Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(Dovish @ 2009 02 24, 15:56)
Nemanau, gal tiesiog kažkas alergizuoja. Kaip kažkas rašė, gal rožės netinka g.gif

Nemanau,kad nuo roziu. Turiu dar ir roziu krema, nuo jo neberia.
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 25, 10:59)
va va, ir man nuo rozinio tas pats  doh.gif  oda suglemba ir nupleiskanoja  blink.gif  doh.gif

ziuriu, daug kam jis netinka, nepatinka g.gif as naudojau ir buvau labai patenkinta g.gif butent oda buvo labai issausejusi, tai jis man labai pagelbejo...
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2009 02 24, 23:45)
jei jonazoles hypericum perforatum, tai jo yra ir aliejuke. prisimenu gal koki karta ar du buvau soliariume. bet man tik po kiek laiko pradejo bert tokiais smulkiais spuogeliais, baltom galvutem unsure.gif

Taip, jonažolė - Hypericum perforatum drinks_cheers.gif
pasisekė, jei nieko nuo soliariumo nenutiko.
Aš tik vienąsyk nenusivaliusi kosmetikos, gilioje jaunystėje dar biggrin.gif , pasideginau, visai pamiršusi, kad kremo sudėtyje fotodermatitą galintis išprovokuoti augaliukas..ilgam atsiminsiu...galvojau, pradžioje, kad 'persigulėjau' po naujom lempom ir gyva sudegiau doh.gif Kol niekaip nepraėjo, nebegalėdavau užmigti, kaip visa oda degė, niežėjo..teko eit pas gyd.

Dabar jau nemažai metų nebesideginu nei saulėje, nei soliariumuose, tai nebeaktualu..bet aliejuko vasarą tikrai nenaudosiu schmoll.gif Dėl visa ko unsure.gif
Atsakyti
Užsukau dar ir čia padėkoti Astute už tavo vargus.Neseniai parsivežiau namo, labai smalsu išbandyti.Ačiū tau dar kartą, manau mielai junkčiausi ir prie kito užsakymo. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 02 25, 13:16)
ziuriu, daug kam jis netinka, nepatinka g.gif  as naudojau ir buvau labai patenkinta g.gif butent oda buvo labai issausejusi, tai jis man labai pagelbejo...

na kiekvienam savo. As Hauschkos nebenaudosiu, neprigijo. Tiesa, anksciau irgi esu bandzius ir padejus salin. Buvau primirsus kas darydavosi nuo jos, tad nusprendziau vel pamegint doh.gif Ir ka, isitikinau, kad man netinka.
nebezinau kur toliau eiti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 25, 18:23)
na kiekvienam savo. As Hauschkos nebenaudosiu, neprigijo. Tiesa, anksciau irgi esu bandzius ir padejus salin. Buvau primirsus kas darydavosi nuo jos, tad nusprendziau vel pamegint  doh.gif  Ir ka, isitikinau, kad man netinka.
nebezinau kur toliau eiti...  doh.gif

zinoma, kad individualu mirksiukas.gif dar ne garantija, kad kas tinka daugumai, butinai tiks kiekvienam... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 02 25, 19:41)
zinoma, kad individualu mirksiukas.gif  dar ne garantija, kad kas tinka daugumai, butinai tiks kiekvienam... 4u.gif

taip, del to atsiliepimai nelabai ka pagelbeja verysad.gif nebent kokios kainos, ar vietos, kur tu prekiu reikia isigyti smile.gif Kiekvieno oda skirtinga ir ne visi tie triukai su clean-tone-moisture tinka g.gif man tonika mineralinis vandenukas daug geriau atstoja, apramina oda. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 25, 18:50)
taip, del to atsiliepimai nelabai ka pagelbeja  verysad.gif  nebent kokios kainos, ar vietos, kur tu prekiu reikia isigyti  smile.gif  Kiekvieno oda skirtinga ir ne visi tie triukai su clean-tone-moisture tinka  g.gif  man tonika mineralinis vandenukas daug geriau atstoja, apramina oda.  smile.gif

Na, tikiuosi atrasi, kas tavo odelei tiks ir patiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 25, 20:23)
na kiekvienam savo. As Hauschkos nebenaudosiu, neprigijo. Tiesa, anksciau irgi esu bandzius ir padejus salin. Buvau primirsus kas darydavosi nuo jos, tad nusprendziau vel pamegint  doh.gif  Ir ka, isitikinau, kad man netinka.
nebezinau kur toliau eiti...  doh.gif


Zinai, ir man ne is pirmo karto tiko... bet is antro,kol oda adaptavosi.. bet jeigu Tau netinka, tai gali mums perleisti.. biggrin.gif dziaugsimes
Atsakyti
QUOTE(Vilmora @ 2009 02 25, 17:11)
Užsukau dar ir čia padėkoti Astute už tavo vargus.Neseniai parsivežiau namo, labai smalsu išbandyti.Ačiū tau dar kartą, manau mielai junkčiausi ir prie kito užsakymo. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

aciuks.gif prasom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 25, 23:59)
aciuks.gif  prasom  mirksiukas.gif


Gal vel greitu metu nusimato uzsakymai ? smile.gif smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 02 25, 20:08)
Na, tikiuosi atrasi, kas tavo odelei tiks ir patiks 4u.gif

aciu smile.gif

QUOTE(laurapde @ 2009 02 25, 21:56)
Zinai, ir man ne is pirmo karto tiko... bet is antro,kol oda adaptavosi.. bet jeigu Tau netinka, tai gali mums perleisti.. biggrin.gif  dziaugsimes

tai kad as meginius, ne pilnas pakuotes turejau ax.gif Na as gi ne viena karta naudojau, o koki menesi - du menesius, ir pastebejau kad blogiau darosi.
Taip kad visi tie neva adaptavimaisi ir valymaisi, ne visiska tiesa. Tikrai nekentesiu ir nealinsiu savo odos daugiau.
Atsakyti