Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika


turėjusi esu svarainių ir rožių light, man pastarasis daug geriau patiko: geriau gėrėsi į odą, geriau drėkino, oda jautėsi komfortiškai. Svarainių toks labiau man bespalvis, o drėkinančio nesu bandžiusi.

šiaip mano oda mišri ir aš nenorėjau imt rožių light, bet toks vyrukas Stepono 6 įkalbėjo, pasiremdamas atsiliepimais klienčių ir vertinimais, na ir pataikė į dešimtuką biggrin.gif
[/quote]

cia turbut kaip kam. mano oda irgi misri ir man labai patinka tas svarainiu kremukas smile.gif geriau meginukus abieju nusipirk ir isbandysi kuris labiau tinka 4u.gif
Atsakyti
100 proc. pritariu, kad geriausias, labiausiai tinkantis produktas yra atsirenkamas skaudžių ir neskaudžių asmeninių bandymų keliu drinks_cheers.gif
Atsakyti
taip, sutinku smile.gif tik jau taip nusibodo tie bandymai doh.gif

O beje, jus cleansing cream naudojat tais spaudziamaisiais judesiais, kaip jie rekomenduoja, ar kaip paprasta prausikli, sukamaisiais judesiais? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deli~: 04 vasario 2009 - 17:56
As kol susirinkau visus produktus, tai visa vakara pusesere per skype prakankinau ax.gif Musu oda panasi, tai ji kol ispasakojo viska. Ji vokietijojeje gyvena ir yra baigusi kosmetologes kursus, tai pati geriausia patareja ir pati sia produkcija naudoja ir man jau senai rekomendavo. Nors sake, Vokietijoje vaistinese pigiau yra nei mes perkame. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(KHERERA @ 2009 02 04, 20:15)
As kol susirinkau visus produktus, tai visa vakara pusesere per  skype prakankinau ax.gif  Musu oda panasi, tai ji kol ispasakojo viska. Ji vokietijojeje gyvena ir yra baigusi kosmetologes kursus, tai pati geriausia patareja ir pati sia produkcija naudoja ir man jau senai rekomendavo. Nors sake, Vokietijoje vaistinese pigiau yra nei mes perkame.  cool.gif

Vokietijoj pagal populiariuma mazu pirmoj vietoj? g.gif biggrin.gif

O kokia pas jus oda? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 04, 18:56)
taip, sutinku  smile.gif  tik jau taip nusibodo tie bandymai  doh.gif 

O beje, jus cleansing cream naudojat tais spaudziamaisiais judesiais, kaip jie rekomenduoja, ar kaip paprasta prausikli, sukamaisiais judesiais? smile.gif


o ką daryti? smile.gif Visos tuo keliu einam wink.gif

aš sukamaisiais rolleyes.gif

QUOTE(KHERERA @ 2009 02 04, 20:15)
Nors sake, Vokietijoje vaistinese pigiau yra nei mes perkame.  cool.gif


todėl ir stengiamės parsisiųsti internetu bigsmile.gif Net ir su rizika doh.gif
Atsakyti
ar kas naudojate Treatment 2 ax.gif

gal galit pasidalinti įspūdžiais smile.gif
Atsakyti
Šiandien pasiėmiau siuntinį thumbup.gif . Taigi, norėjau padėkoti astute0210 už visą vargą . Esu labai dėkinga. Su mielu noru prisijungčiau prie kito užsakimo, bet jau finansai užgiedojo romansus hihihi.gif . O dar keleto dalykėlių norėčiau doh.gif , taigi tikiuosi, kad dar nepaskutinis.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 04, 22:11)
o ką daryti? smile.gif Visos tuo keliu einam wink.gif

aš sukamaisiais  rolleyes.gif

as irgi sukamaisiais rolleyes.gif

O isbandziau tai daug priemoniu doh.gif Ka jau darysi biggrin.gif labai tikiuosi apsistot tie Hauschka biggrin.gif

Tik vistiek nezinau koki kremuka pasiimt doh.gif
Atsakyti
Deli, manau Tau geriausia nusipirkti drekiklio ir svarainiu kremo meginukus, jie yra stepono 6 ir pati nuspresi. as ant T zonos maisau su aliejumi ir tepu drekilki (gesichtsmilch), puiku! net svarainiu kremo nereikia. Mano o da misri.
Atsakyti
QUOTE(laurapde @ 2009 02 04, 23:52)
Deli, manau Tau geriausia nusipirkti drekiklio ir svarainiu kremo meginukus, jie yra stepono 6 ir pati nuspresi. as ant T zonos maisau su aliejumi ir tepu drekilki (gesichtsmilch), puiku! net svarainiu kremo nereikia. Mano o da misri.

hm... sakot drekikli g.gif reiks pagalvot smile.gif Svarainiu jauciu tikrai megini pirksiu, ir dar galvoju del to moisturizing (ar cia ir yra tas drekiklis? blush2.gif ) ir del roziu light smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 03, 18:44)
mergičkos, kai pasibaigia tema, iškart atidarykit kitą pačios  4u.gif

na, nutariau ir aš jungtis prie užsakymo, gal Lexus šįkart nepuls to siuntinio krapštyti  tongue.gif Bet kaip negėda smile.gif Jei parneš pvz. žmonoms specifinę, į odą mirtinai neįsikimbančią kosmetiką, abejoju, kad jos bus labai patenkintos  lotuliukas.gif


Sveikutes, as tariuosi su Jens siusti siuntini per kita kompanija tik dabar domiuosi kokia jam pasiulyt jis noretu kad butu apdrausta ir nebrangi... internete paskaiciau atsiliepimus apie Lex net pasiupau blink.gif pasirodo jie labai daug zmoniu apiplese ir netgi tuos pacius po 2 kart blink.gif daugkas juos padave i teisma bet nieko nelaimi nes ju vadovas slaptosi kazkur... kazkas yra parases kad jie pro apacia issiima kareikia ir vel uzklijuoja blink.gif Man pazistamas rekomendavo siust per ups firma vokietijoj kurios partneris lietuvoje yra sst , gal ka nors zinote apie sias firmas?
Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2009 02 03, 18:54)
As nieko pati asmeniskai nesisiunciu internetu, tai mane sokiravo cia su tuo siuntiniu...
visa laime kad nenukentes gal niekas finansiskai smile.gif tik tuso reikes palaukti kiek supratau... ech
tiems vagiams nu nezinau lai juos isberia vot tongue.gif


Jens nukentes man labai nesmagu pries ji, jauciu galvoja kad lietuva kazkoks "zuliku " krastas
Atsakyti