Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(astute0210 @ 2009 03 07, 11:34)
Tikriausiai po menesio, kai Jens gris is atostogu  smile.gif


O labai liuks kad po menesio thumbup.gif as irgi butinai uzsisakysiu,jau beveik zinau ko noriu.
LAbai patinka veido prausiklis tas CC, nu kazkas nerealaus wub.gif , tonikas irgi neblogas. Svarainiu kremas labaigerai drekina, minkstina, nu ir visa kita daro, tik mano kakta riebesne tai jau vasara jis man netiks g.gif reikes pabandyt roziu light uzsisakyt.
Atsakyti
QUOTE(Gwen @ 2009 03 07, 14:01)
Svarainiu kremas labaigerai drekina, minkstina, nu ir visa kita daro, tik mano kakta riebesne tai jau vasara jis man netiks  g.gif  reikes pabandyt roziu light uzsisakyt.


Riebiai odai rožių light iš viso nerekomenduojmas, nes jis aktyvina riebalinių liaukų veiklą smile.gif

Gal tiesiog svarainių kremo pabandykit mažesnį kiekį tepti.
Atsakyti
QUOTE(Gwen @ 2009 03 07, 15:01)
LAbai patinka veido prausiklis tas CC, nu kazkas nerealaus  wub.gif , tonikas irgi neblogas.


Pastebėjau, kad man arba CC, arba tonikas special sausina odą. reik dabar ištirt kuris, galvoju kurį laiką pabandyt nebenaudot toniko. g.gif
Dar norėjau paklaust, kiek ilgai jūs prausiat veidą CC? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2009 03 07, 16:47)
Dar norėjau paklaust, kiek ilgai jūs prausiat veidą CC?  g.gif


1-3 minutes. Nors pagal odos tipą, reikėtų 5-6 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 03 07, 13:39)
Riebiai odai rožių light iš viso nerekomenduojmas, nes jis aktyvina riebalinių liaukų veiklą smile.gif


kaip kam wink.gif Man kaip tik rožių light buvo mielesnis ir geresnis 4u.gif

QUOTE(linarija @ 2009 03 07, 15:47)
Pastebėjau, kad  man arba CC, arba tonikas special sausina odą.


man taip buvo nuo toniko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 03 07, 18:53)
man taip buvo nuo toniko sad.gif


Jaučiu ir man verysad.gif O ir pasipurškus juo tempia odą, noris dar ką nors tept, bent jau nakčiai.
Papildyta:
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 03 07, 18:15)
1-3 minutes. Nors pagal odos tipą, reikėtų 5-6 blush2.gif


Bet instrukcijoje laikas nebuvo paminėtas arba aš praleidau ką nors blush2.gif Bet spėju ir man reiktų ilgiau praust nei porą min. g.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2009 03 07, 17:06)
Jaučiu ir man  verysad.gif O ir pasipurškus juo tempia odą, noris dar ką nors tept, bent jau nakčiai.


CC net plėvelę tokią palieka, tai kažkaip nepanašu, kad būtų priežastimi smile.gif O aš kai toniką pakeičiau į paprastą, nustojo visi tempimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 03 07, 18:35)
CC net plėvelę tokią palieka, tai kažkaip nepanašu, kad būtų priežastimi smile.gif O aš kai toniką pakeičiau į paprastą, nustojo visi tempimai  4u.gif


Tam tonike yra alkoholio, tai turbut del to tempia oda ir sausint gali....as irgi jauciu kartais sausuma toki g.gif

O prausiklio as daznai nenaudoju - kokius 3-4 kartus per savaite, nuo dazno prausiklio naudojimo man issauseja oda, tai stengiuos reciau.

Dar ne i tema pastebejimas mano - kai sirgau, geriau daug ivairiu skysciu, tai zinokit tikrai padeda pasirodo odos dregnumui ax.gif kazkaip darbe kai lakstai, dirbi, tai per diena gaudavosi man kokie max 2 puodeliai kokiu skysciu, dabar tikrai keiciu sita dalyka, ir bent mineralinio pribegus isgeriu thumbup.gif
Atsakyti
as ir lauksiu uzsakymo, jau susirasiau ko man reik biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gwen @ 2009 03 07, 17:43)
Tam tonike yra alkoholio, tai turbut del to tempia oda ir sausint gali....as irgi jauciu kartais sausuma toki g.gif

kazkaip darbe kai lakstai, dirbi, tai per diena gaudavosi man kokie max 2 puodeliai kokiu skysciu, dabar tikrai keiciu sita dalyka, ir bent mineralinio pribegus isgeriu  thumbup.gif


gali būti, nors daugumai tai jis nesausina odos smile.gif

pagirtina, ir man reiktų persiauklėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2009 03 07, 15:47)
Pastebėjau, kad  man arba CC, arba tonikas special sausina odą. reik dabar ištirt kuris, galvoju kurį laiką pabandyt nebenaudot toniko.  g.gif

Aš naudoju tą toniką, bet man labai gerai, nesausina unsure.gif Bet aš CC nenaudoju, prausiuos "Laveros" geliu smile.gif

Jau apie kitą užsakymą, kai jau bus rimtai planuojamas, rėkit garsiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gwen @ 2009 03 07, 18:43)
Tam tonike yra alkoholio, tai turbut del to tempia oda ir sausint gali....as irgi jauciu kartais sausuma toki g.gif

O prausiklio as daznai nenaudoju - kokius 3-4 kartus per savaite, nuo dazno prausiklio naudojimo man issauseja oda, tai stengiuos reciau.

Dar ne i tema pastebejimas mano - kai sirgau, geriau daug ivairiu skysciu, tai zinokit tikrai padeda pasirodo odos dregnumui  ax.gif  kazkaip darbe kai lakstai, dirbi, tai per diena gaudavosi man kokie max 2 puodeliai kokiu skysciu, dabar tikrai keiciu sita dalyka, ir bent mineralinio pribegus isgeriu  thumbup.gif

visiskai su viskuom sutinku bigsmile.gif drinks_cheers.gif ir del prausikliu-toniku, gal nebutina kasdien, ir del skysciu vartojimo drinks_cheers.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 03 07, 20:11)
Aš naudoju tą toniką, bet man labai gerai, nesausina unsure.gif Bet aš CC nenaudoju, prausiuos "Laveros" geliu smile.gif

Jau apie kitą užsakymą, kai jau bus rimtai planuojamas, rėkit garsiai biggrin.gif

o sakykit Laveros turbut nera pirkti Lietuvoje? g.gif
Noreciau ir as pabandyti atsisiusti kartu su jumis ka nors, bet dar nezinau jusu sistemos blush2.gif
Atsakyti