Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

galiu papasakoti - jis suteikia odai švelnų sveiką rusvą atspalvį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 04, 16:19)
galiu papasakoti - jis suteikia odai švelnų sveiką rusvą atspalvį  smile.gif



Aciu 4u.gif O jis nusiplauna, ar kaip savaiminio idegio priemone ax.gif
Atsakyti
Merginos, priimsit i buri? 4u.gif Nesu naujoke naturalioj kosmetikoj ir norisi paplepet, patarimu paprasyt, duoti biggrin.gif 4u.gif

Kokia as ziopla, kad jus zinotumet doh.gif Rasiau praeitoj temoj, kad rose light cream man pasirode labai riebus, kad svarainiu tikrai lengvesnis blink.gif Zinokit buvau isitikinus kad turiu light kremo megineli, o is tikruju ten paprastas roziu doh.gif blush2.gif Del to toks ir riebus pasirode blush2.gif

Noriu jusu dabar vel pasiteirauti 4u.gif Esu paieskose tinkamo kremo, niekaip negaliu issirinkti. Dabar renkuosi is triju: svarainiu, roziu light ir moisturizing cream. Sakykit, kas isbande, kuris lengviausias, kuris labiausiai tiktu JAUNAI, misriai odai? Ar jie pagal amzius visiem tinka? 4u.gif
Ir dar.. blush2.gif skaiciau atrodo, kad Hauschkos kremus galima tepti viena ant kito. Pvz. drekinanti svarainiu ir ant virsaus, kai toks saltas oras, pvz. roziu krema. Bandet? Kaip susigeria? 4u.gif Paskui butinai reikia nuplauti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deli~: 04 vasario 2009 - 16:27
QUOTE(KHERERA @ 2009 02 04, 17:24)
Aciu 4u.gif  O jis nusiplauna, ar kaip savaiminio idegio priemone ax.gif


nusiplauna kuo geriausiai vakare, nieko nelieka ant odos smile.gif Tai ne odos maskavimo, o laikino pasveikatinimo priemonė 4u.gif

QUOTE(Deli~ @ 2009 02 04, 17:25)
Merginos, priimsit i buri?  4u.gif 

Dabar renkuosi is triju: svarainiu, roziu light ir moisturizing cream.


sveika prisijungusi 4u.gif

turėjusi esu svarainių ir rožių light, man pastarasis daug geriau patiko: geriau gėrėsi į odą, geriau drėkino, oda jautėsi komfortiškai. Svarainių toks labiau man bespalvis, o drėkinančio nesu bandžiusi.

šiaip mano oda mišri ir aš nenorėjau imt rožių light, bet toks vyrukas Stepono 6 įkalbėjo, pasiremdamas atsiliepimais klienčių ir vertinimais, na ir pataikė į dešimtuką biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(KHERERA @ 2009 02 04, 16:24)
Aciu 4u.gif  O jis nusiplauna, ar kaip savaiminio idegio priemone ax.gif


Jis tik tam kartui, nusivalo. As jo laseli pamaisau su kremu ir tepuosi, duoda naturalu rusva atspalvi smile.gif
O kartais ir nemaisius,pasitepu kremukais ir tiesiai ant odos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kiss: 04 vasario 2009 - 16:49
QUOTE(katutis @ 2009 02 04, 17:33)
sveika prisijungusi  4u.gif

turėjusi esu svarainių ir rožių light, man pastarasis daug geriau patiko: geriau gėrėsi į odą, geriau drėkino, oda jautėsi komfortiškai. Svarainių toks labiau man bespalvis, o drėkinančio nesu bandžiusi.

šiaip mano oda mišri ir aš nenorėjau imt rožių light, bet toks vyrukas Stepono 6 įkalbėjo, pasiremdamas atsiliepimais klienčių ir vertinimais, na ir pataikė į dešimtuką biggrin.gif

Aciu smile.gif
As turejau ta meginuku dezute, kur buvo tas svarainiu ir moisturizing kremai, bet nors uzmusk, negaliu prisiminti koks poveikis buvo blush2.gif doh.gif Pamenu man dare procedura Stepono g. ir sake, kad uztepe svarainiu krema (nors gal as klystu, skleroze man blink.gif doh.gif ) tai man patiko poveikis. O kai namuose uzsitepiau pora kartu, tai kazkodel nelabai geresi unsure.gif
Dar ka pastebejau, kad Hauschkos psl. jaunatviskai odai siulo svarainini, nes neva jisai lengvas kremas unsure.gif O kai ziurejau vienoj internetinej svetainej, kuri parduoda naturalia kosmetika, roziu moisturizing ir roziu kremai buvo prie brandzios odos unsure.gif Esu visiskai pasimetusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kiss @ 2009 02 04, 16:42)
Jis tik tam kartui, nusivalo. As jo laseli pamaisau su kremu ir tepuosi, duoda naturalu rusva atspalvi smile.gif



ACIU VISOMS 4u.gif
Turbut uzsinoresiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 04, 17:44)
Esu visiskai pasimetusi  doh.gif


o kokia tavo oda? g.gif

QUOTE(KHERERA @ 2009 02 04, 17:45)
ACIU VISOMS 4u.gif
Turbut uzsinoresiu 4u.gif


jis dar pasižymi tuo, kad padeda užgydyti visokias smulkias problemėles smile.gif Kai juo pasitepi, veidas tiesiog švyti wink.gif Svetima akis gali tik pasidaryti išvadą, kad iš laimės, nes jokio makiažo sluoksnio nesimato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 04, 16:58)
o kokia tavo oda?  g.gif
jis dar pasižymi tuo, kad padeda užgydyti visokias smulkias problemėles smile.gif Kai juo pasitepi, veidas tiesiog švyti wink.gif Svetima akis gali tik pasidaryti išvadą, kad iš laimės, nes jokio makiažo sluoksnio nesimato biggrin.gif



Nu cia super isreklamavai thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(KHERERA @ 2009 02 04, 17:04)
Nu cia super isreklamavai  thumbup.gif



O cia tas Tönungsfluid ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 04, 17:58)
o kokia tavo oda?  g.gif

mano misri ax.gif Nera labai riebi T zonoj, del to dauguma kremu buna per sunkus, pakemsa poras, o per daug lengvi - nesuteikia norimos dregmes g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deli~: 04 vasario 2009 - 17:20
QUOTE(KHERERA @ 2009 02 04, 18:05)
Nu cia super isreklamavai  thumbup.gif

O cia tas Tönungsfluid  ax.gif


pati jį turėjau, galiu ir papasakoti, kas per vienas wink.gif

šitas smile.gif

QUOTE(Deli~ @ 2009 02 04, 18:19)
mano misri  ax.gif  Nera labai riebi T zonoj, del to dauguma kremu buna per sunkus, pakemsa poras, o per daug lengvi - nesuteikia norimos dregmes  g.gif


tada tavo vietoj imčiau rožių light, gal Stepono6 kokį mėginuką galėtų pasiūlyti? Išsibandytum, kad nereiktų pinigų į balą išmesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 04, 18:30)
tada tavo vietoj imčiau rožių light, gal Stepono6 kokį mėginuką galėtų pasiūlyti? Išsibandytum, kad nereiktų pinigų į balą išmesti smile.gif

yra tie mokami meginukai smile.gif reikes nusipirkti smile.gif
Atsakyti