Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(katutis @ 2009 02 12, 20:17)
su CC T zonoje elkis labai švelniai wink.gif
man patinka tas odos padengimas  thumbup.gif

kazkur cia skaiciau, kad riebiai odai reikia palaikyt kelias minutes g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 12, 21:23)
siūlyčiau rožių light, man jis toks labiau maitinantis smile.gif Aš irgi mišriaodė, labai jis patiko  bigsmile.gif

matyt reikia ismeginti, vistiek smalsumas nugales smile.gif
organizuosiuos reida pro stepono 6 meginuku iki hales i alieju parduotuve biggrin.gif

o tai kaip su tuo cc, man norisi su juo pamasazuot oda, bet riebiose vietose reiktu taip spaudineti o ne sukti?
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 12, 21:17)
su CC T zonoje elkis labai švelniai wink.gif

tai kad ir elgiuos svelniai unsure.gif gal kremai kalti? Nesuprantu as tos Hauschkos, kurie ten DREKINANTYS, ne maitinantys. Praktiskai prie visu raso: nourishing


Atsakyti
kaip man kažkada buvo populiariai paaiškinta - geri ir svarainių, ir rožių light kremai, bet pastarojo efektas išlieka ilgiau smile.gif Nežinau, kaip dar paaiškinti smile.gif

o su CC riebią odą reikia vos ne tik "paglostyti" biggrin.gif
Atsakyti
o kodel butent riebia tik glostyti? Speju kai uzmasazuoji gerai tai riebalines liaukas suaktyvini?
Atsakyti
Odora, kaip pirštu į akį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2009 02 12, 20:07)
Ir aš pradėjau naudot CC ir toniką. Labai patiko CC konsistencija.  thumbup.gif Kvapas taip pat visai nieko (nors MB tai labai bausus kvapas pasirodė  lotuliukas.gif ). Ir toks įdomus pojūtis nuprausus veidą  g.gif Net nemoku pasakyt... kažkoks įdomus odos paviršius, lyg padengtas kuom nors būtų... kaip riebalų sluoksniu...  g.gif 
O kiek jūs toniko purškiat? Ryte ir vakare? Tam tikras vietas ar visą veidą?  g.gif

Man CC kvapas irgi labai uzkliuvo pradzioje doh.gif biggrin.gif Ale paskui kazkaip pripratau g.gif kad patiktu tai ne schmoll.gif bet poveikis tikrai fantastikas thumbup.gif
Vakar isbandziau veido krema su spalva..atsiliepimai labai teigiami drinks_cheers.gif patiko , nors sakyciau, kad mano israstas misinys:normalayzing oil +sviesmedis+skystas bronzatas pamaisytas su 01kremine pudra labaiu patinka, nes neriebina visai...o tas kremukas su spalva siek tiek riebina T zona, nors atrodo nedaug tepiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 02 12, 22:52)
o kodel butent riebia tik glostyti? Speju kai uzmasazuoji gerai tai riebalines liaukas suaktyvini?

na, reiks ir man svelniau tada g.gif , nes ir as ziuriu, kad nosiukas vis blizga ir blizga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 12, 23:41)
kaip man kažkada buvo populiariai paaiškinta - geri ir svarainių, ir rožių light kremai, bet pastarojo efektas išlieka ilgiau smile.gif Nežinau, kaip dar paaiškinti smile.gif

o su CC riebią odą reikia vos ne tik "paglostyti" biggrin.gif

Kaip suprasti efektas islieka islgiau? blush2.gif biggrin.gif

Man kaip tik norisi sukamaisiais judesiais pamasazuot, nes norisi nuvalyt nesvarumus (dienos begyje ir nosies oda tokia nelygi pasidaro, tai kai pavalau su CC viska nuima, ir oda vel lygi ir svelni pasidaro). Bet jei sakot, kad aktyvina veikla, reiks tada kitaip darbuotis g.gif
Man idomu kodel Hauschka kitu prausikliu ir kremu nekuria? g.gif Cia sitas CC neva universalus? g.gif
Atsakyti
Kur dingot, merginos blush2.gif
Atsakyti
Pasisnekesiu su savimi tuomet blush2.gif

Man vel pradejo pleiskanoti oda blink.gif nezinau nuo ko, itarimai, kad gal nuo hauschkos toniko, jame gi yra alkoholio. Ar gali taip but? doh.gif Nu persiprasau, bet jau uzkniso, kodel negaliu ramiausiai nusipraust ir kremo uzsitept doh.gif tai kremas netinka, tai prausiklis sausina, tai kitaip neitinka doh.gif Bet tikrai taip nemalonu. Uztepiau svarainiu kremo, bet vistiek ji nesiliauja pleiskanojus cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 15, 23:50)
Uztepiau svarainiu kremo, bet vistiek ji nesiliauja pleiskanojus  cray.gif


Toks mazytis klausimelis -ar tu ka nors darai, kad pasalintum nuo odos negyvas lasteles? Jei ne -tai gali nors ir tona to kremo pritepti, bet nelabai kas pasikeis ax.gif
Atsakyti