Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 03 05, 00:01)
Superinis dalykas, merginos, griebkit drinks_cheers.gif Pati prieš kelias dienas jau antrą užsisakiau.


dekui uz reklama smile.gif as irgi ja naudoju man thumbup.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Esu visiška naujokė tiek natūralios kosmetikos platybėse, tiek susipažindama su šitu gamintoju smile.gif
Bet labai bronzatas suviliojo blush2.gif ir matau, kad užsakymą ruošiat kaip ir bigsmile.gif ar būtų galima jungtis? ax.gif
ir gal galit atsakyti ar Kaune yra kur šitos produkcijos? rolleyes.gif norėčiau pradžioj meginukų pabandyt rolleyes.gif
Atsakyti
Paimčiau pudrą. Bet esu Klaipėdoje g.gif

Aš irgi sutinku, kad reiktų mokėti merginai, kuri apsiima darbelį.

O kiek žmonių ar už kokią sumą reiktų pirkti, kad jau apsimokėtų siųstis? Jei būtų užsakymas iki kovo 9, aš pirkčiau 2 "Intensive treatment", 2 losjonus riebiai odai ir skystą pudrą. Jau nemažai ax.gif
Atsakyti
Pudrą ir aš paimčiau, bet Kaune. O prie naujo užsakymo prisidėčiau taip pat.
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 03 05, 09:57)
Laba  4u.gif
Esu visiška naujokė tiek natūralios kosmetikos platybėse, tiek susipažindama su šitu gamintoju smile.gif
Bet labai bronzatas suviliojo  blush2.gif ir matau, kad užsakymą ruošiat kaip ir  bigsmile.gif ar būtų galima jungtis?  ax.gif
ir gal galit atsakyti ar Kaune yra kur šitos produkcijos?  rolleyes.gif norėčiau pradžioj meginukų pabandyt  rolleyes.gif


tik vilniuje yra parduotuvė ax.gif
bet bronzatų mėginukų vargu ar būna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2009 03 05, 10:47)
Paimčiau pudrą. Bet esu Klaipėdoje g.gif

Aš irgi sutinku, kad reiktų mokėti merginai, kuri apsiima darbelį.

O kiek žmonių ar už kokią sumą reiktų pirkti, kad jau apsimokėtų siųstis? Jei būtų užsakymas iki kovo 9, aš pirkčiau 2 "Intensive treatment", 2 losjonus riebiai odai ir skystą pudrą. Jau nemažai  ax.gif


Jei neskubu pudryte galeciau siusti pastu tik prisidetu 5 lt ...

Suma kaip ir nesvarbu o zmoniu manau bent 10 turetu but ....
(geriausias atvejis daug zmoniu perka po viena daikta, nes nuo svorio siuntimo kaina priklauso biggrin.gif ) Nepriimkit rimtai, mums apsimokiau daug pirktis mirksiukas.gif

Jei as daryciau uzsakyma tai siuntimas 11 kg siuntinio kainuotu apie 40 svaru (160 Lt / 10 = 16 Lt vienam zmogui), nes as prasau Jens siusti per UPS firma, SU LEXUS NENORIU TURETI JOKIU REIKALU NES APVOGE SIUNTINI UZ 800 LT gun_bandana.gif
Nezinau kaip darytu lidusia jei ji uzsakinetu...

Papildyta:
QUOTE(Vilmora @ 2009 03 05, 11:05)
Pudrą ir aš paimčiau, bet Kaune. O prie naujo užsakymo prisidėčiau taip pat.


I kauna nugabenti pudryte irgi nebutu problemu, man ja atvestu is vilniaus o i kauna as daznai vaziuoju mokslintis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(violence @ 2009 03 05, 09:57)
Laba  4u.gif
Esu visiška naujokė tiek natūralios kosmetikos platybėse, tiek susipažindama su šitu gamintoju smile.gif
Bet labai bronzatas suviliojo  blush2.gif ir matau, kad užsakymą ruošiat kaip ir  bigsmile.gif ar būtų galima jungtis?  ax.gif
ir gal galit atsakyti ar Kaune yra kur šitos produkcijos?  rolleyes.gif norėčiau pradžioj meginukų pabandyt  rolleyes.gif


Sveika prisijungus i musu gretas mirksiukas.gif

Parasyk konkreciai kokiu megunuku noretum paieskociau pas save, kai as dariau uzsakyma man idejo keleta. i kauna daznai nulekiu smile.gif
Atsakyti
o kaip pudros spalva atsirinkti? gal ir visai noreciau skystos, tik man su spalvom ir cia LT problematiska. kazkada Lancome turejo idealia spalva, pakeite konsistencija ir pasikeite atspalvis doh.gif dazniausiai per tamsios arba nuryzina veida. man reiketu sviesios, bet i pilkuma. gal kas esate bandziusios ir zinot geriau ju spalvu palete?
Atsakyti
Kai dariau uzsakymus Jens idedavo visokiu meginuku bigsmile.gif
As juos sekmingai panaudojau atsilygindama draugei uz darba (kad padejo surusiuot siuntinukus) brolienei, kad isdalino vilniuj kosmetika, taip pat tetai kaune, bet ju dar liko smile.gif
Atsakyti
kadangi Egliuke buvo pirma, tegul pagalvoja ar siūsis paštu.Jei ne aš tikrai paimčiau(mano dabartinė pudra tuoj tuoj baigsis) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2009 03 05, 11:13)
o kaip pudros spalva atsirinkti? gal ir visai noreciau skystos, tik man su spalvom ir cia LT problematiska.  kazkada Lancome turejo idealia spalva, pakeite konsistencija ir pasikeite atspalvis  doh.gif  dazniausiai per tamsios arba nuryzina veida. man reiketu sviesios, bet i pilkuma. gal kas esate bandziusios ir zinot geriau ju spalvu palete?


00 man buvo laaaaaaabai sviesi
01 man tiko smile.gif

mano oda na nei per sviesi nei per tamsi vid. tamsumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 05, 11:18)
00 man buvo laaaaaaabai sviesi
01 man tiko  smile.gif

mano oda na nei per sviesi nei per tamsi vid. tamsumo  ax.gif


o gal turi 00 ir 01 meginuku. su malonumu nupirkciau 4u.gif

o gal Vilniuje, kur prekiauja sia kosmetika yra ir ju palete? tada isbandyciau pas juos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 05 kovo 2009 - 10:23
QUOTE(Mur mur @ 2009 03 05, 11:21)
o gal turi 00 ir 01 meginuku. su malonumu nupirkciau  4u.gif

o gal Vilniuje, kur prekiauja sia kosmetika yra ir ju palete? tada isbandyciau pas juos.

Paziuresiu ir parasysiu kokiu liko mirksiukas.gif
Atsakyti