Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(Mur mur @ 2009 03 03, 16:53)
o kas netiko  g.gif  o kaip pasta valo dantukus? ar pastoje nera arazyviniu daleliu (gal durnas klausimas, gal eko prekese ju niekada nebuna)  blush2.gif


Abu produktai puikūs. Pastos tik skonis nepatiko, naudojau vieną tūbelę, antrai nebeturiu kantrybės galinėtis su skoniu biggrin.gif Na tiesiog nemėgstu druskinių pastų... O kas yra aražyvinės dalelės? blush2.gif

QUOTE(katutis @ 2009 03 03, 16:57)
kodėl losjono atsisakai?  g.gif


Neatsisakau, tiesiog du pernai nusipirkau, o kam man tiek blush2.gif Sėkmingai vieną pati naudoju, o antro man tikrai neprireiks dar ilgai.

QUOTE(astute0210 @ 2009 03 03, 17:08)
BETO YRA DAR TOKIU, KURIOS NEPASIIME KOSMETIKOS...  verysad.gif


Ne nu čia tai doh.gif schmoll.gif

Todėl ir manau nebeapsiimsiu masiniais užsakymais (na GAL kartais vieną kitą prijungsiu prie savo asmeinio užsakymo), nes grynas vargas ir ne kitaip doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 03, 16:08)
Ziuriu neatsiranda norinciu sio vargelio apsiimt  smile.gif

MAN NEBEPATOGU UZ ACIU 3 KART PRASYTI BROLIENES KAD ATVAZIUOTU PASIIMTU KOSMETIKA NESTUSI I DARBA... BETO YRA DAR TOKIU, KURIOS NEPASIIME KOSMETIKOS...  verysad.gif


nes tai tikrai vargelis, o be to, tam dar reikia turėti ir atkaklumo, ir kantrybės ir kokį Virtuon'a, ir....

na čia tai bent blink.gif Puikiai tave suprantu - kiekvienai po kelis daiktelius, o tavo brolienei reikia gabentis visą svorį doh.gif Dar juk ir viršininkai gali prisikabinti, ką ji ten dalina..... Net įdomu, kurioms čia užsakyta kosmetika nebereikalinga swoon.gif


QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 03 03, 16:17)
Pastos tik skonis nepatiko

O kas yra aražyvinės dalelės? blush2.gif

Neatsisakau, tiesiog du pernai nusipirkau, o kam man tiek blush2.gif


man irgi druskinės nelabai sad.gif Gal abrazyvinės? wink.gif

losjonas būtų ir nieko, jei didesnę apsaugą siūlytų biggrin.gif


PS nors aš pati stengiuos iš karto pasiimti siuntinį, kai tik jis gaunamas, bet vistiek labai gėda už tas, kurios šitaip nevertina žmonių darbo ir įdėtų pastangų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 03 kovo 2009 - 16:37
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 03, 17:08)
BETO YRA DAR TOKIU, KURIOS NEPASIIME KOSMETIKOS...  verysad.gif

Jei liko Rejuvenating kauke, tai priglausciau Vilniuje ax.gif
Atsakyti
na taip, o po kelių mėnesių atsiras kaukės pirkėja ir toookį vėją astutei 0210 pakels, kad nebus maža doh.gif

nors šiaip tai idėja wink.gif Per tam tikrą laiką neatsiimi, gauni pinigus atgal, o daiktas parduodamas tam, kam jo reikia biggrin.gif
Atsakyti
As tikiuosi, kad dar pasiims, priminiau el. pastu ...
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 03 03, 17:49)
na taip, o po kelių mėnesių atsiras kaukės pirkėja ir toookį vėją astutei 0210 pakels, kad nebus maža  doh.gif

nors šiaip tai idėja wink.gif Per tam tikrą laiką neatsiimi, gauni pinigus atgal, o daiktas parduodamas tam, kam jo reikia biggrin.gif


thumbup.gif ideja
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 03, 17:52)
As tikiuosi, kad dar pasiims, priminiau el. pastu ...
Papildyta:
thumbup.gif  ideja

Tai as pirma eilej mirksiukas.gif
Atsakyti
astute 0210, o ko ten dar gero yra likę? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 03 03, 18:00)
astute 0210, o ko ten dar gero yra likę? biggrin.gif


Nesupykit, bet kol negavau atsakymo is neatsiemusiu neetiska ka nors skelbti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 03, 18:03)
Nesupykit, bet kol negavau atsakymo is neatsiemusiu neetiska ka nors skelbti  ax.gif


Na viena parase, kad atostogavo ir nemate mano laisko...
Atsakyti
manau, kad tai kuri apsiima uzsakyti, reiketu, na bent simbolini, mokesteli sumoketi (pvz.: 5lt). tikrai, tai didelis darbas ir rupestis o juk nauda gaunasi visoms smile.gif

esu kazkada pati priemusi uzsakymus (ne is kosmetikos), tai prasiau, kad pinigelius pervestu pries uzsakyma. kursa paskaiciavai siek tiek didesni (nes tuo metu baksas brango ne dienom, o valandom). tai buvo merginu, kurios "draskesi" kodel imu didesni kursa nei tai dienai. nors pats uzsakymas buvo daromas po 3 dienu. kursas, zinoma, pakilo. tai galiausiai gavosi, kad 1 cnt brangiau pamokejo uz 1 $. tai taip liudna buvo sad.gif neskaiciuoja, kad tu eini i pasta joms issiuti ir visu kitu smulkmenu. todel tikrai manau, kad verta siek tiek uzsakanciajai pamoketi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 03, 17:04)
Nesupykit, bet kol negavau atsakymo is neatsiemusiu neetiska ka nors skelbti  ax.gif


na dar bent viena priemonę vardan intrigos galėjai ir išduoti lotuliukas.gif

QUOTE(Mur mur @ 2009 03 03, 17:08)
manau, kad tai kuri apsiima uzsakyti, reiketu, na bent simbolini, mokesteli sumoketi (pvz.: 5lt). tikrai, tai didelis darbas ir rupestis o juk nauda gaunasi visoms smile.gif


pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu negražiai elgiasi kai kurios pasirodo rolleyes.gif

galėčiau gal aš šį kartą apsiimti paorganizuoti užsakymėlį, bet iš tikro iki kovo 9 jau vargiai ar besuspėsim ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2009 03 03, 18:08)
manau, kad tai kuri apsiima uzsakyti, reiketu, na bent simbolini, mokesteli sumoketi (pvz.: 5lt). tikrai, tai didelis darbas ir rupestis o juk nauda gaunasi visoms smile.gif

esu kazkada pati priemusi uzsakymus (ne is kosmetikos), tai prasiau, kad pinigelius pervestu    pries uzsakyma. kursa paskaiciavai siek tiek didesni (nes tuo metu baksas brango ne dienom, o valandom). tai buvo merginu, kurios "draskesi" kodel imu didesni kursa nei tai dienai. nors pats uzsakymas buvo daromas po 3 dienu. kursas, zinoma, pakilo. tai galiausiai gavosi, kad 1 cnt brangiau pamokejo uz 1 $. tai taip liudna buvo sad.gif neskaiciuoja, kad tu eini i pasta joms issiuti ir visu kitu smulkmenu. todel tikrai manau, kad verta siek tiek uzsakanciajai  pamoketi  4u.gif

ideja thumbup.gif
Atsakyti