Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(katutis @ 2009 02 11, 20:58)

Aha ,aciu 4u.gif , bet nera tos kosmetikos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 11, 20:20)
Sveikutes  smile.gif

Nepykit nebuvo galimybiu man atrasyt, atrasydavau tik i labai svarbias zinutes  blush2.gif  buvau kaune moksluose ... siuntinukas jau keliauja link LT



jokiu budu nepykstam, tik truputi pasigedom blush2.gif

labai laukiam info bigsmile.gif
aciu uz rupesteli.
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2009 02 11, 23:29)
Aha ,aciu  4u.gif , bet nera tos kosmetikos  verysad.gif


manyčiau, kad čia reiktu ingredientus suvesti smile.gif
Atsakyti
Sveikutės ,mergaitės gal žinot ar aliejuką Neem oil galima tept ir ant plaukų šaknų ?
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 11, 21:20)
Sveikutes  smile.gif

Nepykit nebuvo galimybiu man atrasyt, atrasydavau tik i labai svarbias zinutes  blush2.gif  buvau kaune moksluose ... siuntinukas jau keliauja link LT



oj laukiam laaukiam, siuntinuko laukiam bis.gif
Atsakyti
Sveikutes

Atsiprasau, kad Jusu neinformavau apie uzsakymo eiga, isvykus negalejau kada noriu ir kiek noriu naudotis internetu. Beto Jusu zinutes del uzsakymo teiravimosi pamaciau tik vakar vakare. Kas noretu galiu atsiusti i pasta nuoroda su siuntinio numeru kur galima sekti siuntini tik parasykite man i pasta kad norite nuorodos! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 02 12, 13:13)
isvykus negalejau kada noriu ir kiek noriu naudotis internetu.


viskas gi ok 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Naudoju CC, paprasta tonika is Hauschkos ir kremukus: rose day, svariniu... Pastebejau kad nosis riebaluojasi daugiau unsure.gif nejaugi tonikas ar CC skatina riebalu issiskyrima? unsure.gif Labai man patinka ir kvapas, ir konsistencija, viskas, tik kad riebaluojasi T zona, pries tai to nebuvo unsure.gif
Atsakyti
Ir aš pradėjau naudot CC ir toniką. Labai patiko CC konsistencija. thumbup.gif Kvapas taip pat visai nieko (nors MB tai labai bausus kvapas pasirodė lotuliukas.gif ). Ir toks įdomus pojūtis nuprausus veidą g.gif Net nemoku pasakyt... kažkoks įdomus odos paviršius, lyg padengtas kuom nors būtų... kaip riebalų sluoksniu... g.gif
O kiek jūs toniko purškiat? Ryte ir vakare? Tam tikras vietas ar visą veidą? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 12 vasario 2009 - 19:13
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 12, 19:48)
Pastebejau kad nosis riebaluojasi daugiau  unsure.gif 


su CC T zonoje elkis labai švelniai wink.gif

QUOTE(linarija @ 2009 02 12, 20:07)
kažkoks įdomus odos paviršius, lyg padengtas kuom nors būtų... kaip riebalų sluoksniu...  g.gif 
O kiek jūs toniko purškiat? Ryte ir vakare? Tam tikras vietas ar visą veidą?  g.gif


man patinka tas odos padengimas thumbup.gif

visą veidą, žinoma smile.gif
Atsakyti
sakykit koki krema is hauschkos rekomenduotumet, mano oda riebi/misri, naudoju cc, hidrolatus, aliejukus, tik atsirade yra tokiu pleiskanojanciu vieteliu kai kurios netgi tradiciskai riebesnese vietose prie nosies ant smakro, po vienu antakiu rausva pleiskanojanti deme, matau, kad nuo aliejuku nepakanka dregmes ar netgi pamaitinimo. Galvoju gal svarainiu kremuka ar gal roziu light, svarainius tik esu isbadzius kitu nea..
p.s. zinau kad reikia is vidaus pradeti, bet noris is is lauko diskomforta apraminti kazkiek
Atsakyti
siūlyčiau rožių light, man jis toks labiau maitinantis smile.gif Aš irgi mišriaodė, labai jis patiko bigsmile.gif
Atsakyti