Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(Rasma @ 2009 02 09, 13:03)
Nekopijuok, o persirašyk sąskaitą ir kiekvieną raidelę ir skaičiuką ranka suvesk - viskas bus gerai. Arba jei jau kopijuoji, tai labai atidžiai pažiūrėk į sąskaitos pabaigą, ar yra paskutiniai keturi skaičiai.
Jei sąskaita neteisingai parašai nieko toliau nepadarysi, bet vietos tikrai netrūksta biggrin.gif  Aš pati turiu sąskaitos trijuose bankuose iš siuntinėju į įvairius bankus, tai tokios problemos - nėra bigsmile.gif


Labai ačiū 4u.gif , iš tiesų buvo kaltas kopijavimas.
Atsakyti
Astuteeeee, kaip sekesi su uzsakymu? ax.gif

smalsu vienok blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmora @ 2009 02 09, 12:20)
Labai ačiū 4u.gif , iš tiesų buvo kaltas kopijavimas.

Na va kaip šaunu thumbup.gif
Aš kažkada irgi sprendžiau kas ne taip smile.gif
Kopijuojant ir trinant visada pritrūks 4 pask. skaičiukų. Dabar kopijuoju, bet įsidėmiu tuos skaičiukus ir papildau jais arba tarpus ištrinu prie darydama 'copy', tada - be trukdžių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gwen @ 2009 02 08, 15:48)
O kaip mergaites su Hauschkos tusais akims? Atsiliepkit kas turit - ar gerai dazo, netepa, pastorina, pailgina?  mastau.gif

Nuo vasaros naudoju volume tusa man jisai pats paciausias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2009 02 09, 15:29)
Nuo vasaros naudoju volume tusa man jisai pats paciausias  thumbup.gif



as ji dabar uzsisakiau, laukiu nesulaukiu, noriu isbandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 02 09, 14:31)
as ji dabar uzsisakiau, laukiu nesulaukiu, noriu isbandyt  bigsmile.gif

lauksim ispudziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2009 02 09, 15:29)
Nuo vasaros naudoju volume tusa man jisai pats paciausias  thumbup.gif


ooo, kokie žmonės bigsmile.gif Kaip tavo veidukas? 4u.gif Susitvarkė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 02 09, 12:40)
Na va kaip šaunu thumbup.gif
Aš kažkada irgi sprendžiau kas ne taip smile.gif
Kopijuojant ir trinant visada pritrūks 4 pask. skaičiukų. Dabar kopijuoju, bet įsidėmiu tuos skaičiukus ir papildau jais arba tarpus ištrinu prie darydama 'copy', tada - be trukdžių rolleyes.gif



kaip keista, bet as kopijavau ir viskas isejo g.gif siunciau is SEB i SEB, pinigai nusiskaiciavo, nu tikiuos teisingai viska suspaudziau, nes pirma karta toki dalyka dariau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2009 02 09, 17:07)
kaip keista, bet as kopijavau ir viskas isejo  g.gif siunciau is SEB i SEB, pinigai nusiskaiciavo, nu tikiuos teisingai viska suspaudziau, nes pirma karta toki dalyka dariau  unsure.gif

Tai gal kopijavot sąskaitos Nr. parašytą be tarpelių kas 4 skaitmenis. Tada nebūna išvis jokių problemų, nepriklausomai bankai gavėjo ir siuntėjo sutampa ar ne.

Čia forumietė klausė kaip pervest pinigus, jei nesigauna, kai nukopijavus ištrinami tarpeliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 02 09, 17:18)
Tai gal kopijavot sąskaitos Nr. parašytą be tarpelių kas 4 skaitmenis. Tada nebūna išvis jokių problemų, nepriklausomai bankai gavėjo ir siuntėjo sutampa ar ne.

Čia forumietė klausė kaip pervest pinigus, jei nesigauna, kai nukopijavus ištrinami tarpeliai ax.gif


kopijavau visa is karto su visais tarpeliais g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 09, 13:55)
ooo, kokie žmonės  bigsmile.gif  Kaip tavo veidukas?  4u.gif  Susitvarkė?  4u.gif

wub.gif
Dar nelabai verysad.gif, prie DR.Hauschkos dar pradėjau kita kosmetika naudoti blush2.gif, po truputi gerėja.
Is DR.Hauschkos naudoju šiuo metu tik kaukes ir dekoratyvine kosmetika ax.gif , dekoratyvine kosmetika Hauschkos man nepakeičiama ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bremen: 09 vasario 2009 - 22:46
QUOTE(Bremen @ 2009 02 09, 23:42)
wub.gif
Dar nelabai  verysad.gif, prie DR.Hauschkos dar pradėjau kita kosmetika naudoti  blush2.gif,  po truputi gerėja.
Is DR.Hauschkos naudoju šiuo metu tik kaukes ir dekoratyvine kosmetika  ax.gif , dekoratyvine kosmetika  Hauschkos man nepakeičiama  ax.gif


labai moteriškai smalsu blush2.gif - kokia ta kita kosmetika smile.gif
Atsakyti