Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(lidusia @ 2009 03 02, 22:06)
netiko, nes oda šerpetoja rolleyes.gif 
norėčiau 30 lt ax.gif 

Papildyta:
aš mokėjau 28,08 svaro už Intensiv treatment 02 (iš ebay kur visos bendrai siuntėmės)

o jus is vilniaus? daug naudotas kremukas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 03 02, 22:06)
Papildyta:
aš mokėjau 28,08 svaro už Intensiv treatment 02 (iš ebay kur visos bendrai siuntėmės)

Eina sau, gal aš palauksiu naujo užsakymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 03 02, 23:08)
o jus is vilniaus? daug naudotas kremukas?  ax.gif


parašiau až smile.gif
Atsakyti
O iki kovo 9 dienos nesusirinktų norinčių užsisakyti ? ax.gif Man balandžio vidury reiktų pradėt jau naudot "Intensive treatment" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2009 03 03, 11:15)
O iki kovo 9 dienos nesusirinktų norinčių užsisakyti ? ax.gif Man balandžio vidury reiktų pradėt jau naudot "Intensive  treatment" doh.gif

Aš jungčiausi prie užsakymo bigsmile.gif
Atsakyti
kad problema ne pirkėjų skaičiuje, o tame, kad nėra, kas apsiimtų rūpintis organizaciniais klausimais sad.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 03 02, 16:56)
suprantama mirksiukas.gif
as butent ji emiau savo sausa odele gelbeti, man labai pagelbejo 4u.gif
gal dar kas brukstels, kurioms netiko ir kas butent netiko, nes dabar jau nelabai atgaminu tiksliai...

QUOTE(bryyla @ 2009 03 02, 17:13)
vat kam ir kodel netiko ir butu idomiausia suzinoti  ax.gif
kremas brangokas, tai ir noriu kuo daugiau pirma apie ji suzinoti...


man oda pleiskanojo unsure.gif
QUOTE(linutiaaa @ 2009 03 02, 21:35)
Merginos,
turiu prasyma, jei sumastot ka parduoti, tai brukstelkit ir cia, nes manau ne visos lankosi isparduotuveje, tikrai greiciau parduotumete 4u.gif na, jei ne konkreciai (kadangi ne tas skyrelis), tai bent uzuomina kokia biggrin.gif

QUOTE(lidusia @ 2009 03 02, 23:06)
netiko, nes oda šerpetoja rolleyes.gif 
norėčiau 30 lt ax.gif 

vat vat ir man tas pats blink.gif idomu nuo ko cia taip? gal kas apsvies, kodel nuo kai kuriu priemoniu oda ima pleiskanoti? blush2.gif 4u.gif buciau be galo dekinga, nes pati ats. nerandu doh.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 03 02, 21:35)
Merginos,
turiu prasyma, jei sumastot ka parduoti, tai brukstelkit ir cia, nes manau ne visos lankosi isparduotuveje, tikrai greiciau parduotumete 4u.gif na, jei ne konkreciai (kadangi ne tas skyrelis), tai bent uzuomina kokia biggrin.gif

blush2.gif
as tai pvz. logonos su hamamelijom galeciau parduoti blush2.gif tik bandytas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2009 03 01, 16:39)
Puiku, tada lauksim naujo užsakymo  thumbup.gif  o kokia kaina?

Jens parase:
Secondly I want to inform you that I will be away from the 9/03/2009 to 3/04/2009. In that period of time I will neither be able to answer any emails nor to send any items.
So if you need to place an order in March please do it before the 9th of March!

Papildyta:
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 03, 16:30)
Jens parase:
Secondly I want to inform you that I will be away from the 9/03/2009 to 3/04/2009. In that period of time I will neither be able to answer any emails nor to send any items.
So if you need to place an order in March please do it before the 9th of March!

Nepamaciau, kad jau si info paskelbta doh.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri norėtų priglausti visiškai naujus šiuos dalykėlius?

* apsauginį purškiamą losjoną nuo saulės, SPF 15 (150 ml) (galioja iki 2010 m. balandžio)
* citrinų-druskos dantų pastą

Atiduočiau už 45 Lt už abu, jei reiktų, atsiųsčiau už tą pačią kainą 4u.gif 4u.gif 4u.gif

blush2.gif
Atsakyti

Papildyta:
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 03 03, 16:37)
Merginos, gal kuri norėtų priglausti visiškai naujus šiuos dalykėlius?

* apsauginį purškiamą losjoną nuo saulės, SPF 15 (150 ml) (galioja iki 2010 m. balandžio)
* citrinų-druskos dantų pastą

Atiduočiau už 45 Lt už abu, jei reiktų, atsiųsčiau už tą pačią kainą 4u.gif  4u.gif  4u.gif

blush2.gif


o kas netiko g.gif o kaip pasta valo dantukus? ar pastoje nera arazyviniu daleliu (gal durnas klausimas, gal eko prekese ju niekada nebuna) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 03 kovo 2009 - 15:54
kodėl losjono atsisakai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 03 03, 15:20)
kad problema ne pirkėjų skaičiuje, o tame, kad nėra, kas apsiimtų rūpintis organizaciniais klausimais sad.gif


Ziuriu neatsiranda norinciu sio vargelio apsiimt smile.gif

As gal ir apsiimciau po menesio (iki kovo 9 dienos manau nespes susirinkti toks skaicius norinciu uzsisakyt, kad pigiai siuntimas gautusi, beto man kolkas nieko nereikia is Hauschkos...)

BET APSIIMCIAU TIK TUO ATVEJU JEI KAS NORS KAUNE IR VILNIUJE SUTIKTU PRIIMTI VISU VILNIECIU (KAUNE KAUNIECIU) KOSMETIKA IR ISSIDALINTI T.Y. AS VISU VILNIECIU KOSMETIKA ISSIUSCIAU PASTU VIENOJE DEZEJE VIENAI KURIAI NORS IS JUSU IR JUS ISSIDALINTUMET, NES MAN NEBEPATOGU UZ ACIU 3 KART PRASYTI BROLIENES KAD ATVAZIUOTU PASIIMTU KOSMETIKA NESTUSI I DARBA... BETO YRA DAR TOKIU, KURIOS NEPASIIME KOSMETIKOS... verysad.gif
Atsakyti