Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

gal kas esate naudojusios Lavera Natural Makeup Foundation Fluid? kaip atspalviai?ar maskuoja? rolleyes.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 03 08, 09:27)

kad jus zinotumet kiek varkdavau su kitais tusais, kai jie tas blakstienas tokias leliskas padarydavo  doh.gif kartais su adata skirstydavau, kad tik tos koses maziau liktu  lotuliukas.gif



tai leliskos blakstienos,mano supratimu nereiskia jog jos aplipusios kose,sulipusios ar pan biggrin.gif tiesiog ilgos,tankios,ryskios ir pan
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2009 03 08, 09:36)
tai leliskos blakstienos,mano supratimu nereiskia jog jos aplipusios kose,sulipusios ar pan biggrin.gif tiesiog ilgos,tankios,ryskios ir pan

drinks_cheers.gif ok, juk kiekvieno supratimas kazkoks yra 4u.gif esme tame, kad mane tenkina tai ka matau smile.gif senokai tokio dairiiausi rezultato ax.gif
Atsakyti
na, Jus cia giriat ta Elyte. o kas ji tokia (sorry, uz toki klausima) ax.gif
kiek kainuoja pas ja konsultacijos?

as siandien isbandziau krempudra 00. panasu, kad spalva kaip cia buvus. tik, kur daugiau issimuses veido raudonis, tai ten ir per pudra siek tiek svieciasi. todel galvoju, kad reiks 01 isbandyti, juolab, kad vasara ne uzkalnu, siek tiek padegus veidui, bus per sviesi....idomu, kaip per diena laikysis.
tik vakar jau nebegavau nei roziu kremo meginuku, nei 01 krempudros meginuko.
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 03 08, 09:27)
Viena akis buvo zalia kita baklazano spalvos  lotuliukas.gif

kad jus zinotumet kiek varkdavau su kitais tusais, kai jie tas blakstienas tokias leliskas padarydavo  doh.gif kartais su adata skirstydavau, kad tik tos koses maziau liktu  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif Įdomu, kokioms akims tas žaliasis skirtas? g.gif Jaučiu, super prie rudų atrodytų bigsmile.gif Pas mane mėlynos biggrin.gif

apie akis su adata bash.gif nono.gif
Papildyta:
QUOTE(Mur mur @ 2009 03 08, 10:21)
na, Jus cia giriat ta Elyte.  o kas ji tokia (sorry, uz toki klausima)  ax.gif


viena iš Stepono6 savininkių ir įkūrėjų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2009 03 08, 10:21)
na, Jus cia giriat ta Elyte.  o kas ji tokia (sorry, uz toki klausima)  ax.gif
kiek kainuoja pas ja konsultacijos?

kas ji tokia jau atsake kaip ir smile.gif
man pritaike ji krempudra 02 smile.gif esu tirkai sviesios odos spalvos... prie 00 ji rekomendavo dar zandelius pasiruzint, arba su 00 sviesinti tik viduriniaja veido dali, o kitur su tamsesniu tonu 4u.gif

del kainos, tai turbut ko jus pageidausit manau ir kiek darbelio bei priemoniu veidelis pareikalaus unsure.gif

man didziausias ivertinimas buvo tas, kad atejo manes drauge pasitikti ir pamacius veido pasikeitima per valanda tik sumyke "ir as nooooriu" nubego pas elyte ir iskart uzsirase biggrin.gif antras komentaras buvo "tuuuu matei kokia jos veido oda!" blink.gif lotuliukas.gif

QUOTE(katutis @ 2009 03 08, 10:40)
lotuliukas.gif Įdomu, kokioms akims tas žaliasis skirtas?  g.gif Jaučiu, super prie rudų atrodytų  bigsmile.gif Pas mane mėlynos  biggrin.gif
****
apie akis su adata bash.gif nono.gif

Elyte su juo pasidaze thumbup.gif mano irgi melynos wink.gif bet jei siaip megciau ir deveciau zalia spalva, juo susigundyciau visai smile.gif
***
tease.gif lotuliukas.gif daugiau jau taip nebedarysiu angel.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 03 08, 10:54)
man didziausias ivertinimas buvo tas, kad atejo manes drauge pasitikti ir pamacius veido pasikeitima per valanda tik sumyke "ir as nooooriu" nubego pas elyte ir iskart uzsirase biggrin.gif antras komentaras buvo "tuuuu matei kokia jos veido oda!"  blink.gif  lotuliukas.gif

Elyte su juo pasidaze  thumbup.gif mano irgi melynos wink.gif bet jei siaip megciau ir deveciau zalia spalva, juo susigundyciau visai smile.gif


geras, tai kokius ji ten stebuklus tau darė? biggrin.gif thumbup.gif

pas Elytę lyg rudos bigsmile.gif Ir aš norėčiau rudų prie tokio tušo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 03 07, 22:07)
o ka naudojat?  4u.gif  noreciau labai atsiliepimu, gundausi ja  4u.gif


Šiuo metu pakaitom naudoju rožių kremą, KN aliejuką riebiai odai bei Weledos kremą su cinku. Kaip kada pagal poreikius smile.gif.

QUOTE(katutis @ 2009 03 08, 01:33)
tušas žalios spalvos?  blink.gif


Yra yra toks "Golden green". Įdomu, kaip ta spalva žiūrėtųsi prie melsvų-žalsvų-pilkšvų akių biggrin.gif Reikės gal pasibandyti. Violetinis tai labai gerai derėjo.

QUOTE(migdoline @ 2009 03 08, 10:34)
gal kas esate naudojusios Lavera Natural Makeup Foundation Fluid? kaip atspalviai?ar maskuoja? rolleyes.gif  unsure.gif


Gal reikėtų „Natūralios kosmetikos gamintojų“ temoje klausti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 03 08, 13:17)

Gal reikėtų „Natūralios kosmetikos gamintojų“ temoje klausti smile.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif susimaisiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 03 07, 23:27)
Tai jei siuntimas nemokamas, tai ir mokėt nereikia (kaip kad buvo su biologiscch24 parduotuve ..tik nemokamu siuntimu netrumpai keliauja..apie tris savaitėles), o jei reikia u siuntimą mokėti, tai kiek siunčiasi, tiek ir dalinamės.
O išsiunčiu į kitą miestą dažniausiai registruotu paštu, na bet jei jau labai labai reikėtų per autobusų siuntas, būtų galima ir per jas.
Ta prasme, ne verslas koks, o tiesiog sumestinis užsakymas be jokių papildomų mokesčių ir pan. Sau perku, tai negi gaila tuo pačiu kažkam kažką užsakyt? Negaila smile.gif


O tai cia namo pareina siuntinys? blush2.gif nu visai gal as kuku klausimus uzduodu, nepykit prasau blush2.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 03 08, 12:17)
Šiuo metu pakaitom naudoju rožių kremą, KN aliejuką riebiai odai bei Weledos kremą su cinku. Kaip kada pagal poreikius smile.gif.
Yra yra toks "Golden green". Įdomu, kaip ta spalva žiūrėtųsi prie melsvų-žalsvų-pilkšvų akių biggrin.gif Reikės gal pasibandyti. Violetinis tai labai gerai derėjo.
Gal reikėtų „Natūralios kosmetikos gamintojų“ temoje klausti smile.gif

aisku, aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 03 08, 13:54)
O tai cia namo pareina siuntinys?  blush2.gif  nu visai gal as kuku klausimus uzduodu, nepykit prasau  blush2.gif  lotuliukas.gif


Didesni siuntiniai - taip, nes siunčiami per kurjerius. Mažesnius siuntinukus paprastai atsiunčia paštu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 08 kovo 2009 - 14:34
Mergaites, pamirsau kaip naudoti sake biggrin.gif Ar Claryfying Toner (tonika)
nuplauti reikia ar ne? Tepti krema ant jo? unsure.gif

Gal jum pagelbes, Elyte sake, kad geriau maziau roziu kremo nei per daug 4u.gif jo reikia tepti labai mazai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violence: 08 kovo 2009 - 15:18