Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(katutis @ 2009 02 22, 11:24)
kažkaip netikiu, kad nuo CC gali raudonų dėmių atsirasti, nebent alergija kokiam ingredientui ar smarkiai trinama jautri oda sad.gif

Aš jį įspaudžiu į odą, netrinu. Ir mano oda nejautri, bet beria siaubingai.
Bandysiu dar kokį mėnesį panaudoti.
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2009 02 23, 21:31)
Aš jį įspaudžiu į odą, netrinu. Ir mano oda nejautri, bet beria siaubingai.
Bandysiu dar kokį mėnesį panaudoti.


nu gali būti kad ir alergizuoja kažkas g.gif
ar tave beria tik nuo CC?
vienai mano pažįstamai alergizuoja rožės, o jų yra beveik visose Hauschka priemonėse unsure.gif

Atsakyti
Aš CC net nepirkau, nes į jį įeina ramunėlės ir jonažolės g.gif Ramunėlėm esu alergiška, o jonažolės visai netinka lankančioms soliariumus ar besideginančioms saulutėje, nes gali sukelti 'puikų' fotodermatitą doh.gif

Kaip prausiklį naudojau mėtines "Logona" putas thumbup.gif , o dabar parsisiuntus "Laveros" prausimosi gelį su medetkomis.Visai patenkinta ax.gif

Labai ačiū astute0210 už visą organizavimą ir pagalbą apsiperkant 4u.gif , pasiėmiau siuntinuką, jau daug ką išbandžiau, naudoju ir džiaugiuosi thumbup.gif Kol kas viskas labai tinka ir patinka ax.gif (tinka ir aliejukas, ir drėkinantis kremukas, ir valanti molio kaukė, ir spec. tonikas).
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2009 02 23, 00:41)
o man atrodo, kad gal aliejukas kemsa poras arba CC  g.gif bet vaizdelis jau savaite traaagiskas  verysad.gif

gal dar ka nors ant virsaus tepi, pvz., pudra, kas kemsa poras g.gif , nes man nei nuo Hauschkos aliejuko, nei is KN poros nesikemsa ax.gif
Atsakyti
as ir noriu darkart padekoti Astutei uz vargeli 4u.gif 4u.gif bandysiu ryt savo biria pudra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(migdoline @ 2009 02 23, 22:59)
as ir noriu darkart padekoti Astutei uz vargeli 4u.gif  4u.gif 


as taip pat prisidesiu 4u.gif

dar norejau paklausti, kas naudojot Intensivkur 01, kiek supratau vokiskai, ji reikia naudoti ryte ir vakare. bet nezinau ar pries tai tonika purkst ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2009 02 23, 23:13)
dar norejau paklausti, kas naudojot Intensivkur 01, kiek supratau  vokiskai, ji reikia naudoti ryte ir vakare. bet nezinau ar pries tai tonika purkst ar ne g.gif

Naudojant IntensivKur nereikia toniko visai, tas purškiklis atstoja toniką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 02 23, 23:07)
Aš CC net nepirkau, nes į jį įeina ramunėlės ir jonažolės g.gif  Ramunėlėm esu alergiška, o jonažolės visai netinka lankančioms soliariumus ar besideginančioms saulutėje, nes gali sukelti 'puikų' fotodermatitą doh.gif

Kaip prausiklį naudojau mėtines "Logona" putas thumbup.gif , o dabar parsisiuntus "Laveros" prausimosi gelį su medetkomis.Visai patenkinta ax.gif

Labai ačiū astute0210 už visą organizavimą ir pagalbą apsiperkant 4u.gif , pasiėmiau siuntinuką, jau daug ką išbandžiau, naudoju ir džiaugiuosi thumbup.gif Kol kas viskas labai tinka ir patinka ax.gif (tinka ir aliejukas, ir drėkinantis kremukas, ir valanti molio kaukė, ir spec. tonikas).



O kokia tavo oda? as kaip tik ieskau prausiklio g.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2009 02 24, 09:21)
O kokia tavo oda? as kaip tik ieskau prausiklio  g.gif

Mano oda - mišri.
Kakta ir nosis dažnai būna rieboka (pvz. matosi nosies poros, jei nieko nedarau..iššoka pavieniai spuogeliai ar koks inkštiras susiformuoja), žandai pasausėję (žiemos metu net pleiskanoti sugalvoja) g.gif
Bet kai naudoju kosmetiką, kuri tinka, tai dingsta visos problemos..kas man aišku -smagu smile.gif

Vakar po valančios molio kaukės nosies oda buvo lygutėlė ir poros švarut švarutėlės, anei tamsesnio taškiuko ant odos, net apsitraukė bigsmile.gif Tikrai, atrodo labai viskas paprasta, bet efektyviai molis suveikė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 02 23, 23:56)
Naudojant IntensivKur nereikia toniko visai, tas purškiklis atstoja toniką mirksiukas.gif

o po jo tepamas kremas?
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2009 02 24, 12:37)
o po jo tepamas kremas?

Vakare, kaip ir apskritai pataria Dr.H, nereikia. Dieną - kaip ir anksčiau, kremukas pagal poreikius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 02 23, 20:54)
nu gali būti kad ir alergizuoja kažkas  g.gif
ar tave beria tik nuo CC?
vienai mano pažįstamai alergizuoja rožės, o jų yra beveik visose Hauschka priemonėse  unsure.gif

Dar nuo Clarifying Toner odą niežti. Anksčiau daug chemijos ant veido tepdavau, gal tiesiog priprast odai reikia?
Atsakyti