Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(fresh @ 2009 02 18, 13:49)
Pradėjus naudoti Dr.Hauschka, po kelių savaičių pastebėjau, kad mane paberia. Oda gražesnė, mažiau spuogai dygsta, bet vis atsiranda tokie bėrimai, kartais net niežti aplink juos. Man padaryti pertraukėlę ar baigti naudoti šią kosmetiką, gal alergiška aš kam? g.gif



pas mane irgi visa kakta nuejus tokiais raudonais plemais, nei tai spuogai nei tai ne spuogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 18, 12:47)
Wiwa, bronzantas nėra įdegio ar spalvą suteikiantis kremas smile.gif Jis veidui suteikia sveiko švytėjimo, atgaivina jį smile.gif

as turiu presuota, tai tikrai kazkiek patamsina veida ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,
norėjau paklaust, kas turi toniką special g.gif Manasis tai su kažkokiais drumzliais. Gal taip ir turi būt g.gif
Atsakyti
nieko baisaus - kiek pamenu, tai ir pas mane tokių drumzlių būdavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2009 02 20, 08:33)
Labas rytas,
norėjau paklaust, kas turi toniką special   g.gif Manasis tai su kažkokiais drumzliais. Gal taip ir turi būt  g.gif


Turi ir manasis drumstumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kiss @ 2009 02 20, 12:11)
Turi ir manasis drumstumo  mirksiukas.gif


ir manasis turi, tai as ji gerai supurciau ir truputi apmazejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2009 02 20, 08:33)
Labas rytas,
norėjau paklaust, kas turi toniką special   g.gif Manasis tai su kažkokiais drumzliais. Gal taip ir turi būt  g.gif

Viskas čia gerai, pas mane ir Facial Steam Bath kartais tu drumzlių turi 4u.gif
Atsakyti
astute 0210, ačiū tau labai už daiktelius biggrin.gif 4u.gif aciuks.gif Viską šiandien pasiėmiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 21, 19:25)
astute 0210, ačiū tau labai už daiktelius  biggrin.gif  4u.gif aciuks.gif Viską šiandien pasiėmiau  bigsmile.gif

Tai tau aciu uz saldainukus 4u.gif
Atsakyti
as irgi noriu padekot uz rupestelius del tu siuntiniu
p.s. ot turejau uzsiemimo kol tusa issilukstenau biggrin.gif saziningai uzvyniotas buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 02 21, 19:08)
as irgi noriu padekot uz rupestelius del tu siuntiniu
p.s. ot turejau uzsiemimo kol tusa issilukstenau biggrin.gif saziningai uzvyniotas buvo biggrin.gif

ir ispudziu lauksim pabandzius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 02 21, 20:08)
as irgi noriu padekot uz rupestelius del tu siuntiniu
p.s. ot turejau uzsiemimo kol tusa issilukstenau biggrin.gif saziningai uzvyniotas buvo biggrin.gif


Ner uz ka mirksiukas.gif o ivyniojau visas prekytes tai del to kad niekam neparuptu ju atidaryt ir paziuret smile.gif
Atsakyti