Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(gutte86 @ 2009 03 02, 18:07)
as kazkur savaite naudoju roziu paprasta krema, kol kas esu labai patenkinta - nekemsa poru, puikiai padrekina skruostus (ziema nusauseje), o kaktos visiskai neriebina (esu misriaode). Be to, nekemsa poru.
Zodziu, kol kas sis kremas man tinka ir patinka  smile.gif  tik kvapas is pradziu pasirode keistokas, bet jau pripratau smile.gif 
roziu light krema bandysiu vasarai pirkti

o jis apie 75 lt dabar kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 03 02, 19:11)
o jis apie 75 lt dabar kainuoja?


siaip jo kaina apie 50Lt+ siuntimas
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 03 02, 19:36)
siaip jo kaina apie 50Lt+ siuntimas

na as ji is parduotuves vln pirkt zadu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 03 02, 20:50)
na as ji is parduotuves vln pirkt zadu...  ax.gif


maciau kosmetikos isparduotuvej Lidusia pardavineja roziu paprasta krema nebrangiai, jei dar nenupirkta, tai griebkit kuriai reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2009 03 02, 21:20)
maciau kosmetikos isparduotuvej Lidusia pardavineja roziu paprasta krema nebrangiai, jei dar nenupirkta, tai griebkit kuriai reikia ax.gif


ačiū už ,,reklamą":)

taip aš savąjį Rožių paprastą kremą nusprendžiau parduoti, nes po kelių pabandymų supratau kad netinka verysad.gif
Tai jeigu yra norinčių pabandyti laukiu až rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos,
turiu prasyma, jei sumastot ka parduoti, tai brukstelkit ir cia, nes manau ne visos lankosi isparduotuveje, tikrai greiciau parduotumete 4u.gif na, jei ne konkreciai (kadangi ne tas skyrelis), tai bent uzuomina kokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2009 02 25, 01:45)
jei jonazoles hypericum perforatum, tai jo yra ir aliejuke. prisimenu gal koki karta ar du buvau soliariume. bet man tik po kiek laiko pradejo bert tokiais smulkiais spuogeliais, baltom galvutem unsure.gif

och tai velnias... man praeita pavasari oda po nosimi bere tai bere, o kai i saule nuejau tai kita diena saves nepazinau.. doh.gif o tuomet cc labai aktyviai naudojau.. dabar tik retkarciais.. labai retkarciais...
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 03 02, 21:35)
Merginos,
turiu prasyma, jei sumastot ka parduoti, tai brukstelkit ir cia, nes manau ne visos lankosi isparduotuveje, tikrai greiciau parduotumete 4u.gif na, jei ne konkreciai (kadangi ne tas skyrelis), tai bent uzuomina kokia biggrin.gif


manau gera mintis drinks_cheers.gif
nes Kosmetikos išparduotuvėj sunku susekti smile.gif


... gavau iš Jens laiškelį kad jo nebu 9/03/2009 to 3/04/2009 ir užsakymų nepriiminės tuo laiku, tai iki balandžio mėn. bus atsargos pamažintos pas visas ir vėl galėsim užsisakinėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 03 02, 20:35)
ačiū  už ,,reklamą":)

taip aš savąjį Rožių paprastą kremą nusprendžiau parduoti, nes po kelių pabandymų supratau kad netinka  verysad.gif
Tai jeigu yra norinčių pabandyti laukiu až  rolleyes.gif

o kdl jis tau netiko? g.gif
uz kiek parduotum? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 03 02, 16:48)
Beveik esu tikra, kad pigiau užsieny bet kokiu atveju.

IT turėtų 150 Lt kainuoti (bent tiek mokėjau spalio mėnesį).
RNC, kiek pamenu, yra didžiulis antkainis užsikeltas, viena ampulė 6-7 Lt doh.gif Tai kaip ir dvigubai brangiau, internete už 50 ampulių mokėjau ~170 Lt.

IT tuomet pas mus pigiau unsure.gif , nes UK 42 svarai (163 Lt).
O RNC apsimoka, nes 56.77 svarus (222 Lt) kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 03 02, 21:35)
ačiū  už ,,reklamą":)

prasom, gera daikta galima ir pareklamuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 03 02, 22:37)
o kdl jis tau netiko?  g.gif
uz kiek parduotum?  blush2.gif


netiko, nes oda šerpetoja rolleyes.gif
norėčiau 30 lt ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Atėnė @ 2009 03 02, 22:57)
IT tuomet pas mus pigiau unsure.gif , nes UK 42 svarai (163 Lt).
O RNC apsimoka, nes 56.77 svarus (222 Lt) kainuoja.


aš mokėjau 28,08 svaro už Intensiv treatment 02 (iš ebay kur visos bendrai siuntėmės)
Atsakyti