Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(kunigunda78 @ 2009 02 16, 13:52)
Toks mazytis klausimelis -ar tu ka nors darai, kad pasalintum nuo odos negyvas lasteles? Jei ne -tai gali nors ir tona to kremo pritepti, bet nelabai kas pasikeis  ax.gif

Valau CC.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 02 16, 12:52)
Toks mazytis klausimelis -ar tu ka nors darai, kad pasalintum nuo odos negyvas lasteles? Jei ne -tai gali nors ir tona to kremo pritepti, bet nelabai kas pasikeis  ax.gif



o kaip reiketu salinti tas negyvas lasteles?
hauschkos psl tuose"7facts that will change your skin" rasoma kad reikia pamirsti sveitiklius.siulo naudoti ju press and roll technika.
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2009 02 13, 01:42)
Vakar isbandziau veido krema su spalva..atsiliepimai labai teigiami drinks_cheers.gif


Norėčiau ir aš šį pabandyt. O kokį atspalvį duoda kremukas?
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2009 02 17, 11:06)
Norėčiau ir aš šį pabandyt. O kokį atspalvį duoda kremukas?

Sakyciau labai naturalu g.gif toki lengvo idegio ir sveikumo vaizda bigsmile.gif
Jauciasi , kad drekina bigsmile.gif
Maskuot tai visai nemaskuoja ax.gif
Antra kart tepiau maziau, tai neriebino odos 4u.gif Visai patiko:toks greitas variantas, norint neatrodyti isbalusiai thumbup.gif Nezinau, kaip tamsiaodems g.gif Mano labai sveisi oda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2009 02 17, 10:17)
Sakyciau labai naturalu g.gif toki lengvo idegio ir sveikumo vaizda bigsmile.gif
Jauciasi , kad drekina  bigsmile.gif
Maskuot tai visai nemaskuoja ax.gif
Antra kart tepiau maziau, tai neriebino odos 4u.gif Visai patiko:toks greitas variantas, norint neatrodyti isbalusiai thumbup.gif Nezinau, kaip tamsiaodems g.gif Mano labai sveisi oda blush2.gif

o ar tiek patamsina, kad paskui reikia ir kakla tept? ar tiek svelniai, kad per daug nesiskiria nuo kaklo?
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

DR. Hauschkos kosmetikos siuntinys gautas thumbup.gif

Kai viska isrusiuosiu ir suskaiciuosiu busit informuotos el. pastu kur kaip atsiimti ir kt. mirksiukas.gif
Atsakyti
super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Aš paprastas žmogus, man gali ir lipnia juosta apsukt lotuliukas.gif
Atsakyti
Valio thumbup.gif
sulaukeme. lauksim tolesnes info.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 17, 18:52)
super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Aš paprastas žmogus, man gali ir lipnia juosta apsukt  lotuliukas.gif


Ok smile.gif Idesiu i maiseli ir apsuksiu lipnia juosta biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif

o kaip iš pirmo žvilgsnio? Neišplėštas tas siuntinukas? g.gif
Atsakyti
thumbup.gif Ir aš, ir aš esu paprastų paprasčiausia lotuliukas.gif

Atsakyti
Nu nezinau merginos, kazkaip taip norejau to Hauschkos bronzanto ir kazkaip jis man nelimpa, nepagyvina jis man veido spalvos, kaip as norejau sad.gif NA, aisku, as sviesios odos esu, bet koki jo kieki maisyciau su dieniniu kremo vis viena nieko nesimato unsure.gif Gal per daug tikejausi ar dar kokia taip priezastis ... g.gif
Atsakyti