Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(Lelijėlė @ 2009 02 22, 19:09)
P.s. Panos, o kaip naudoti ta rejunavating mask (ar kaip ten rasos)?
nusipirkau ir nezinau  blush2.gif
aciu

Ji naudojama kaip kauke, uztepus 20-30 min. (1-2 kartus per savaite). Taip pat
galima naudoti, esant spuogeliams ar randeliams po spuogu, patepant tas vietas, netgi rasoma, kad taip galima uztepti ir palikti po makiazu visai dienai.
Atsakyti
Astute0210, dideliausias dekui tau! drinks_cheers.gif siandien pagaliau pasiemiau ana karta trukusios pudrytes, aciu labai labai thumbup.gif tikiuosi ateityje dar turet panasiu reikaliuku rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o as vis dar nesulaukiu siuntinuko verysad.gif man depresija tuoj bus cray.gif
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2009 02 18, 15:49)
Pradėjus naudoti Dr.Hauschka, po kelių savaičių pastebėjau, kad mane paberia. Oda gražesnė, mažiau spuogai dygsta, bet vis atsiranda tokie bėrimai, kartais net niežti aplink juos. Man padaryti pertraukėlę ar baigti naudoti šią kosmetiką, gal alergiška aš kam? g.gif



Ir mantaip buvo pradejus naudoti hauschka. Paskui atsekiau, kad nuo per dazno CC naudojimo, dabar naudoju tik 2 kartus per savaite ir dar krema nakciai tepu, kitaip oda sausejo, raudo, niezejo.. Dabar susitvarke ir liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 02 22, 17:37)
Pasidaziau su tuo antracite tusu siandien biggrin.gif
siaip salia sudejus juoda ir sita matosi kad sitas pilkas, pirmas sluoksnis labai naturaliai atrodo (as apysviese ir blakstienos sviesios tai su juodu man lieka palei pat akies voka toks sviesus nenudazytas ruozelis gan gerai matosi o nudazyt nepasiekiu) bet pailgina blakstienas visai grazu, o daugiau sluoksniu tai liuks spalva man patiko blakstienos ilgos sedziu su karves akim biggrin.gif mano juodasis jau apdziuves buvo apsigumuliaves tai naujas tusas vienas malonumas smile.gif

idomus dalykas valiau ka tik ta tusa ir liko ant pirstu tokiu blizgiuku, na ne blizguciu bet tokio kaip "perlinio" blizgesio, geras nes ant blakstienu nicnieko nepastebejau o pasirodo pavadinimas pearl antracite vis tik ne is pirsto lauztas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurapde @ 2009 02 22, 23:26)
Ir mantaip buvo pradejus naudoti hauschka. Paskui atsekiau, kad nuo per dazno CC naudojimo, dabar naudoju tik 2 kartus per savaite ir dar krema nakciai tepu, kitaip oda sausejo, raudo, niezejo.. Dabar susitvarke ir liuks smile.gif

o man atrodo, kad gal aliejukas kemsa poras arba CC g.gif bet vaizdelis jau savaite traaagiskas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laurapde @ 2009 02 23, 00:26)
Ir mantaip buvo pradejus naudoti hauschka. Paskui atsekiau, kad nuo per dazno CC naudojimo, dabar naudoju tik 2 kartus per savaite ir dar krema nakciai tepu, kitaip oda sausejo, raudo, niezejo.. Dabar susitvarke ir liuks smile.gif

drinks_cheers.gif man irgi dabar ,žiemą ,CC taip išsausino odelę ,kad nakčiai turiu būtinai kažką atstatančio ant dehidratuotų vietelių užtept verysad.gif ir tai dar sunkiai atsigauna .
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2009 02 23, 00:41)
o man atrodo, kad gal aliejukas kemsa poras arba CC  g.gif bet vaizdelis jau savaite traaagiskas  verysad.gif


Hauschkos aliejukas ir man netiko, nors KN mišinys - kuo puikiausiai smile.gif Pabandyk nenaudoti kurio vieno ir pamatysi, kuris tau netinka wink.gif
Atsakyti
ir as noriu pasiguosti verysad.gif jau rasiau, kad roziu kremukas man per riebus, bet tokiu saltu oru nusprendziau ji toliau panaudot, kad isitikint, ar tikrai kremas odytei nepatinka unsure.gif Ir ka, siandien grizau vel su pleiskanotu veidu ir matomom porom (niekada tokios problemos neturejau), veidukas paglebes. Paglebes gal nuo per mazo drekinimo? g.gif
Tai viskas, jauciu mesiu ji i sona. Ir tonikas su alkoholiu, ko nelabai supratau unsure.gif CC irgi bijau naudot kiekviena diena, nes vistiek tas deep cleansing gal nelabai kiekvienai dienai.
Bet kas keisciausia, kad kvapai sios kosmetikos patinka, ir apskirtai ja teptis patinka, kazkokia priklausomybe jauciu, nors odos isvaizda nelabai po naudojimo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deli~: 23 vasario 2009 - 15:42
Prisiminiau kad tik pradėjus naudoti CC irgi veido būklė buvo kurį laiką pablogėjusi (+- 2-3 savaites) tai gal vyksta koks valymosi procesas g.gif

Rose paprastas irgi kažko man ne itin patiko, tikrai per mažai drėgmės buvo unsure.gif

Paskutinėm dienom teko pabandyti po mėginėlį Rejuvenating serumo ir Rejuvenating cream - tai tikrai nuostabus dalykas (aišku kam amžius jau leidžia rolleyes.gif Nežinau tiksliai nuo kiek jį rekomendojama naudoti, bet virš 30 manau jau negriekas tongue.gif )
Oda labai gerai padrėkinta, neliko jokio sausumo ar tempimo jausmo, nebešerpetoja wub.gif




Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2009 02 23, 17:40)
Prisiminiau kad tik pradėjus naudoti CC irgi veido būklė buvo kurį laiką pablogėjusi (+- 2-3 savaites) tai gal vyksta koks valymosi procesas  g.gif

Rose paprastas irgi kažko man ne itin patiko, tikrai per mažai drėgmės buvo  unsure.gif

Paskutinėm dienom teko pabandyti po mėginėlį Rejuvenating serumo ir Rejuvenating cream - tai tikrai nuostabus dalykas (aišku kam amžius jau leidžia rolleyes.gif Nežinau tiksliai nuo kiek jį rekomendojama naudoti, bet virš 30 manau jau negriekas  tongue.gif )
Oda labai gerai padrėkinta, neliko jokio sausumo ar tempimo jausmo, nebešerpetoja wub.gif

o kur bandei tą serumą ,ir aš norėčiau išbandyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 02 23, 18:19)
o kur bandei tą serumą ,ir aš norėčiau išbandyt 4u.gif


mėginukas buvo vienas įdėtas kai kosmetiką siunčiausi ax.gif

Atsakyti