Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

Wiwa, bronzantas nėra įdegio ar spalvą suteikiantis kremas smile.gif Jis veidui suteikia sveiko švytėjimo, atgaivina jį smile.gif
Atsakyti
Mergaites, sakykit, ar teko bandyti Dr. H rutulini dezodoranta? kokie butu atsiliepimai? pati turiu Urtekram, tai man noretusi stipriau veikiancio rolleyes.gif. tai ir galvoju, ar sitas butu geresnis ar panasaus lygio ax.gif
Atsakyti
Pradėjus naudoti Dr.Hauschka, po kelių savaičių pastebėjau, kad mane paberia. Oda gražesnė, mažiau spuogai dygsta, bet vis atsiranda tokie bėrimai, kartais net niežti aplink juos. Man padaryti pertraukėlę ar baigti naudoti šią kosmetiką, gal alergiška aš kam? g.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal galetumet man i el pasta atsiusti tikslius adresus kur kosmetika siusti (kas ne is kauno ir vilniaus esate) man taip greiciau butu negu kiekvienai rasyt ir klaust adresiuko smile.gif Aciu! 4u.gif
Atsakyti
Aš pati vilnietė, bet paims mano vyras ax.gif O draugės adresiuką parašiau 4u.gif
Atsakyti
Adresiuka pranesiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 02 18, 00:25)
akivaizdu, kad tau jo nepakanka  ax.gif
As karta per savaite naudoju labai svelnu Logonos roziu sveitikli, oda po jo labai svelni ir lygi (CC tikrai to nepadaro, o ji naudoju jau turbut metus  g.gif )Tada uzsitepu kokia drekinamaja kauke, tada hidrolatas ir aliejukas - jokio sausumo  schmoll.gif
turint omeny, kad didzioji dalis sveitikliu yra tikrai grubus, o moterys dargi juos isigudrina jaudoti kasdiena -tada taip, tokius tikrai reikia pamirsti, kaip ir kavos tirscius  doh.gif, bet CC man tikrai neatstoja svelnaus sveitiklio, nes jos daleles praktiskai nejauciamos - jis tokios kaip kremo konsistencijos ir uztenka svelniais judesiais ji ant veido pamasazuoti.
Ziema mano oda pasauseja, tad tenka karta per savaite pasalinti lasteles- CC man sia prasme tikrai neatlieka tokios funkcijos (+ pasausina oda ziema). Jei jums atlieka tokias funcijas -tai valio


ir man panašios bėdos prasidėjo unsure.gif
oda vietomis sausa kaip nupleiskanojusi - ypač kaktos srity ir smakras. Žiemą sausas patalpų oras matyt savo padarė rolleyes.gif

Tai nusižengdama Hauschkos filosofijai pasipilinguoju odą.
Reikės pabandyti Logonos wub.gif Nes dabar tik nenatūralių gamintojų turiu cool.gif

Atsakyti
man pirmą kartą gyvenime labai pasiteisino vienas mėginukas, kurį davė berods Summer in Paris biggrin.gif Hauschkos kremas kojoms Fitness thumbup.gif Po sporto pasitepiau juo - toks vėsinantis, gaivinantis pasaka rolleyes.gif Dabar iš astutes0210 atkeliaus visa tūbelė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 02 18, 00:25)
akivaizdu, kad tau jo nepakanka  ax.gif
As karta per savaite naudoju labai svelnu Logonos roziu sveitikli, oda po jo labai svelni ir lygi (CC tikrai to nepadaro, o ji naudoju jau turbut metus  g.gif )Tada uzsitepu kokia drekinamaja kauke, tada hidrolatas ir aliejukas - jokio sausumo  schmoll.gif
turint omeny, kad didzioji dalis sveitikliu yra tikrai grubus, o moterys dargi juos isigudrina jaudoti kasdiena -tada taip, tokius tikrai reikia pamirsti, kaip ir kavos tirscius  doh.gif, bet CC man tikrai neatstoja svelnaus sveitiklio, nes jos daleles praktiskai nejauciamos - jis tokios kaip kremo konsistencijos ir uztenka svelniais judesiais ji ant veido pamasazuoti.
Ziema mano oda pasauseja, tad tenka karta per savaite pasalinti lasteles- CC man sia prasme tikrai neatlieka tokios funkcijos (+ pasausina oda ziema). Jei jums atlieka tokias funcijas -tai valio

Pleiskanojimas atrodo buvo nuo kazkokio alergeno, nes dabar tfu tfu tfu, praeina.. Mano oda labai jautri, tad man pakanka ir Hauschkos.
Bet uztat nesuprantu, kartais man isryskeja poros unsure.gif Niekaip neatseku nuo ko unsure.gif Pvz. siandien buvau pasitepus roziu kremu (o jis man atrode per riebus) ir nieko, poru nesimato unsure.gif o anksciau isryskindavo. Naudoju pakaitom tai svarainiu, tai roziu (kai i lauka einu). Gal cia nuo maisto kokio, nebesuprantu unsure.gif
Gal kas zinot nuo ko ryskeja poros? Niekada tokiu bedu neturejau schmoll.gif Galvojau kad gal vis kremai netinkami, bet kai pasitepu tuo paciu, kartaios gerai, kartais vel matosi... unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 18, 23:33)
Gal kas zinot nuo ko ryskeja poros?


mityba, virškinimas, gal hormonai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 18, 12:47)
Wiwa, bronzantas nėra įdegio ar spalvą suteikiantis kremas smile.gif Jis veidui suteikia sveiko švytėjimo, atgaivina jį smile.gif

nu man visai neatgaivina blush2.gif Kai turejau nenaturalu krema su spalva, va tas labiau gaivino, tai kai lygini su kitu, tada taip ir gaunasi. Na ka, reiks priprasti ax.gif
Atsakyti
Wiwa, kažin ko labai konkretaus į save bežiūrėdama ir nepamatysi, nes šitas Hauschkos produktas daugiau sukuria įspūdį biggrin.gif
Atsakyti