Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(Amellie @ 2009 02 19, 13:15)
pas mane irgi visa kakta nuejus tokiais raudonais plemais, nei tai spuogai nei tai ne spuogai g.gif

Man irgi tas pats, atsiranda kažkokių raudonų dėmių. Nežinau ką daryti, ar naudoti toliau ir laukti, kol praeis, ar mesti lauk CC.
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2009 02 21, 22:56)
Man irgi tas pats, atsiranda kažkokių raudonų dėmių. Nežinau ką daryti, ar naudoti toliau ir laukti, kol praeis, ar mesti lauk CC.

nemesk man atiduok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 02 21, 22:27)
nemesk man atiduok biggrin.gif

Tą patį norėjau parašyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 21, 19:37)
Tai tau aciu uz saldainukus  4u.gif


į sveikatytę 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai maloni tavo atstovė - taip mielai ir nuoširdžiai šypsojosi thumbup.gif

fresh, man ir CC nebūtų perdaug lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 22, 10:42)
man ir CC nebūtų perdaug  lotuliukas.gif

CC number uno lotuliukas.gif
Atsakyti
Jauciu jau galima skelbt aukciona biggrin.gif
Atsakyti
labai laiku man iš astute0210 atėjo siuntinukas, nes CC buvo likę maximum kokiems trims kartams doh.gif Dėl to daugiausiai ir streso, nes geresnio prausiklio neįsivaizduoju biggrin.gif

kažkaip netikiu, kad nuo CC gali raudonų dėmių atsirasti, nebent alergija kokiam ingredientui ar smarkiai trinama jautri oda sad.gif

jei aš pati nusiprausiu ne CC, o kuo nors kitu pagal situaciją (išvažiuoju, pvz, ir užmirštu įsimesti CC į rankinę), tai oda "pareina" akivaizdžiai sad.gif
Atsakyti
sveikos
noriu tarti padekos zodi Astutei thumbup.gif. Labai malonu buvo bendradarbiauti. Tik man rodos vietoj Rose creme light gavau Rose creme. bet tai nesvarbu, sunaudosiu ir kitasyk bandysiu kita smile.gif

jau laukiu vakaro, kada pulsiu bandyti situos gerius smile.gif
Atsakyti
Pasidaziau su tuo antracite tusu siandien biggrin.gif
siaip salia sudejus juoda ir sita matosi kad sitas pilkas, pirmas sluoksnis labai naturaliai atrodo (as apysviese ir blakstienos sviesios tai su juodu man lieka palei pat akies voka toks sviesus nenudazytas ruozelis gan gerai matosi o nudazyt nepasiekiu) bet pailgina blakstienas visai grazu, o daugiau sluoksniu tai liuks spalva man patiko blakstienos ilgos sedziu su karves akim biggrin.gif mano juodasis jau apdziuves buvo apsigumuliaves tai naujas tusas vienas malonumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelijėlė @ 2009 02 22, 17:19)
sveikos
noriu tarti padekos zodi Astutei  thumbup.gif. Labai malonu buvo bendradarbiauti. Tik man rodos vietoj Rose creme light gavau Rose creme. bet tai nesvarbu, sunaudosiu ir kitasyk bandysiu kita  smile.gif

jau laukiu vakaro, kada pulsiu bandyti situos gerius smile.gif


Labai atsiprasau, tikriausiai sumaisiau.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelijėlė @ 2009 02 22, 17:19)
rodos vietoj Rose creme light gavau Rose creme.


mažai tepk, bet vistiek turėtų būti liuks wink.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 22, 17:01)
Labai atsiprasau, tikriausiai sumaisiau....  blush2.gif


tai viskas OK mirksiukas.gif


QUOTE(katutis @ 2009 02 22, 19:05)
mažai tepk, bet vistiek turėtų būti liuks wink.gif  drinks_cheers.gif


aciu uz patarima smile.gif


P.s. Panos, o kaip naudoti ta rejunavating mask (ar kaip ten rasos)?
nusipirkau ir nezinau blush2.gif
aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelijėlė: 22 vasario 2009 - 19:11