Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(astute0210 @ 2009 03 05, 11:40)
Paziuresiu ir parasysiu kokiu liko  mirksiukas.gif

thumbup.gif lauksiu ziniu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2009 03 05, 11:21)
o gal turi 00 ir 01 meginuku. su malonumu nupirkciau  4u.gif

o gal Vilniuje, kur prekiauja sia kosmetika yra ir ju palete? tada isbandyciau pas juos.


Stepono g. 6 Vilniuje, kur prekiauja hauschka buna pirkti meginuku, tik ne visuomet visu spalvu turi.
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2009 03 05, 11:44)
thumbup.gif  lauksiu ziniu  thumbup.gif

Loko vienas nr 01 smile.gif
Atsakyti
as vis dar dziaugiuos Hauschkos akiu tusu bigsmile.gif man jis super, laikosi kaip cheminis, puikiai dazo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmora @ 2009 03 05, 10:18)
kadangi Egliuke buvo pirma, tegul pagalvoja ar siūsis paštu.Jei ne aš tikrai paimčiau(mano dabartinė pudra tuoj tuoj baigsis) smile.gif

Tada aš perleidžiu pudrą, išbandysiu kada nors vėliau, nes šeimos biudžetas ir taip žada gerokai nukentėti doh.gif

Mano oda yra labai šviesi, tai aš planuoju rinktis 00 skystos pudros atspalvį. Prieš kokius 3 metus jesu bandžiusi Dr.Hauschka skystą pudrą, tada dar jie gamino tik vieną atspalvį. Bet man jis taip netiko, buvo per tamsus ir su oranžiniu atspalviu, sakiau daugiau niekada nebandysiu jų pudros...Bet dabar naujų atspalvių atsirado, gal bus geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 03 05, 11:36)
as vis dar dziaugiuos Hauschkos akiu tusu  bigsmile.gif  man jis super, laikosi kaip cheminis, puikiai dazo  4u.gif


Hauschkos tušas tikrai superinis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 03 05, 13:02)
Hauschkos tušas tikrai superinis  drinks_cheers.gif

Ar gali man priminti, kokias spalvas esi bandziusi ir kokia labiausiai patinka? 4u.gif mano blakstienos sviesokos...
Atsakyti
mano blakstienos irgi šviesokos drinks_cheers.gif

esu bandžiusi juodą volume ir antracitinį, pavadinime yra pearl įrašyta. Tai man pats fainiausias buvo tas pirmasis juodas - dažė gražiai, gerai laikė smile.gif Antracitinis tai gal papuolė kažkoks tirštokas, ne toks malonus kaip anas smile.gif

kai pribaigsiu dabartinį Nvey, būtinai norėsiu jų violetinio - ant julyskos blakstienų jis taip gražiai atrodė rolleyes.gif Ir dar mano šviesi draugė violetiniu dažosi - super žiūrisi baklažaninė spalvytė iš šono wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 03 05, 14:49)
kai pribaigsiu dabartinį Nvey, būtinai norėsiu jų violetinio - ant julyskos blakstienų jis taip gražiai atrodė  rolleyes.gif Ir dar mano šviesi draugė violetiniu dažosi - super žiūrisi baklažaninė spalvytė iš šono wink.gif


ar as praziurejau ar nerasei atsiliepimu apie nvey tusa? 4u.gif
Atsakyti
Kažkaip mažoka atsiliepimų apie lūpų blizgius buvo schmoll.gif
ar kas naudojat? kaip laikosi ant lūpų, kaip spalvos?

ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 03 05, 14:09)
ar as praziurejau ar nerasei atsiliepimu apie nvey tusa? 4u.gif

yra yra, nvey temoje 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 03 05, 13:49)
kai pribaigsiu dabartinį Nvey, būtinai norėsiu jų violetinio - ant julyskos blakstienų jis taip gražiai atrodė  rolleyes.gif Ir dar mano šviesi draugė violetiniu dažosi - super žiūrisi baklažaninė spalvytė iš šono wink.gif

4u.gif
idomu, kaip tas baklazaninis bigsmile.gif gal kas bande? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 03 05, 14:09)
ar as praziurejau ar nerasei atsiliepimu apie nvey tusa? 4u.gif


linutiaaa jau parašė, kad atskiroje temoje wink.gif
Atsakyti