Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(katutis @ 2009 02 17, 19:05)
biggrin.gif

o kaip iš pirmo žvilgsnio? Neišplėštas tas siuntinukas?  g.gif


Atrodo kad ne smile.gif apziurejau is visu pusiu apverciau dar ir pasveriau (nes zinojau koks turi but svoris) ir tik tada pasirasiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 17, 17:42)
DR. Hauschkos kosmetikos siuntinys gautas  thumbup.gif

Lauksim žinių 4u.gif

QUOTE(Wiwa @ 2009 02 17, 19:23)
Nu nezinau merginos, kazkaip taip norejau to Hauschkos bronzanto ir kazkaip jis man nelimpa, nepagyvina jis man veido spalvos, kaip as norejau sad.gif

Čia apie skystą bronzatą? Gal tiesiog per mažai išspaudei.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 02 17, 21:59)
Lauksim žinių 4u.gif
Čia apie skystą bronzatą? Gal tiesiog per mažai išspaudei.. ax.gif

aha, apie skysta. Na tikrai nemazai isspaudziu, jau gaunasi ne kremas su bronzantu, o bronzantas su trupuciu kremo biggrin.gif Kazkaip daugiau as is jo tikejaus. Gal vasara bus ir gerai, bet ziema jis man veido spalvos nepagyvina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 16, 14:16)

akivaizdu, kad tau jo nepakanka ax.gif
As karta per savaite naudoju labai svelnu Logonos roziu sveitikli, oda po jo labai svelni ir lygi (CC tikrai to nepadaro, o ji naudoju jau turbut metus g.gif )Tada uzsitepu kokia drekinamaja kauke, tada hidrolatas ir aliejukas - jokio sausumo schmoll.gif

QUOTE(pepė @ 2009 02 16, 21:51)
o kaip reiketu salinti tas negyvas lasteles?
hauschkos psl tuose"7facts that will change your skin" rasoma kad reikia pamirsti sveitiklius.siulo naudoti ju press and roll technika.

turint omeny, kad didzioji dalis sveitikliu yra tikrai grubus, o moterys dargi juos isigudrina jaudoti kasdiena -tada taip, tokius tikrai reikia pamirsti, kaip ir kavos tirscius doh.gif, bet CC man tikrai neatstoja svelnaus sveitiklio, nes jos daleles praktiskai nejauciamos - jis tokios kaip kremo konsistencijos ir uztenka svelniais judesiais ji ant veido pamasazuoti.
Ziema mano oda pasauseja, tad tenka karta per savaite pasalinti lasteles- CC man sia prasme tikrai neatlieka tokios funkcijos (+ pasausina oda ziema). Jei jums atlieka tokias funcijas -tai valio
Atsakyti
o kavos tirsciai gal vistik kunui tinka? As kartas nuo karto panaudoju, prisilasinu aliejaus kokio dar plius eteriniu, su mintim kad kofeinines priemones nuo celiulito tinka...
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 02 17, 23:42)
o kavos tirsciai gal vistik kunui tinka? As kartas nuo karto panaudoju, prisilasinu aliejaus kokio dar plius eteriniu, su mintim kad kofeinines priemones nuo celiulito tinka...

mano atveju tinka tik slaunims, virsutinei kuno daliai jis per grubus ir palieka tokius kaip nubrozdinimus doh.gif. Kavos tirsciai tikrai netinka problematiskai ir linkusiai spuoguotis kuno odai, nes gali uzkimsti poras
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 02 17, 12:08)
o ar tiek patamsina, kad paskui reikia ir kakla tept? ar tiek svelniai, kad per daug nesiskiria nuo kaklo?

Nedaug jo tepu bigsmile.gif klaklo tepti nereikia, bet jau man ax.gif Zinoma, geriauisiai pabandyti is meginelio , nes gali buti kiekvienai skirtingai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 17, 18:42)
Sveikutes  smile.gif

DR. Hauschkos kosmetikos siuntinys gautas  thumbup.gif

Kai viska isrusiuosiu ir suskaiciuosiu busit informuotos el. pastu kur kaip atsiimti ir kt.  mirksiukas.gif


tris kartus Astutei valio: valio, valio, valiooooo clap.gif

man atrodo cia visom gali su lipnia juosta susukt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2009 02 17, 23:16)
aha, apie skysta. Na tikrai nemazai isspaudziu, jau gaunasi ne kremas su bronzantu, o bronzantas su trupuciu kremo biggrin.gif Kazkaip daugiau as is jo tikejaus. Gal vasara bus ir gerai, bet ziema jis man veido spalvos nepagyvina  g.gif

Aš neesu tamsiaodė, bet ir ne baltaodė, na per viduriuką. Mano vasaros įdegis jau seniai nusiplovęs, tai man labai ne daug reikia skysto bronzato. Tarkim, žandams vos vieno lengvo paspaudimo ir iš karto veidas pagyvėja, gal tikrai reikėtų pabandyti truputėlį daugiau jo išsispausti, o jeigu bus per rudas veidas, tai paskui su servetėle galima perbraukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 02 18, 00:15)
Kavos tirsciai  tikrai netinka problematiskai ir linkusiai spuoguotis kuno odai, nes gali uzkimsti poras

net nepagalvojau, kad taip gali atsitikt unsure.gif o kas tuomet tiktu tokiai kuno odai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 18 vasario 2009 - 11:01
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 17, 20:43)
apziurejau is visu pusiu apverciau dar ir pasveriau (nes zinojau koks turi but svoris) ir tik tada pasirasiau  ax.gif


gyveni žmogus ir mokaisi lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 02 18, 10:51)
Aš neesu tamsiaodė, bet ir ne baltaodė, na per viduriuką. Mano vasaros įdegis jau seniai nusiplovęs, tai man labai ne daug reikia skysto bronzato. Tarkim, žandams vos vieno lengvo paspaudimo ir iš karto veidas pagyvėja, gal tikrai reikėtų pabandyti truputėlį daugiau jo išsispausti, o jeigu bus per rudas veidas, tai paskui su servetėle galima perbraukti ax.gif

g.gif ,t ai matai nu tikrai nemazai as jo isspaudziu, nes kai sumaisau su kremu, tai toks gerai rudas gaunasi ir veida, kai tepu,t ai keliais tonais matos kad tamsesne spalva, bte kai veida issitepu, tai vsio, nieko nebesimato blink.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti