Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(egliuke @ 2009 02 28, 11:14)
Sveikos smile.gif
Norėjau paklausti, ar pas jus, kur siunčiatės iš to vokiečio, galima atsisiųsti "Intensive treatment 02"? Nes niekaip nesurandu kur LT jį nusipirkti ir net parsisiųsti niekur nerandu kad į Lietuvą siųstų  verysad.gif  O šitas produktas mano odai labai tinka ax.gif


galima, aš pas jį pirkau smile.gif
dabar pradėjau tik naudoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 02 28, 16:34)
galima, aš pas jį pirkau  smile.gif
dabar pradėjau tik naudoti  smile.gif

Puiku, tada lauksim naujo užsakymo thumbup.gif o kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2009 03 01, 16:39)
Puiku, tada lauksim naujo užsakymo  thumbup.gif  o kokia kaina?



28,08 svaro*4 dar plius atsiuntimas


Atsakyti
labai noreciau ta bronzata isbandyti rolleyes.gif , jei kam nors netiko ar likutis, mielai sutikciau perimti blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
skaitynejau truputi sia tema, bet neradau, tai jei kuri nepatingesit parasykit atsiliepimus apie roziu paprasta ir roziu light kremukus... rolleyes.gif aciu is anksto...
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 03 02, 15:47)
Sveikos  4u.gif
skaitynejau truputi sia tema, bet neradau, tai jei kuri nepatingesit parasykit atsiliepimus apie roziu paprasta ir roziu light kremukus...  rolleyes.gif aciu is anksto...

tikrai rasyta mirksiukas.gif kad vienoms netiko, kitoms tiko...nors as ji labiau saltiems orams pirkciau rolleyes.gif arba, jei oda labai nusausejus (man pagelbejo).
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 03 02, 15:48)
tikrai rasyta mirksiukas.gif  kad vienoms netiko, kitoms tiko...nors as ji labiau saltiems orams pirkciau rolleyes.gif  arba, jei oda labai nusausejus (man pagelbejo).

na mano tai labai issausejusi... unsure.gif
neturiu tiek laiko, kad visus puslapius skaityneti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 03 02, 15:53)
neturiu tiek laiko, kad visus puslapius skaityneti...  blush2.gif

suprantama mirksiukas.gif
as butent ji emiau savo sausa odele gelbeti, man labai pagelbejo 4u.gif
gal dar kas brukstels, kurioms netiko ir kas butent netiko, nes dabar jau nelabai atgaminu tiksliai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 02 kovo 2009 - 15:56
QUOTE(linutiaaa @ 2009 03 02, 15:56)
suprantama mirksiukas.gif
as butent ji emiau savo sausa odele gelbeti, man labai pagelbejo 4u.gif
gal dar kas brukstels, kurioms netiko ir kas butent netiko, nes dabar jau nelabai atgaminu tiksliai...

vat kam ir kodel netiko ir butu idomiausia suzinoti ax.gif
kremas brangokas, tai ir noriu kuo daugiau pirma apie ji suzinoti...
Atsakyti
Gal kas žino kiek stepone kainuoja Rythmic Night Conditioner ampulės ir Intensive Treatment 02? Ar pigiau būtų paprašyti, kad parvežtų iš UK?
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2009 03 02, 17:24)
Gal kas žino kiek stepone kainuoja Rythmic Night Conditioner ampulės ir Intensive Treatment 02? Ar pigiau būtų paprašyti, kad parvežtų iš UK?


Beveik esu tikra, kad pigiau užsieny bet kokiu atveju.

IT turėtų 150 Lt kainuoti (bent tiek mokėjau spalio mėnesį).
RNC, kiek pamenu, yra didžiulis antkainis užsikeltas, viena ampulė 6-7 Lt doh.gif Tai kaip ir dvigubai brangiau, internete už 50 ampulių mokėjau ~170 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 02 kovo 2009 - 16:51
QUOTE(bryyla @ 2009 03 02, 17:13)
vat kam ir kodel netiko ir butu idomiausia suzinoti  ax.gif
kremas brangokas, tai ir noriu kuo daugiau pirma apie ji suzinoti...


as kazkur savaite naudoju roziu paprasta krema, kol kas esu labai patenkinta - nekemsa poru, puikiai padrekina skruostus (ziema nusauseje), o kaktos visiskai neriebina (esu misriaode). Be to, nekemsa poru.
Zodziu, kol kas sis kremas man tinka ir patinka smile.gif tik kvapas is pradziu pasirode keistokas, bet jau pripratau smile.gif
roziu light krema bandysiu vasarai pirkti
Atsakyti