiaurai, išdraskyta gabalais, išmėtyta, kad net surinkti neišėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 04, 23:59)
Sveikutes, as tariuosi su Jens siusti siuntini per kita kompanija tik dabar domiuosi kokia jam pasiulyt jis noretu kad butu apdrausta ir nebrangi... internete paskaiciau atsiliepimus apie Lex net pasiupau  blink.gif pasirodo jie labai daug zmoniu apiplese ir netgi tuos pacius po 2 kart  blink.gif daugkas juos padave i teisma bet nieko nelaimi nes ju vadovas slaptosi kazkur... kazkas yra parases kad jie pro apacia issiima kareikia ir vel uzklijuoja  blink.gif Man pazistamas rekomendavo siust per ups firma vokietijoj kurios partneris lietuvoje yra sst , gal ka nors zinote apie sias firmas?
Papildyta:
Jens nukentes man labai nesmagu pries ji, jauciu galvoja kad lietuva kazkoks "zuliku " krastas

Natractivas siuncia per DHLa. Tfu tfu, bet iki siol nei is vienos siuntos niekas nedingo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 05, 00:55)
hm... sakot drekikli  g.gif  reiks pagalvot  smile.gif  Svarainiu jauciu tikrai megini pirksiu, ir dar galvoju del to moisturizing (ar cia ir yra tas drekiklis?  blush2.gif ) ir del roziu light  smile.gif


taip mosturizing ir yra drekiklis. Jaunai odai pilnai uzteks jo kartu su reguliuojanciu aliejumi T zonai.
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 04, 17:56)
taip, sutinku  smile.gif  tik jau taip nusibodo tie bandymai  doh.gif 

O beje, jus cleansing cream naudojat tais spaudziamaisiais judesiais, kaip jie rekomenduoja, ar kaip paprasta prausikli, sukamaisiais judesiais? smile.gif


kazkada cia skaiciau visa instrukcija kaip naudot CC, bet dabar jau neberandu. o po kiek jus spaudziat to CC?
Atsakyti
QUOTE(KHERERA @ 2009 02 05, 09:39)
Mano oda misri, raustanti nosyte ir zandukai  blush2.gif Beje, pusesere sake, kad 95 proc. europieciu oda yra misri, tik dauguma ju isivaizduoja, kad sausa ax.gif
Taip, si kosmetika labai gera. Bet sake geriausia, jos manymu, yra dr. Spiller, su ja dirba kosmetologai visoje EU, tik kazkodel LT nera. Ji taip pat naturali ir labai brangi doh.gif  Ja galima isigyti tik pas kosmetologa. Oi galeciau daug pripasakoti, jau kai pradedu rasyti... i kitas temas nuklustu ax.gif

tai pasakokit, pasakokit, labai idomu blush2.gif biggrin.gif
Mano oda irgi panasi i jusu smile.gif Gal isduosit paslapti, ko jums pussesere prirekomendavo tokiai odai? blush2.gif biggrin.gif

QUOTE(laurapde @ 2009 02 05, 11:33)
taip mosturizing ir yra drekiklis. Jaunai odai pilnai uzteks jo kartu su reguliuojanciu aliejumi T zonai.

o..jisai ir yra specialiai skirtas jaunai odai? unsure.gif manau man aliejuko neprireiktu, nes man nelabai riebaluojasi T zona. Oda tokia misri-normali. Buvo kuri laika issausejusi, bet atrodo atsigauna unsure.gif

QUOTE(Amellie @ 2009 02 05, 12:03)
kazkada cia skaiciau visa instrukcija kaip naudot CC, bet dabar jau neberandu. o po kiek jus spaudziat to CC?

na ju internetiniame psl. yra video, tai ten nemazai to kremo issispaudzia ir tiesiog prispaudzia delnus prie veido unsure.gif taip neva valo.
O as spaudziu kazkur 1 cm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2009 02 05, 12:03)
kazkada cia skaiciau visa instrukcija kaip naudot CC, bet dabar jau neberandu. o po kiek jus spaudziat to CC?


kaip kada - nuo pusės iki vieno cm smile.gif Elytė man kažkada aiškino, kad kuo oda riebesnė, tuo su CC reikia švelniau, o kai sausesnė - galima ir aktyviau, kad odos funkcijos irgi suaktyvėtų.
Atsakyti
Mes sudareme toki sarasiuka smile.gif

Eye Cream
Facial Toner
Cleansing Cream
Regenerating Serum
Regenerating Day Cream
Rejuvenating Mask

Zinoma, garantuoti, kad 100 roc. tiks negalima. Nes ir ji sakesi ne viska yra isbandziusi. Na bet tikekimes. 4u.gif
Liepe karta per menesi garintis veida. Taciau pirkti to skyscio, kur hauschka parduoda neverta, o galima ir paprastu medetku ar ramuneliu nusipirkti. Tuomet deti kaukes serumus... Bet man pasirode taip sudetinga viskas, kad as sakiau geriau pas kosmetologe nueisiu:) Tai ir ji man pritare. Nes su issipletusiomis poromis reikia atsargiai... kad bedos dar daugiau neprisidarytume.
Kadangi nera naktinio kremo, tai as pasiemiau seruma. O ryte liepe veida valyti toniku, tada serumas (ypac gerai sudrekina visai dienai veiduka vit. c arba hamamelio kapsulytes) ir ant virsaus kremas. Va kiek visko prirasiau.
Dar geras patarimas: vietoje serumo liepe naudoti alavijo geli ir ant virsaus kremuka uztepti. Man tas dalikelis labai patinka, saziningai tepliojuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KHERERA @ 2009 02 05, 12:34)
Mes sudareme toki sarasiuka smile.gif

Eye Cream 
Facial Toner 
Cleansing Cream
Regenerating Serum 
Regenerating Day Cream 
Rejuvenating Mask

Zinoma, garantuoti, kad 100 roc. tiks negalima. Nes ir ji sakesi ne viska yra isbandziusi. Na bet tikekimes.  4u.gif
Liepe karta per menesi garintis veida. Taciau pirkti to skyscio, kur hauschka parduoda neverta, o galima ir paprastu medetku ar ramuneliu nusipirkti. Tuomet deti kaukes serumus... Bet man pasirode taip sudetinga viskas, kad as sakiau geriau pas kosmetologe nueisiu:) Tai ir ji man pritare. Nes su issipletusiomis poromis reikia atsargiai... kad bedos dar daugiau neprisidarytume.
Kadangi nera naktinio kremo, tai as pasiemiau seruma. O ryte liepe veida valyti toniku, tada serumas (ypac gerai sudrekina visai dienai veiduka vit. c arba hamamelio kapsulytes) ir ant virsaus kremas. Va kiek visko prirasiau.
Dar geras patarimas: vietoje serumo liepe naudoti alavijo geli ir ant virsaus kremuka uztepti. Man tas dalikelis labai patinka, saziningai tepliojuosi 4u.gif

aciu 4u.gif bet man sie patarimai netiks, nes man dar per anksti naudoti serumus unsure.gif
O ryte nebutina plauti su CC? Pakanka toniko ir kremo? 4u.gif Jus apsipurskiat toniku ir iskart tepat krema, ar palaukiat kol visiskai isigers ir tepat ant sauso veido? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 05, 11:37)
aciu  4u.gif  bet man sie patarimai netiks, nes man dar per anksti naudoti serumus  unsure.gif 
O ryte nebutina plauti su CC? Pakanka toniko ir kremo?  4u.gif  Jus apsipurskiat toniku ir iskart tepat krema, ar palaukiat kol visiskai isigers ir tepat ant sauso veido? 4u.gif



Man 26 metai, bet as jau naudoju. Siaip kremus nuo rauksliu reikia nuo 25 metu pradeti vartoti. Sake blogiau nebus smile.gif Dar sios produkcijos negavau, tad neisbandziau. Bet visada palaukiu kol isigers tonikas ar serumas. O del loviklio dar asitikslinsiu... nebepamenu smile.gif
Atsakyti